Informācija
Preču katalogs

Playgo Infant & Toddler stumdīklis

 
Kods
188806
72,89 €
24,30 € x 3 mēn.*
Vairāk informācijas
Kredīta saņemšana 72,89 €, līgums 3 mēnesis, ikmēneša maksājums — 24,30 €, gada procentu likme — 0%, ikmēneša līguma administrēšanas maksa — 0,00 €, līguma noslēgšanas maksa — 0,00 €, kopējās patēriņa kredīta cenas gada likme ir 0%, kopējā patēriņa kredīta saņēmēja maksātā summa ir 72,89 €.
Piegāde: 3-7 d.d.
Piegāde uz Omniva pasta automātiem ( 2,90 € )
Piegāde ar DPD kurjeru ( 4,99 € )
Piegāde ar Latvijas pasts kurjeru ( 3,99 € )
Piegāde ar Venipak kurjeru ( 4,99 € )
Īpašības
Ražotājs PLAYGO
CE sertifikāts Rotaļlieta ir sertificēta un atbilst Eiropas Savienības rotaļlietu prasībām. CE marķējumu atradīsiet uz iepakojuma. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākām atsauksmēm. Tie ir norādīti uz iepakojuma.
Vecums 12-36 mēneši
Produkta kategorija Šūpuļzirdziņi
Bērnu rotaļlietu drošības brīdinājums Esiet uzmanīgi ar mazām detaļām, kuras var atdalīties vai tikt nokost, jo bērns tās var aizrīties vai ieelpot! Visi iepakojuma materiāli un rotaļlietas iepakojuma detaļas neietilpst rotaļlietā, tāpēc tās ir jāizņem pirms rotaļlietas atdošanas bērnam. Spēlējiet tikai pieaugušo uzraudzībā. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākai uzziņai. Tie ir norādīti uz iepakojuma. Rotaļlieta var būt uzliesmojoša – turiet to tālāk no uguns avotiem un apkures ierīcēm. Ugunsgrēka gadījumā zvaniet uz neatliekamās palīdzības numuru 112.
Materiāls + Plastmasa
  • Jūsu mazuļa pirmajiem soļiem
  • Rotaļājoties mazais varēs attīstīt valodu, domāšanu, iztēli, koordināciju un motoriku. Rotaļlieta palīdzēs izprast krāsas un skaņas.
  • Izgatavots no izturīgas un drošas, nekaitīgas plastmasas
  • Staiguļa izmēri: 48 x 24 x 40 cm.
Klientu atsauksmes par šo preci