Informācija
Preču katalogs

Galda instrumentu komplekts ar skrūvgriezi - Masterkidz, 8 gab.

Īpašības
Ražotājs ...
CE sertifikāts Produkts ir sertificēts un atbilst Eiropas Savienības prasībām attiecībā uz rotaļlietām. Jūs atradīsiet CE marķējumu uz iepakojuma. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākai uzziņai. Tie ir norādīti uz iepakojuma.
Vecums 3-7 gadi
Produkta kategorija Profesionalās rotaļlietas
Drošības brīdinājums Sīku detaļu dēļ tas nav piemērots bērniem līdz trīs gadu vecumam. Pirms nododat šo rotaļlietu bērnam, noņemiet visus iepakojumus un stiprinājumus. Ieteicams saglabāt informāciju uz iepakojuma. Ieteicams lietot pieaugušo uzraudzībā. Var būt nelielas vai asas detaļas, kas var izraisīt aizrīšanās vai savainojumus bērnam. Rotaļlieta var būt uzliesmojoša – turiet to tālāk no uguns avotiem un apkures ierīcēm. Ugunsgrēka gadījumā zvaniet uz neatliekamās palīdzības numuru 112.

Praktisks rīku komplekts bērniem, kas padarīs spēlēšanos ar Masterkidz STEM sienu daudz jautrāku! Komplektā ietilpst skrūvgriezis ar 4 maināmiem uzgaļiem, uzgriežņu atslēga, skrūvgriezis un uzglabāšanas plaukts. Spēle māca pareizi lietot pamata rīkus.

Specifikācijas:
- Masterkidz STEM Zinātnes un radošajā padomē, izmantojot īpašu instrumentu komplektu, bērni var ieskrūvēt skrūves, salikt dažādas sastāvdaļas un lāpīt pēc sirds patikas. Spēlei nepieciešams Masterkidz skrūvju komplekts (nav iekļauts)
- Masterkidz Science and Creative sienas rokas instrumentu komplektā ietilpst skrūvgriezis ar 4 maināmiem uzgaļiem, uzgriežņu atslēga, skrūvgriezis (ar gaismu, lai atvieglotu skrūvēšanu) un uzglabāšanas plaukts.
- Šis komplekts ļauj bērnam uzzināt par dažāda veida instrumentiem, kā tos pareizi lietot un izveidot skaistas bildes uz STEM tāfeles.

Izmēri - 21 x 10 x 26,5 cm

Ieteicams bērniem no 3 gadu vecuma

Klientu atsauksmes par šo preci