Informācija
Preču katalogs

Eliptiskais trenažieris Bowflex LX3i Lateral Trainer

 
Kods
2002101
2 199,00 €
 
Piegāde: Jautājiet
Uznešanas / izkraušanas pakalpojums
vai
Garantijas pagarināšana
Garantijas pagarināšana (produkta labošana)
vai
Garantijas pagarināšana (produkta maiņa)
vai
Piegāde ar DPD kurjeru ( Bezmaksas piegāde )
Piegāde ar Venipak kurjeru ( Bezmaksas piegāde )
Īpašības
Ražotājs Bowflex
Ekrāns + LCD
Ātruma pozīciju skaits + 8
Funkcijas Bowflex LateralX lietotne; nique Lateral Movement: slīdiet no vienas puses uz otru, spiežot, velkot, stāvot un tupus;
Produkta kategorija Trenažieri
Programmu skaits 7 Pirms treniņiem
Eliptiskais trenažieris Bowflex LX3i Lateral Trainer
2 199,00 €
Bowflex® LateralX® LX3i ar visu ķermeni, bet zemu triecienu, pārvietojas trīs virzienos, dodot jums iespēju pārvietoties tāpat kā ikdienā. Slīdiet no vienas puses uz otru, spiežot, velkot, stāvot un tupus, aktivizējot muskuļus un sadedzinot kalorijas katrā treniņā. Funkcijas ietver aizmugurgaismotu LCD displeju, divus rokturu komplektus, astoņus pretestības līmeņus, septiņas treniņu programmas un fiksētu sānu diapazonu.

Zems trieciens, jūs varat efektīvi trenēties, lai sasniegtu vēlamos rezultātus bez satraucošas skriešanas ietekmes. Septiņas iebūvētās programmas nodrošina jūsu treniņu daudzveidību, savukārt astoņi pretestības līmeņi nodrošina, ka tie joprojām ir izaicinājums visu fitnesa līmeņu lietotājiem. Tikai 16 minūtēs LateralX® LX3i sadedzina vidēji par 39% vairāk kaloriju nekā pašregulāra eliptiska treniņa laikā.

Piedāvājot izcilu funkciju un cenas ziņā pieejamu cenu, LX3i ir aprīkots ar diviem rokturu komplektiem, kas ir komplektēti ar integrētiem sirdsdarbības monitoriem, kas ļauj īpaši trāpīt dažādām muskuļu grupām. Veiktspējas piekares pedāļi un fiksēts sānu diapazons ļauj jums sēdēt, kamēr jūs svīdat.

Lejupielādējiet BEZMAKSAS lietotni Bowflex™ LateralX™ savā iOS vai Android ierīcē, lai nemanāmi iestatītu mērķus, sinhronizētu treniņus, izsekotu progresam un skatītos 30 pilna garuma, augstas enerģijas treniņu video. Bowflex fitnesa treneri vadīs un motivēs jūs uz panākumiem ar tādām augstas enerģijas klasēm kā "LateralX Basics" un "LateralX Athletic Conditioning", kā arī starpfunkcionāliem treniņu video, piemēram, joga un izvēles SelectTech® hanteles treniņi. Turklāt katru treniņu veicina Bowflex Radio, straumējot mūsdienu lielākos hitus. Trenējies popmūzikas, kantri, hiphopa, roka, 80. gadu un daudz ko citu.

Skatiet visus savus treniņu datus, atrodoties ceļā, izmantojot 19,05 cm aizmugurgaismojuma LCD displeju, un lietotāji var izmantot integrēto multivides statīvu ar uzlādes pieslēgvietu un skaļruņiem, lai sekotu līdzi saviem iecienītākajiem šoviem vai klausītos savu mūziku. tu trenējies.

Citas iebūvētās funkcijas ietver ūdens pudeles turētāju un transportēšanas riteņus.
Klientu atsauksmes par šo preci