Informācija
Preču katalogs

Plīša rotaļlieta Lucky Alex: Trendy Style

 
Kods
288637
41,99 €
 
Piegāde: Jautājiet
Piegāde uz Omniva pasta automātiem ( 2,90 € )
Piegāde ar DPD kurjeru ( 4,99 € )
Piegāde ar Venipak kurjeru ( 4,99 € )
Piegāde uz Venipak pasta automātiem ( 4,99 € )
Īpašības
Ražotājs
CE sertifikāts Rotaļlieta ir sertificēta un atbilst Eiropas Savienības rotaļlietu prasībām. CE marķējumu atradīsiet uz iepakojuma. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākām atsauksmēm. Tie ir norādīti uz iepakojuma.
Vecums 3-4, 5-6, 7-8, 9-10
Drošības brīdinājums BRĪDINĀJUMS! Sīku detaļu dēļ tas nav piemērots bērniem līdz trīs gadu vecumam. Pirms nododat šo rotaļlietu bērnam, noņemiet visus iepakojumus un stiprinājumus. Ieteicams saglabāt informāciju uz iepakojuma. Ieteicams lietot pieaugušo uzraudzībā. Var būt nelielas vai asas detaļas, kas var izraisīt aizrīšanās vai savainojumus bērnam. Rotaļlieta var būt uzliesmojoša – turiet to tālāk no uguns avotiem un apkures ierīcēm. Ugunsgrēka gadījumā zvaniet uz neatliekamās palīdzības numuru 112.
Plīša rotaļlieta Lucky Alex: Trendy Style


Lucky Alex plīša rotaļlieta ir glābiņš bērniem, kuri ļoti vēlas kucēnu. Laimīgā Aleksa hobijs ir automašīnas vadīšana. Tā kā Alekss ir mazs un nevar aizsniegt pedāļus, viņš brauc mašīnā kā pasažieris. Kopā ar Aleksu tavs bērns apmeklēs ne tikai kino, bet arī citus saviesīgus un kultūras pasākumus, Alekss kopā ar bērnu lasīs grāmatas, klausīsies viņa slepenākos sapņus.
Lucky Alex ir iepakots kartona kastē, kas pēc rotaļlietas izpakošanas pārvēršas par greznu drēbju skapi.

Apģērbi šūti pēc īpaša dizaina.
Visi Lucky Doggy kucēni ir vienāda izmēra, un drēbes var viegli nomainīt.
Var mazgāt ar rokām (30 °).

Izmēri: 38 cm.


ID: LD021
Klientu atsauksmes par šo preci