Informācija
Preču katalogs

Djeco galda spēle Mazā ķēde

 
Kods
110561
17,99 €
 
Piegāde uz Omniva pasta automātiem ( 2,90 € )
Piegāde ar DPD kurjeru ( 4,99 € )
Piegāde ar Latvijas pasts kurjeru ( 3,99 € )
Piegāde ar Venipak kurjeru ( 4,99 € )
Piegāde uz Venipak pasta automātiem ( 4,99 € )
Piegāde uz Smartpost pasta automātiem ( 2,99 € )
Īpašības
Ražotājs Djeco
CE sertifikāts Rotaļlieta ir sertificēta un atbilst Eiropas Savienības rotaļlietu prasībām. CE marķējumu atradīsiet uz iepakojuma. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākām atsauksmēm. Tie ir norādīti uz iepakojuma.
Vecums 0-2, 3-4, 5-6
Produkta kategorija Izglītojošās rotaļlietas
Drošības brīdinājums Esiet uzmanīgi ar mazām detaļām, kuras var atdalīties vai tikt nokost, jo bērns tās var aizrīties vai ieelpot! Visi iepakojuma materiāli un rotaļlietas iepakojuma detaļas neietilpst rotaļlietā, tāpēc tās ir jāizņem pirms rotaļlietas atdošanas bērnam. Spēlējiet tikai pieaugušo uzraudzībā. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākai uzziņai. Tie ir norādīti uz iepakojuma. Rotaļlieta var būt uzliesmojoša – turiet to tālāk no uguns avotiem un apkures ierīcēm. Ugunsgrēka gadījumā zvaniet uz neatliekamās palīdzības numuru 112.
Mazie lauksaimniecības dzīvnieki ir gatavi pastaigai pa šo skaisto taku. Katrs spēlētājs izvēlas figūru un met kauliņu. Pēc krāsas ripināšanas viņa izvēlētā dzīvnieka figūra uzlec uz tuvākā šīs krāsas akmens! Un, ja vabole ir izritinājusies - jums jāatkāpjas vienu soli atpakaļ.

Šīs spēles noteikumi ir tik vienkārši, ka pat mazākie var tos saprast. Bērniem patiks spēle un viņi vēlas to spēlēt atkal un atkal.

Komplektā ietilpst: puzles trase, 4 mājdzīvnieku figūriņas un kauliņš.

Ieteicamais vecums: no 2,5 gadiem

Izmēri: 21,5 x 21,5 x 5 cmID: DJ08550
Klientu atsauksmes par šo preci