Informācija
Preču katalogs

Cietais disks | SEAGATE | IRONWOLF Pro | 10TB | SATA 3,0 | 256 MB | 7200 RPM | diski / Heads 8/13 | 3,5 | ST10000NE0008

 
Kods
2613944
361,00 €
120,33 € x 3 mēn.*
Vairāk informācijas
Kredīta saņemšana 361,00 €, līgums 3 mēnesis, ikmēneša maksājums — 120,33 €, gada procentu likme — 0%, ikmēneša līguma administrēšanas maksa — 0,00 €, līguma noslēgšanas maksa — 0,00 €, kopējās patēriņa kredīta cenas gada likme ir 0%, kopējā patēriņa kredīta saņēmēja maksātā summa ir 361,00 €.
Piegāde uz Omniva pasta automātiem ( Bezmaksas piegāde )
Piegāde ar DPD kurjeru ( 4,99 € )
Piegāde uz DPD pasta automātiem ( 3,99 € )
Piegāde ar Venipak kurjeru ( 4,99 € )
Piegāde uz Venipak pasta automātiem ( 4,99 € )
Piegāde uz Smartpost pasta automātiem ( 2,99 € )
Īpašības
Ražotājs Seagate
Produkta kategorija HDD cietie diski
IronWolf Pro ir paredzēts visam biznesa NAS. Pierodiet pie izturīgas, gatavās un mērogojamās 24 × 7 veiktspējas, kas spēj darboties vairāku disku vidēs ar plašu jaudu klāstu.
Optimizēts NAS ar AgileArray. AgileArray nodrošina divu plakņu balansēšanu un RAID optimizāciju vairāku nodalījumu vidēs ar vismodernāko iespējamo enerģijas pārvaldību.
Aktīvi aizsargājiet savu NAS, izmantojot IronWolf Health Management , koncentrējoties uz profilaksi, iejaukšanos un atveseļošanos.
Augsta veiktspēja nozīmē, ka NAS darba slodzes trafika laikā lietotājiem nav aizkaves laika vai dīkstāves. Seagate ir sacensību līdere ar visaugstākās veiktspējas NAS disku portfeli.
Seagate Rescue Data Recovery. IronWolf Pro nodrošina papildu sirdsmieru jebkuras mehāniskas, nejaušas vai dabas katastrofas gadījumā. Ar 90% veiksmīgu iekšējās atkopšanas līmeni Seagate atbalsta 2 gadu iekļauto glābšanas datu atkopšanas plānu.
Rotācijas vibrācijas (RV) sensori. Pirmais savā disku klasē, kas ietver RV sensorus, lai uzturētu augstu veiktspēju vairāku disku NAS korpusos.
Paveiciet vairāk vairāku lietotāju vidēs. IronWolf nodrošina darba slodzi 300 TB/gadā. Vairāki lietotāji var droši augšupielādēt un lejupielādēt datus NAS serverī, zinot, ka IronWolf var tikt galā ar darba slodzi neatkarīgi no tā, vai esat radošs profesionālis vai mazs uzņēmums.
Paredzēts vienmēr ieslēgtai, vienmēr pieejamai veiktspējai 24 × 7. Piekļūstiet datiem savā NAS jebkurā laikā, attālināti vai uz vietas.
1,2 miljoni stundu MTBF, 5 gadu ierobežotā garantija nodrošina labākas kopējās īpašumtiesību izmaksas (TCO) salīdzinājumā ar galddatoru diskdziņiem ar samazinātām uzturēšanas izmaksām.

Klientu atsauksmes par šo preci