Informācija
Preču katalogs

LEGO® 10872 DUPLO Town Dzelzceļa tilts un sliedes

 
Kods
287041
22,00 €
 
Piegāde: 1-2 d.d.
Noliktavā
Piegāde uz Omniva pasta automātiem ( 2,90 € )
Piegāde ar DPD kurjeru ( 4,99 € )
Piegāde ar Latvijas pasts kurjeru ( 3,99 € )
Piegāde ar Venipak kurjeru ( 4,99 € )
Piegāde uz Venipak pasta automātiem ( 4,99 € )
Piegāde uz Smartpost pasta automātiem ( 2,99 € )
Īpašības
Ražotājs LEGO®
CE sertifikāts Rotaļlieta ir sertificēta un atbilst Eiropas Savienības rotaļlietu prasībām. CE marķējumu atradīsiet uz iepakojuma. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākām atsauksmēm. Tie ir norādīti uz iepakojuma.
Vecums 2+
Produkta kategorija -
Bērnu rotaļlietu drošības brīdinājums Esiet uzmanīgi ar mazām detaļām, kuras var atdalīties vai tikt nokost, jo bērns tās var aizrīties vai ieelpot! Visi iepakojuma materiāli un rotaļlietas iepakojuma detaļas neietilpst rotaļlietā, tāpēc tās ir jāizņem pirms rotaļlietas atdošanas bērnam. Spēlējiet tikai pieaugušo uzraudzībā. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākai uzziņai. Tie ir norādīti uz iepakojuma. Rotaļlieta var būt uzliesmojoša – turiet to tālāk no uguns avotiem un apkures ierīcēm. Ugunsgrēka gadījumā zvaniet uz neatliekamās palīdzības numuru 112.
Daļu skaits 26
LEGO sērija LEGO® DUPLO
Izņēmuma pazīmes +

•  Iekļauta celtnieka LEGO® DUPLO® figūra ar lāpstu un kofera piederumu elementiem.

•  8 taisni dzelzceļa posmi, 4 slīpi posmi, no kuriem izgatavot tiltu, un dzeltens (taures skaņa) aktivitātes klucītis.

•  Izmanto to kopā ar komplektu 10874 "Tvaika lokomotīve" vai komplektu 10875 "Kravas vilciens", lai paplašinātu savas LEGO® DUPLO® vilcienu kolekcijas iespējas.

•  Parādiet bērnam, cik viegli ir novietot dzelteno aktivitātes klucīti uz sliežu ceļa, lai izveidotu saderīgu LEGO® DUPLO® vilcienu, piemēram, ar komplektu 10874 "Tvaika lokomotīve" vai komplektu 10875 "Kravas vilciens", iedarbiniet skaņas signālu, braucot tam garām.

•  Šajā komplektā iekļautās sliedes ir savietojamas ar bērna esošo LEGO® DUPLO® vilcienu kolekciju.

•  Iekļauti 2 brīvi klucīši, lāpsta un kofera elementi, lai paplašinātu lomu spēles un stāstu stāstīšanas iespējas.

•  Šīs rotaļu dzelzceļa sliedes ir lieliska dāvana vilcienu faniem pirmsskolas vecumā.

•  LEGO® DUPLO® produkti ir īpaši radīti, lai būtu interesanti un droši mazajām rociņām.

•  Apvienojiet ar komplektu 10882 "Dzelzceļa sliedes", iegūstot vēl vairāk sliežu posmu kombināciju un gūstot prieku no LEGO® DUPLO® vilciena.

•  Tilta izmēri: augstums 12 cm tā augstākajā punktā.

Pievienojiet šo LEGO® DUPLO® komplektu 10872 "Dzelzceļa tilts un sliedes" jebkuram jaunam vai jau esošam DUPLO vilciena komplektam; tas palīdzēs jūsu mazulim veidot pirmās būvēšanas iemaņas, būvējot lielo tiltu un paša iecerētas formas sliežu ceļu. Palīdziet pirmsskolas vecuma bērnam uzlikt uz sliedēm dzelteno aktivitātes klucīti, lai tad, kad saderīgs DUPLO vilciens brauc tam pāri, atskanētu signāls. Komplektā ir arī LEGO DUPLO celtnieka figūra, 2 atsevišķi klucīši, lāpsta un ceļasoma, lai rotaļu un stāstu iespējas kļūtu vēl plašākas.
Klientu atsauksmes par šo preci