Informācija
Preču katalogs

Hyperx Mikrofoni

Bigbox.lv interneta veikalā Mikrofoni tiek pārdoti vieni no populārākajiem ražotājiem - Hyperx. Hyperx Mikrofoni Cenas sākas no 49,45 €. Bigbox.lv veikalā jūs atradīsiet vairāk nekā 7 dažādus modeļus. Izmantojot kreisajā pusē esošos filtrus, jūs varat viegli mainīt vēlamos preču parametrus, lai pēc iespējas vieglāk atrastu sev piemērotāko produktu. Mēs piegādāsim attiecīgu šīs kategorijas preci termiņā, kas norādīts blakus precei.

BUJ

Šajā kategorijā mums ir vairāk nekā 7 preču, un to cenas sākas no 49.45 Eur
Preču piegāde parasti notiek 1-3 darba dienu laikā. Konkrētāku termiņu atradīsiet blakus konkrētajam produktam.

Mikrofoni

Mikrofoni izskatās ļoti atšķirīgi no skaļruņiem, tāpēc lielākā daļa cilvēku nekad neapzinās, cik tie ir līdzīgi. Skaļrunī elektrība ieplūst metāla stieples spolē, kas ietīta ap (vai priekšā) pastāvīgo magnētu. Mainīgais elektrības modelis spolē rada visapkārt magnētisko lauku, kas spiež pret lauku, ko rada pastāvīgais magnēts. Tas liek spolei kustēties. Spole ir piestiprināta pie liela plakana diska, ko sauc par diafragmu vai konusu, tāpēc, spolei pārvietojoties, pārvietojas arī diafragma. Kustīgā diafragma stumj gaisu uz priekšu un atpakaļ telpā un rada skaņas viļņus, kurus mēs varam dzirdēt.

Mikrofonā ir gandrīz identiskas daļas, taču tās darbojas tieši pretēji. Mūsdienās mikrofoni ir neatņemama konferenču sastāvdaļa, kā arī vienmēr tie tiek izmantoti dziedāšanai, gan koncertos, gan ierakstu studijās. Kā arī gaming pasaulē nebūtu iespējams spēlēt spēles bez laba mikrofona ar statīvu un austiņām.

Kā darbojas mikrofoni

Kā mikrofons pārvērš skaņas enerģiju elektriskā enerģijā ar skaļruni? Process ir pavisam vienkāršs:

·         Kad runājat, balss radītie skaņas viļņi nes enerģiju mikrofona virzienā. Atcerieties, ka skaņa, ko mēs varam dzirdēt, ir enerģija, ko nes vibrācijas gaisā.

·         Mikrofona iekšpusē diafragma (daudz mazāka, nekā jūs varētu atrast skaļrunī un parasti izgatavota no ļoti plānas plastmasas) pārvietojas uz priekšu un atpakaļ, kad skaņas viļņi to skar.

·         Spole, kas piestiprināta pie diafragmas, pārvietojas arī uz priekšu un atpakaļ.

·         Pastāvīgais magnēts rada magnētisko lauku, kas iziet caur spolei. Spolei virzoties uz priekšu un atpakaļ caur magnētisko lauku, caur to plūst elektriskā strāva.

·         Elektriskā strāva izplūst no mikrofona caur usb uz pastiprinātāju vai skaņas ierakstīšanas ierīci. Gatavs, jūs esat pārveidojis savu sākotnējo skaņu elektrībā! Izmantojot šo strāvu skaņas ierakstīšanas iekārtu vadīšanai, jūs varat efektīvi saglabāt skaņu mūžīgi. Vai arī jūs varētu pastiprināt (palielināt tās lielumu) un pēc tam ievadīt to skaļrunī, pārvēršot elektrību daudz skaļākā skaņā. Tā darbojas PA (personiskās adreses) sistēmas, elektriskās ģitāras pastiprinātāji un rokkoncertu piespraužamie pastiprinātāji. Jebkuru mikrofonu var pievienot datoram vai kādai citai iekārtai un dzirdēt savu balss ierakstu uzreiz.

Mikrofonu veidi

Visi mikrofoni pārvērš skaņas enerģiju elektroenerģijā, taču ir dažādu veidi mikrofoni, kas darbojas nedaudz atšķirīgi.

Dinamiskie mikrofoni ir vienkārši parastie mikrofoni, kuros tiek izmantotas diafragmas, magnēti un spoles, bieži tiek izmantoti ierakstu studijas apstākļos. Kondensatora mikrofoni darbojas nedaudz savādāk, izmantojot diafragmu, lai pārvietotu kondensatora (elektriskās lādiņa uzglabāšanas ierīces) metāla plāksnes un radītu strāvu. Lielākā daļa mikrofonu ir vērsti uz visām, kas nozīmē, ka tie uztver skaņu vienlīdz labi no jebkura virziena. Ja jūs ierakstāt kaut ko līdzīgu TV ziņu reportierim trokšņainā vidē vai retu putnu skaņas, kas čivina tālāk no iekārtas, labāk ir izmantot vienvirziena mikrofonu, kas uztver skaņu no viena konkrēta virziena. Mikrofoni, kas aprakstīti kā kardioīdi un hiperkardioīdi, uztver skaņas sava veida "sirds formas" (tas ir tas, ko nozīmē kardioīds) veidā, savācot vairāk skaņas no viena virziena nekā cita. Kā norāda nosaukums, varat mērķēt uz “shotgun” mikrofoniem, lai tie uztvertu skaņas no ļoti noteiktas vietas, jo tie ir ļoti virzoši. Bezvadu bluetooth mikrofoni izmanto radio raidītājus, lai nosūtītu signālus uz pastiprinātāju vai citu audioiekārtu un no tā (tāpēc tos bieži sauc par "radio mikrofoniem"). 

Tomēr, ja meklējat mikrofonu ne-profesionāliem nolūkiem, vai bērniem, tirgū ir pieejami daudz dažādi lētāki modeļi. Internetā atrodamās akcijas noteikti sniegs jums labāku ieskatu, kur iegādāties mikrofonus lētāk.