Informācija
Preču katalogs

Mājas kinozāles sistēma Samsung HW-S61T / EN

 
Kods
2001667
399,00 €
133,00 € x 3 mēn.*
Vairāk informācijas
Kredīta saņemšana 399,00 €, līgums 3 mēnesis, ikmēneša maksājums — 133,00 €, gada procentu likme — 0%, ikmēneša līguma administrēšanas maksa — 0,00 €, līguma noslēgšanas maksa — 0,00 €, kopējās patēriņa kredīta cenas gada likme ir 0%, kopējā patēriņa kredīta saņēmēja maksātā summa ir 399,00 €.
Piegāde: 1-7 d.d.
Bezmaksas piegāde
Garantijas pagarināšana
Garantijas pagarināšana (produkta labošana)
vai
Garantijas pagarināšana (produkta maiņa)
vai
Piegāde ar DPD kurjeru ( 4,99 € )
Piegāde ar Latvijas pasts kurjeru ( Bezmaksas piegāde )
Piegāde ar Venipak kurjeru ( 4,99 € )
Īpašības
Ražotājs Samsung
Atskaņojami audio formāti AAC; MP3; WAV; OGG; FLAC; ALAC; AIFF;
Savienojums 1 x HDMI izeja; 1 x optiskā ieeja;
Zemfrekvences skaļrunis Uzstādīts
Bluetooth savienojums
Tālvadības pultis +
Skaļruņa tips + Bezvadu bluetooth skaļrunis
Bezvadu savienojums +
Skaļruņa savienojamība + Vadu
Produkta kategorija Mājas kino sistēma
Krāsa Balts
Jauda 180 W
Svars, Kg 5,3 kg
Garantijas laiks 24 mēn.Skatīties filmas kā kinoteātrī - īsts sapnis. Šo efektu var radīt, izmantojot pareizos komponentus - televizoru un sabalansētu skaņas sistēmu jūsu telpai. Kā izvēlēties televizoru, jau esam apsprieduši. Šajā rokasgrāmatā mēs jums ieteiksim, kā mājas kinozāles sistēmu pielāgot savām vajadzībām.

Mājas kinozāles sistēmas komplekti var sastāvēt no vairākām dažādām variācijām. Piemēram, skaļruņu sistēma ar DVD / BluRay atskaņotāju vai vienkārši audio sistēma bez papildu multivides ierīces. Sīkāk sadalīti tā saucamajās “Soundbar” skaņas sistēmās, kas sastāv no skaļruņa, kas uzstādīts vai novietots zem televizora, un zemfrekvences skaļruņa, un nopietnākas skaņas sistēmas, bieži Hi-Fi klases, kurā komponenti jau ir pilnīgi un sastāv vismaz no 3 skaļruņi vai, citā variantā, audiosistēmas komplekts ar audio pastiprinātāju, kas salikts no atsevišķām detaļām.

Pirms mājas kinozāles sistēmas izvēles jāizvērtē, ko mēs no tās vēlamies un kādas būs viņas funkcijas. Ja jūs ar savu audio sistēmu plānojat klausīties vai skatīties failus, kas ierakstīti DVD / BluRay diskos, jums jāizvēlas audio sistēma, kurai ir īpašs multivides atskaņotājs. Pašlaik labākajiem spēlētājiem tiek prasīts atskaņot Blu-ray diskus un viņiem ir iespējas skatīties vismaz 1080p augstas izšķirtspējas ,,High-Definition“  filmas. Jaunākajām un vismodernākajām mājas kinozāles sistēmām jau vajadzētu būt iespējai demonstrēt arī 4K ULTRA HD filmas.

Pastiprinātājs

Mājas kinozāles sistēmā pastiprinātājs parasti tiek integrēts. Pastiprinātāja jaudu nosaka vatos (W) katram skaļruņa kanālam. Piem.: 5.1 skaļruņu sistēmas jaudas iezīme "5x155 + 225" nozīmēs, ka pastiprinātāja jauda ir 1000 W, kur 5 skaļruņi ir 155 W un zemfrekvences skaļrunis 225 W vienam kanālam. Augstākās klases skaņas sistēmās atsevišķs pastiprinātājs ir gandrīz neizbēgams, jo dārgas un jaudīgas skaņas sistēmas sastāv no komponentiem, kuriem nepieciešama papildu pastiprināšana / jaudīgāka barošana. Jaunākie audio pastiprinātāji ne tikai jaunākos audio kodekus, piemēram: Dolby Digital ATMOS, Dolby Digital Plus utt., Tomēr ietver noderīgas funkcijas, piemēram, populārās mūzikas bibliotēku atskaņošanu. Spotify, Deezer un citas bibliotēkas var atjaunot bez viedierīcēm.

