Informācija
Preču katalogs

Boya mikrofons BY-PM500W USB mini galdiņš

 
Kods
3176984
177,01 €
59,00 € x 3 mēn.*
Vairāk informācijas
Kredīta saņemšana 177,01 €, līgums 3 mēnesis, ikmēneša maksājums — 59,00 €, gada procentu likme — 0%, ikmēneša līguma administrēšanas maksa — 0,00 €, līguma noslēgšanas maksa — 0,00 €, kopējās patēriņa kredīta cenas gada likme ir 0%, kopējā patēriņa kredīta saņēmēja maksātā summa ir 177,01 €.
Piegāde: 2-4 d.d.
Piegāde uz Omniva pasta automātiem ( 2,99 € )
Piegāde ar DPD kurjeru ( 4,99 € )
Piegāde uz DPD pasta automātiem ( 3,99 € )
Piegāde ar Latvijas pasts kurjeru ( 3,99 € )
Piegāde ar Venipak kurjeru ( 4,99 € )
Piegāde uz Venipak pasta automātiem ( 4,99 € )
Piegāde uz Smartpost pasta automātiem ( 2,99 € )
Īpašības
Ražotājs Boya
  • Ideāli piemērots spēlēm, straumēšanai, aplādei un citiem
  • Savietojams ar Android ierīcēm, iOS ierīcēm ar USB-C savienotāju un Mac/Windows datoriem
  • Atbalsta vadu vai bezvadu darbību
  • Atlasāmi kardioīdie un daudzvirzienu polārie modeļi
  • Viss vienā poga pastiprinājuma un skaļuma regulēšanai un izslēgšanas funkcijai
  • 3,5 mm austiņu uzraudzības ligzda
  • 10 m bezvadu darbības diapazons (iekštelpās ar šķēršļiem)
  • Pārslēdzams mono/stereo izvades režīms bezvadu uztvērējā
  • Izturīgs integrēts mikrofona galda statīvs

BOYA BY-PM500W ir revolucionārs bezvadu USB mikrofons nozarē, kas piedāvā vadu vai bezvadu darbību spēlētājiem, straumētājiem, podkāstiem dažādās lietojumprogrammās.

Ar 2,4 GHz bezvadu tehnoloģiju BY-PM500W nodrošina līdz 10 m bezvadu darbības attālumu un vienlaikus nodrošina studijas kvalitātes audio. Tas ir daudz ērtāk tālsatiksmes izmantošanas scenārijos un lietošanas scenārijos, kuriem nepieciešama sakārtota darbvirsma.

BY-M500W raidītājam ir atlasāms Cardioid un Omnidirectional polārais modelis dažādiem lietojumiem. 3,5 mm austiņu ligzda ļauj lietotājiem pārraudzīt un nodrošināt ierakstīšanas saturu reāllaikā. Raidītāja "viss vienā" vadības poga ļauj lietotājiem lietošanas laikā ērti kontrolēt skaļumu, pastiprinājumu un izslēgt skaņu.

BY-PM500W uztvērējs ir izstrādāts ar M/S funkciju, lietotāji vienlaikus var savienot pārī divus raidītājus ar vienu uztvērēju. Katru audio signālu var ierakstīt atsevišķi vai apvienot, lai pēcapstrāde būtu maksimāli elastīga.

BY-PM500W ietver USB-A adapteri un USB-C izvades kabeļus, kas nodrošina vienkāršu plug-and-play funkcionalitāti ar visu veidu datoriem ar USB vai USB-C, kā arī Android viedtālruņiem un planšetdatoriem, kā arī iPad Pro un iPad. Gaiss ar USB-C. Lietotāji to var arī viegli pielāgot iPhone un iPad planšetdatoriem ar USB-C ar Apple Lightning kabeli (nopērkams atsevišķi).
Klientu atsauksmes par šo preci