Informācija
Preču katalogs

Zāles pļāvēji

Interneta veikalā Bigbox.lv Zāles pļāvēji tiek pārdoti(-as) no tādiem slaveniem ražotājiem kā Gardena, Bosch, Greenworks, Makita, Grunder . Zāles pļāvēji cenas sākas no 23,72 €. Interneta veikalā Bigbox.lv atradīsiet vairāk nekā 330 dažādu modeļu. Ar kreisajā pusē esošo filtru palīdzību jūs viegli varat mainīt vēlamos preču parametrus, lai pēc iespējas vieglāk atrastu sev piemērotāko produktu. Attiecīgo šīs kategorijas preci piegādāsim termiņā, kas norādīts pie preces.

Kādu zāles pļāvēju izvēlēties?

Ar vadu, bezvadu vai benzīna? Rotējošu vai cilindra? Robota vai braucamu ar savācēju? Mūsdienās zāles pļāvējs ir attīstījies dažādos virzienos, piedāvātas iespējas gan mazāku zālienu, gan plašāku teritoriju īpašniekiem.

Cilindra

Cilindra zāles pļāvējiem ir cilindriski asmeņi, kas pļāvēja priekšpusē griežas vertikāli. Tie griežas pret fiksētu asmeni apakšā. Cilindram jābūt vairākiem asmeņiem - vislabāk ir trīs vai vairāk. Cilindra zāles pļāvēji ir vislabāk piemēroti līdzeniem zālieniem. Tās var būt elektriskais, benzīna pašgaitas pļāvējs un pļaujmašīna.

Rotējošs

Rotējošajiem zāles pļāvējiem ir viens asmens, kas horizontāli rotē zem pļāvēja, piemēram, dzenskrūves. Rotējošie zāles pļāvēji ir visdaudzveidīgākie un var tikt galā ar lielāko daļu zāles. Viņi labāk nekā pļaujmašīnas ar cilindru pļauj garāku un raupjāku zāli. Rotējošo pļāvēju var darbināt no elektrotīkla, uzlādējama akumulatora vai benzīna.

“Lidojošā” tipa

“Lidojošie” zāles pļāvēji virzās virs zemes, padarot tos vieglāk stumjamus un prasmīgus, pļaujot nelīdzenas virsmas. Tie ir laba izvēle neparastas formas zālājiem, un tie lētāki nekā citi veidi. Tomēr zāles pļāvēji, kas planē, ne vienmēr ir piemēroti lielāka dārza pļaušanai. Tie parasti tiek darbināti ar elektrību un tiem ir rotējoši asmeņi.

Elektriskie

Lielāko daļu zāles pļāvēju darbina elektrotīkls. Šī ir labākā izvēle maziem un vidējiem dārziem. Pļaujmašīnas ir mazākas, tās var iegādāties lētāk un vieglāk uzglabāt. Pirms iegādes pārbaudiet, vai vads ļaus pļaut līdz dārza galam.

Bez vada

Ar akumulatoru darbināmi zāles pļāvēji ir ērti un bez problēmām. Viņiem ir visas elektriskā pļāvēja priekšrocības, taču jums nav jāuztraucas par vadu.

Tomēr akumulatora dēļ tie var būt dārgāki nekā tīkla elektriskie modeļi. Mūsdienu litija jonu baterijas ir vieglākas un kalpo daudz ilgāk nekā tradicionālās niķeļa-kadmija versijas, taču tās ir dārgākas. Tomēr akumulatora dēļ tie var būt dārgāki nekā tīkla elektriskie modeļi. Mūsdienu litija jonu baterijas ir vieglākas un kalpo daudz ilgāk nekā tradicionālās niķeļa-kadmija versijas.

Benzīna

Ar benzīnu darbināmi zāles pļāvēji ir labākā izvēle lieliem dārziem, kur vads nebūtu piemērots. Tie ir nedaudz dārgāki, bet daudz jaudīgāki un griež ātrāk garas zāles pļaušanai. Tie ir arī vieglāk manevrējami ap lieliem objektiem. