Informācija
Preču katalogs

LEGO® 10280 ICONS Ziedu pušķis

 
Kods
2013997
47,00 €
 
Piegāde: 1-2 d.d.
Noliktavā
Piegāde uz Omniva pasta automātiem ( 2,90 € )
Piegāde ar DPD kurjeru ( 4,99 € )
Piegāde uz DPD pasta automātiem ( 3,99 € )
Piegāde ar Latvijas pasts kurjeru ( 3,99 € )
Piegāde ar Venipak kurjeru ( 4,99 € )
Piegāde uz Venipak pasta automātiem ( 4,99 € )
Piegāde uz Smartpost pasta automātiem ( 2,99 € )
Īpašības
Ražotājs LEGO®
CE sertifikāts Rotaļlieta ir sertificēta un atbilst Eiropas Savienības rotaļlietu prasībām. CE marķējumu atradīsiet uz iepakojuma. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākām atsauksmēm. Tie ir norādīti uz iepakojuma.
Vecums 18+
Produkta kategorija Konstruktori
Drošības brīdinājums Sīku detaļu dēļ tas nav piemērots bērniem līdz trīs gadu vecumam. Pirms nododat šo rotaļlietu bērnam, noņemiet visus iepakojumus un stiprinājumus. Ieteicams saglabāt informāciju uz iepakojuma. Ieteicams lietot pieaugušo uzraudzībā. Var būt nelielas vai asas detaļas, kas var izraisīt aizrīšanās vai savainojumus bērnam. Rotaļlieta var būt uzliesmojoša – turiet to tālāk no uguns avotiem un apkures ierīcēm. Ugunsgrēka gadījumā zvaniet uz neatliekamās palīdzības numuru 112.
Daļu skaits 756
LEGO sērija LEGO® CREATOR EKSPERTS
Izņēmuma pazīmes +

•  LEGO® būvēšanas komplekts "Ziedu pušķis" (10280) būs unikāla dāvana vai veldzējošs projekts, lai izveidotu skaistu ziedu modeli tikai no LEGO detaļām. Lūdzu, ņemiet vērā, ka vāze nav iekļauta.

•  Šis ziedu pušķis piedāvā izlikt apskatei dzīvīgas krāsas un interesantas formas, kas radītas,iedvesmojoties no īstiem ziediem, piemēram, rozēm, lauvmutītēm, magonēm, asterēm, margrietiņām un zaļumiem.

•  Ļauj savai iztēlei plaukt ar pielāgojamiem elementiem. Izvieto ziedlapiņas un lapas, bet pēc tam pielāgo kātu garumu, lai izrotātu savas mājas.

•  Vai tu meklē lielisku dāvanu dzimšanas dienai, jubilejai vai īpašam brīdim? LEGO® komplekts "Ziedu pušķis" vienmēr būs lieliska un neparasta dāvana draugiem, mīļotajam cilvēkam vai pašam sev.

•  Kātu garumu var pielāgot. Piemēram, lauvmutīte ar taisno kātu ir aptuveni 36 cm augsta.

•  Šis komplekts ir visu laiku pirmais LEGO® ziedu pušķis, un tajā ir iekļauti jaunu krāsu un formu elementi, kas patiks pieaugušajiem LEGO faniem.

•  Ziedu modeļos ir izmantoti vairāk nekā 17 neparasti LEGO® elementi, lai reālistiski atveidotu ziedlapiņu formas un krāsas un radītu pārsteidzošu dekoru, kas noteikti piesaistīs cilvēku uzmanību.

•  LEGO® komplekts "Ziedu pušķis" ietilpst LEGO Botānikas kolekcijā. Šajā revolucionārajā kolekcijā ir izmantoti vairāki elementi, kas izgatavoti no augu izcelsmes plastmasas, kuru ražo no ilgtspējīgā veidā iegūtām cukurniedrēm.

•  LEGO® detaļas atbilst stingriem nozares standartiem, tāpēc tās ir savienojamas un saderīgas, tās vienmēr var viegli savienot un atvienot — un tā tas ir jau kopš 1958. gada.

•  LEGO® detaļas tiek mestas, karsētas, spiestas, savītas un pārbaudītas, lai nodrošinātu atbilstību visaugstākajiem drošības standartiem pasaulē.

Ziedu dāvināšana un saņemšana dod tik daudz prieka. Ja tu meklē dāvanai ziedus, kas izceļas citu vidū, LEGO® komplekts "Ziedu pušķis" (10280) būs īstā izvēle. Ja vēlies palutināt kādu mīļu cilvēku vai meklē sev jaunu radošu izaicinājumu, šis ziedu pušķa modeļa būvēšanas komplekts būs tieši tas, kas vajadzīgs, lai atpūstos no ikdienas stresa un radītu kaut ko brīnišķīgu. Uzbūvēts šis iespaidīgais ziedu pušķis piešķirs spilgtu un krāsainu akcentu ikvienai telpai. Kāti ir pielāgojami, lai pušķi varētu izkārtot dažādās vāzēs vai traukos. Kārto ziedus kā profesionālis. Visi pušķa elementi ir veidoti no LEGO detaļām, un tie ir pielāgojami, lai radītu unikālu dekoratīvu elementu. Lielākajai daļai ziedu ziedlapiņas ir kustīgas, tāpēc tās vari izkārtot dažādi. Kātus var izjaukt un pārveidot, lai pielāgotu ziedu augstumu un formu. Šis komplekts ietilpst LEGO Botānikas kolekcijā pieaugušajiem, un tajā ir iekļauti vairāki elementi, kas izgatavoti no augu izcelsmes plastmasas, kuru ražo no ilgtspējīgā veidā iegūtām cukurniedrēm.
Klientu atsauksmes par šo preci