Skaļruņi

Skaļruņi ir vissvarīgākā mājas kinozāles sistēmas sastāvdaļa, jo tikai ar augstas kvalitātes skaļruņu palīdzību jūs varēsit klausīties labu skaņu un izjust sajūtas, kas salīdzināmas ar kinoteātri. Kā jau tika runāts iepriekšējās sadaļās, skaļruņu skaits var atšķirties - no viena skaņu joslas tipa skaļruņa ar iebūvētiem maziem skaļruņiem līdz lielām, līdz 7 atsevišķu skaļruņu un viena zemfrekvences skaļruņa kopām. Mēs varam atšķirt skaļruņu sistēmas pēc to skaita, piem. 2,1; 5,1; 7.1 Gandrīz vispopulārākā skaļruņu sistēma ir 5.1 (5 standarta skaļruņi un viens zemfrekvences skaļrunis), ar ko pietiek biežam lietotājam, jo ​​DVD / BluRay filmas ir rakstītas 5.1 formātā.

Pirms iegādājaties mājas kinozāles sistēmu, rūpīgi pārdomājiet, kādam nolūkam to izmantot - vai jūsu plānos ir tikai filmu un video skatīšanās? Varbūt spēles? Tad jums vajadzētu iegādāties 5.1 vai 7.1 sistēmu, bet, ja jums ir mūzika, tad izvēlieties 2.1 vai 5.1 multivides sistēmu. Pats "vidus" ir 5.1 sistēmas - tās būs piemērotas mūzikai, filmām un spēlēm.

Kā izvietot skaļruņus?

Priekšējam skaļrunim vajadzētu stāvēt vai piekarināt ekrāna līmenī tieši centrā zem televizora. Diviem priekšējiem sānu skaļruņiem jābūt vienādā attālumā no priekšējā skaļruņa. Aizmugurējos skaļruņus var uzstādīt vai pakarināt, tādējādi ietaupot telpas vietu un ļaujot tos uzstādīt bez iespējas stāvēt uz grīdas. Aizmugurējiem skaļruņiem vajadzētu būt nedaudz aiz klausītāja muguras un vērstiem pret klausītāja sēdekli. Zemfrekvences skaļruni var novietot jums ērtā vietā, jo tā izstarotā skaņa iet vienādi visos virzienos. Pareizi novietots audio aprīkojums rada dziļuma iespaidu un realitātes sajūtu.. 

Sānu skaļrunis ar Acoustic Beam

Izbaudiet smalkas nianses, klausoties mūziku vai skatoties filmas. S60T skaļruņu josla ar diviem sānu skaļruņiem un Samsung Acoustic Beam tehnoloģiju ļaus izjust dažādas telpu piepildošas skaņas.Viss, kas jums nepieciešams holistiskai skaņai, ir viens skaļruņu josla. Universālajai sistēmai ir divi zemfrekvences skaļruņi un augstfrekvences skaļrunis gludā rāmī, tāpēc varat to novietot jebkurā telpā, lai iegūtu patiesu audio pieredzi.


"Kvadrat" tekstils

Skaņas sistēma, kas paredzēta jūsu mājas sastāvdaļai. Kvadrat skaļruņu joslas mūžīgais izskats apvieno dabisko izteiksmi ar dimensiju un spēku. Tekstūra un izliekts dizains un modernās tehnoloģijas apvienojas, lai radītu izcilas telpas piepildīšanas sajūtas.


Iebūvēts balss palīgs (pieejamība atšķiras atkarībā no reģiona. Lūdzu, pārbaudiet pirms lietošanas.)

Viegli kontrolējiet savu mūziku, iegūstiet informāciju un pārvaldiet savu dienu brīvroku režīmā. Vai neatceraties dziesmas nosaukumu? Palūdziet Alexa atskaņot dziesmu, vienkārši pasakot dažas teksta rindiņas. Neatkarīgi no tā, kādai mūzikai vai saturam jums ir noskaņojums, S60T vienmēr klausīsies.


Mūzikas režīms

Klausieties mūziku, kā to bija iecerējuši komponisti. Mūzikas režīms līdzsvaro skaņas inovācijas un producentu un mākslinieku radošo ieguldījumu, ļauj ērti savienot mobilo ierīci ar skaļruņu joslu, atpazīst un optimizē atskaņotās skaņas, vienlaikus saglabājot to kvalitāti.


Adaptīvā skaņa

Samsung Soundbar analizē audio signālu un automātiski nodrošina optimizētu skaņu katrai ainai. Adaptīvā skaņa ļauj skaidri dzirdēt balsis pat pie zemākajiem skaļuma iestatījumiem, lai jūs dzirdētu pat klusākās sarunas.


Deeper Bass Wireless gatavs

Neļaujiet vadiem traucēt jūsu basa baudījumu. Novietojiet skaļruņu joslu ar bezvadu zemfrekvences skaļruni jebkur savā mājā un izbaudiet bagātīgākus, spēcīgākus basus.


Gatavs bezvadu telpiskajai skaņai

Bezvadu telpiskās skaņas sistēmas komplekts* ļauj pārvērst skaļruni par Soundbar telpiskās skaņas sistēmu, neizmantojot vadus.** Izmantojot savu Soundbar, varat izveidot kanālu sistēmu un baudīt patiesu telpisko skaņu.

*Samsung bezvadu aizmugurējo skaļruņu komplekts tiek pārdots atsevišķi. (Papildu modelis: SWA-8500S).

*Bezvadu modulis darbosies, ja tam ir strāvas vads un skaļruņu vadi savienošanai ar aizmugurējiem skaļruņiem.

Klientu atsauksmes par šo preci