Preču katalogs

Rusty RIVETS figūru komplekts Build Core Pack, 6034118

Īpašības
Ražotājs RUSTY RIVETS
CE sertifikāts Rotaļlieta ir sertificēta un atbilst Eiropas Savienības rotaļlietu prasībām. CE marķējumu atradīsiet uz iepakojuma. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākām atsauksmēm. Tie ir norādīti uz iepakojuma.
Vecums 3-4, 7-8, 9-10
Brīdinājums par smalkām detaļām ! Sīku detaļu dēļ tas nav piemērots bērniem līdz trīs gadu vecumam. Pirms nododat šo rotaļlietu bērnam, noņemiet visus iepakojumus un stiprinājumus. Ieteicams saglabāt informāciju uz iepakojuma. Ieteicams lietot pieaugušo uzraudzībā. Var būt nelielas vai asas detaļas, kas var izraisīt aizrīšanās vai savainojumus bērnam. Rotaļlieta var būt uzliesmojoša – turiet to tālāk no uguns avotiem un apkures ierīcēm. Ugunsgrēka gadījumā zvaniet uz neatliekamās palīdzības numuru 112.
RUSTY RIVETS Figures Core Build Pack, 6034118
Laiks būvēt! Salieciet Rusty transportlīdzekļus un atdzīviniet tos — tāpat kā multfilmā Rusty Rivets. Mazie fani lieliski pavadīs laiku, veidojot šīs figūras. Ļaujiet saviem mazajiem zinātkāriem būvēt un būvēt ar Rusty Rivets varoņiem! Gūstiet enerģiju un labas emocijas!

Komplektā atradīsi 1 figūriņu un 9 detaļas transportlīdzekļa uzbūvēšanai.

Ieteicamais vecums: no 3 gadiem.

Uzmanību! Prece tiek pārdota pa 1 gab. Nav iespējams izvēlēties vēlamo opciju.

ID: 778988236338.
Klientu atsauksmes par šo preci