Informācija
Preču katalogs

Boya mikrofons BY-DM500 Studio

 
Kods
3176982
113,12 €
37,71 € x 3 mēn.*
Vairāk informācijas
Kredīta saņemšana 113,12 €, līgums 3 mēnesis, ikmēneša maksājums — 37,71 €, gada procentu likme — 0%, ikmēneša līguma administrēšanas maksa — 0,00 €, līguma noslēgšanas maksa — 0,00 €, kopējās patēriņa kredīta cenas gada likme ir 0%, kopējā patēriņa kredīta saņēmēja maksātā summa ir 113,12 €.
Piegāde: 2-4 d.d.
Piegāde uz Omniva pasta automātiem ( 2,99 € )
Piegāde ar DPD kurjeru ( 4,99 € )
Piegāde uz DPD pasta automātiem ( 3,99 € )
Piegāde ar Latvijas pasts kurjeru ( 3,99 € )
Piegāde ar Venipak kurjeru ( 4,99 € )
Piegāde uz Venipak pasta automātiem ( 4,99 € )
Piegāde uz Smartpost pasta automātiem ( 2,99 € )
Īpašības
Ražotājs Boya
  • Ideāli piemērots apraidei, podcast apraidei un studijas ierakstīšanai
  • Nodrošiniet profesionālas kvalitātes skaņu
  • Kardioīds polārais modelis
  • Izturīga pilnībā metāla konstrukcija
  • Nav nepieciešamas papildu baterijas vai fantoma jauda
  • Lieliski piemērots vokāla un instrumentu ierakstīšanai tuvu diapazonā
  • Iekļauts putu vējstikls

BOYA BY-DM500 ir dinamisks mikrofons, kas nodrošina apraides kvalitātes skaņu vokālam un instrumentu ierakstam, kas ir ideāli piemērots apraidei, aplādei, dublēšanai, studijas ierakstīšanai un citam.

BY-DM500 ir aprīkots ar dinamiskas kasetnes un kardioidālās uztveršanas shēmas kombināciju. Tas nodrošina siltu un pārliecinošu apraides skaņu un novērš nevēlamu fona troksni, lai iegūtu perfektus ierakstus. Ar plašu (20–20 000 Hz) frekvences reakciju BY-DM500 uztver vairāk detaļu par vokālo skaņu un instrumentu skaņu, un tas var nodrošināt lietotājiem bagātīgu līdzsvarotu skaņu.

Uzlabots un noņemams putuplasta vējstikls un iekšējais pop filtrs var samazināt sprādzienbīstamu vielu daudzumu, kas ir ideāli piemērots lietošanai tuvu mikrofonam, un tas jūsu vokālos ierakstus padara citā līmenī. Viss metāla korpuss garantē stabilu konstrukciju un spēj izturēt signāla traucējumus.

BY-DM500 ir neticami viegli lietojams. Tam ir regulējams stiprinājuma kronšteins, vienkārši pievienojiet mikrofonu pie mikrofona statīva vai izlices sviras (nav iekļautas iepakojuma kastē) caur vītņoto atveri apakšā, pievienojiet mikrofonu ārējai ierīcei ar XLR kabeli (nav iekļauts komplektācijā). iepakojuma kaste), tad viss ir gatavs darba sākšanai. Tā kā tas ir dinamisks mikrofons, jums nav nepieciešamas baterijas vai 48 V fantoma barošana, lai atbalstītu mikrofonu.
Klientu atsauksmes par šo preci