Informācija
Preču katalogs

Attīstošs ergoterapeitisks kubs Giuliano

 
Kods
265489
209,00 €
69,67 € x 3 mēn.*
Vairāk informācijas
Kredīta saņemšana 209,00 €, līgums 3 mēnesis, ikmēneša maksājums — 69,67 €, gada procentu likme — 0%, ikmēneša līguma administrēšanas maksa — 0,00 €, līguma noslēgšanas maksa — 0,00 €, kopējās patēriņa kredīta cenas gada likme ir 0%, kopējā patēriņa kredīta saņēmēja maksātā summa ir 209,00 €.
Piegāde: Jautājiet
Bezmaksas piegāde
Piegāde ar DPD kurjeru ( 4,99 € )
Piegāde ar Latvijas pasts kurjeru ( Bezmaksas piegāde )
Piegāde ar Venipak kurjeru ( 4,99 € )
Īpašības
Ražotājs Legler
CE sertifikāts Rotaļlieta ir sertificēta un atbilst Eiropas Savienības rotaļlietu prasībām. CE marķējumu atradīsiet uz iepakojuma. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākām atsauksmēm. Tie ir norādīti uz iepakojuma.
Vecums 0-2
Produkta kategorija Izglītojošās rotaļlietas
Drošības brīdinājums Esiet uzmanīgi ar mazām detaļām, kuras var atdalīties vai tikt nokost, jo bērns tās var aizrīties vai ieelpot! Visi iepakojuma materiāli un rotaļlietas iepakojuma detaļas neietilpst rotaļlietā, tāpēc tās ir jāizņem pirms rotaļlietas atdošanas bērnam. Spēlējiet tikai pieaugušo uzraudzībā. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākai uzziņai. Tie ir norādīti uz iepakojuma. Rotaļlieta var būt uzliesmojoša – turiet to tālāk no uguns avotiem un apkures ierīcēm. Ugunsgrēka gadījumā zvaniet uz neatliekamās palīdzības numuru 112.
Materiāls + Koka/metāla
Burvīgs koka izglītojošs kubs.

7 kubu malas ar dažādām spēlēm/uzdevumiem Jūsu mazajam. Tas ir ergoterapijas labirints un citas jautras aktivitātes, kas mazajiem attīsta koordināciju un motoriku un palīdz apgūt krāsas un formas.
Izmēri: 55 x 55 x 47 cm.

Svars: 13,6 kg

ID: 6094
Klientu atsauksmes par šo preci