Informācija
Preču katalogs

Djeco piramīda "Mani draugi"

 
Kods
90375
18,99 €
 
Piegāde: 7-14 d.d.
Piegāde uz Omniva pasta automātiem ( 2,90 € )
Piegāde ar DPD kurjeru ( 4,99 € )
Piegāde ar Latvijas pasts kurjeru ( 3,99 € )
Piegāde ar Venipak kurjeru ( 4,99 € )
Īpašības
Ražotājs Djeco
CE sertifikāts Rotaļlieta ir sertificēta un atbilst Eiropas Savienības rotaļlietu prasībām. CE marķējumu atradīsiet uz iepakojuma. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākām atsauksmēm. Tie ir norādīti uz iepakojuma.
Vecums 0-2, 3-4
Produkta kategorija Izglītojošās rotaļlietas
Drošības brīdinājums Esiet uzmanīgi ar mazām detaļām, kuras var atdalīties vai tikt nokost, jo bērns tās var aizrīties vai ieelpot! Visi iepakojuma materiāli un rotaļlietas iepakojuma detaļas neietilpst rotaļlietā, tāpēc tās ir jāizņem pirms rotaļlietas atdošanas bērnam. Spēlējiet tikai pieaugušo uzraudzībā. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākai uzziņai. Tie ir norādīti uz iepakojuma. Rotaļlieta var būt uzliesmojoša – turiet to tālāk no uguns avotiem un apkures ierīcēm. Ugunsgrēka gadījumā zvaniet uz neatliekamās palīdzības numuru 112.
Materiāls + Kartons

10 gabaliņi brīnišķīgi ilustrēti Djeco klucīši, no kuriem var uzbūvēt pat 87 cm augstu torni, klucīšiem dažādās pusēs ir attēli un cipari, bērns varēs iepazīties ne tikai ar dažādiem dzīvniekiem, bet arī iemācīties skaitīt līdz desmit. Tāpat bloki ērti iederas viens otrā. Šī ir lieliska dāvana jebkuram bērnam.

Izmēri: 15x15x15 cm

Piemērots bērniem no 1 gadaKods: DJ08506

Klientu atsauksmes par šo preci