Informācija
Preču katalogs

Plīša rotaļlieta Lucky Kiki: Crimson Shine

Ātra piegāde Jautājiet

Kods 288597

Īpašības
Ražotājs
CE sertifikāts Rotaļlieta ir sertificēta un atbilst Eiropas Savienības rotaļlietu prasībām. CE marķējumu atradīsiet uz iepakojuma. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākām atsauksmēm. Tie ir norādīti uz iepakojuma.
Vecums 3-4, 5-6, 7-8, 9-10
Drošības brīdinājums BRĪDINĀJUMS! Sīku detaļu dēļ tas nav piemērots bērniem līdz trīs gadu vecumam. Pirms nododat šo rotaļlietu bērnam, noņemiet visus iepakojumus un stiprinājumus. Ieteicams saglabāt informāciju uz iepakojuma. Ieteicams lietot pieaugušo uzraudzībā. Var būt nelielas vai asas detaļas, kas var izraisīt aizrīšanās vai savainojumus bērnam. Rotaļlieta var būt uzliesmojoša – turiet to tālāk no uguns avotiem un apkures ierīcēm. Ugunsgrēka gadījumā zvaniet uz neatliekamās palīdzības numuru 112.
Plīša rotaļlieta Lucky Kiki: Crimson Shine


Lucky Kiki plīša rotaļlieta ir glābiņš bērniem, kuri ļoti vēlas kucēnu. Laimīgā Kiki izstaro savu iekšējo skaistumu, viņas patīkamās emocijas un lieliskais garastāvoklis inficē visus apkārtējos. Kiki ir lielisks draugs, kurš pavadīs Jūsu bērnu ne tikai uz kino, saviesīgiem un kultūras pasākumiem, Kiki kopā ar bērnu lasīs grāmatas, klausīsies Jūsu bērna slepenākos sapņus.
Lucky Kiki ir iepakots kartona kastē, kas pēc rotaļlietas izpakošanas pārvēršas par greznu skapi.

Apģērbi šūti pēc īpaša dizaina.
Visi Lucky Doggy kucēni ir vienāda izmēra, un drēbes var viegli nomainīt.
Var mazgāt ar rokām (30 °).

Izmēri: 38 cm.


ID: LD010
Klientu atsauksmes par šo preci