Informācija
Preču katalogs

LEGO® 31088 CREATOR Dziļjūras radības

Īpašības
Ražotājs LEGO®
CE sertifikāts Rotaļlieta ir sertificēta un atbilst Eiropas Savienības rotaļlietu prasībām. CE marķējumu atradīsiet uz iepakojuma. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākām atsauksmēm. Tie ir norādīti uz iepakojuma.
Produkta kategorija Konstruktori
LEGO sērija LEGO® CREATOR
Brīdinājums par smalkām detaļām Sīku detaļu dēļ tas nav piemērots bērniem līdz trīs gadu vecumam. Pirms nododat šo rotaļlietu bērnam, noņemiet visus iepakojumus un stiprinājumus. Ieteicams saglabāt informāciju uz iepakojuma. Ieteicams lietot pieaugušo uzraudzībā. Var būt nelielas vai asas detaļas, kas var izraisīt aizrīšanās vai savainojumus bērnam. Rotaļlieta var būt uzliesmojoša – turiet to tālāk no uguns avotiem un apkures ierīcēm. Ugunsgrēka gadījumā zvaniet uz neatliekamās palīdzības numuru 112.
Izņēmuma pazīmes +

•  Izbaudi 3 būvēšanas veidus ar LEGO® Creator "trīs vienā" komplektu. Uzbūvē haizivi un krabi ar dārgumu lādi un pēc tam pārveido tos, lai iegūtu lokanu kalmāru vai jūrasvelnu ar milzīgu muti.

•  Komplektā "Dziļjūras radības" ir iekļauta baisa haizivs ar atveramu muti, smailiem zobiem, kustīgām spurām, elastīgiem ķermeņa savienojumiem un spožām acīm, kā arī lokans krabis ar dārgumu lādi.

•  Apskati haizivs lielisko uzbūvi tumši zilā un baltā krāsā.

•  Atver haizivs muti un apskati tās baisos, smailos zobus.

•  Palīdzi aizsargāt jauko krabi un tā dārgumu lādi.

•  Izbaudi papildu būvēšanas iespējas, ko sniedz šis komplekts. Norādījumi par vaļa būvēšanu ir pieejami vietnē LEGO.com.

•  Haizivs aptuvenie izmēri: augstums 8 cm, garums 21 cm un platums 9 cm.

•  Krabja aptuvenie izmēri: garums 3 cm un platums 11 cm.

•  Kalmāra aptuvenie izmēri: augstums 4 cm, garums 18 cm un platums 22 cm.

•  Jūrasvelna aptuvenie izmēri: augstums 5 cm, garums 14 cm un platums 8 cm.

Izbaudi zemūdenes piedzīvojumus ar LEGO® Creator "trīs vienā" komplektu 31088 "Dziļjūras radības", kurā ir iekļauta baisas haizivs rotaļlieta tumši zilā un baltā krāsā, ar atveramu muti, kas pilna ar smailiem zobiem, kustīgām spurām, elastīgiem ķermeņa savienojumiem un spožām acīm, kas izskatās kā īsta, kā arī krabis un dārgumu kaste. LEGO Creator "trīs vienā" rotaļļietu komplektus var izmantot 3 dažādos veidos, lai būvētu un rotaļātos. Uzbūvē haizivs un krabja rotaļlietas un pēc tam pārveido tās, uzbūvējot kalmāru vai jūrasvelnu ar milzīgu muti, lai izbaudītu vēl vairāk zemūdens piedzīvojumu.
Klientu atsauksmes par šo preci