Informācija
Preču katalogs

Plīša rotaļlieta Lucky Lili: Violet

 
Kods
288595
41,99 €
 
Piegāde: Jautājiet
Piegāde uz Omniva pasta automātiem ( 2,90 € )
Piegāde ar DPD kurjeru ( 4,99 € )
Piegāde ar Venipak kurjeru ( 4,99 € )
Piegāde uz Venipak pasta automātiem ( 4,99 € )
Īpašības
Ražotājs
CE sertifikāts Rotaļlieta ir sertificēta un atbilst Eiropas Savienības rotaļlietu prasībām. CE marķējumu atradīsiet uz iepakojuma. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākām atsauksmēm. Tie ir norādīti uz iepakojuma.
Vecums 3-4, 5-6, 7-8, 9-10
Drošības brīdinājums BRĪDINĀJUMS! Sīku detaļu dēļ tas nav piemērots bērniem līdz trīs gadu vecumam. Pirms nododat šo rotaļlietu bērnam, noņemiet visus iepakojumus un stiprinājumus. Ieteicams saglabāt informāciju uz iepakojuma. Ieteicams lietot pieaugušo uzraudzībā. Var būt nelielas vai asas detaļas, kas var izraisīt aizrīšanās vai savainojumus bērnam. Rotaļlieta var būt uzliesmojoša – turiet to tālāk no uguns avotiem un apkures ierīcēm. Ugunsgrēka gadījumā zvaniet uz neatliekamās palīdzības numuru 112. Tikai lietošanai mājās.
Plīša rotaļlieta Lucky Lili: Violeta


Lucky Lili plīša rotaļlieta ir glābiņš bērniem, kuri ļoti vēlas kucēnu. Lucky Lili ļoti mīl ģērbties, viņa rūpējas par savu izskatu, tāpēc viņa bieži apmeklē skaistumkopšanas salonus, apģērbu un juvelierizstrādājumu veikalus. Lili ir lieliska draudzene, kas pavadīs Jūsu bērnu ne tikai uz kino, saviesīgiem un kultūras pasākumiem, Lilija kopā ar bērnu lasīs grāmatas, klausīsies Jūsu bērna slepenākos sapņus.
Lucky Lili ir iepakots kartona kastē, kas pēc rotaļlietas izpakošanas pārvēršas par greznu skapi.

Apģērbi šūti pēc īpaša dizaina.
Visi Lucky Doggy kucēni ir vienāda izmēra, un drēbes var viegli nomainīt.
Var mazgāt ar rokām (30 °).

Izmēri: 38 cm.


ID: LD024
Klientu atsauksmes par šo preci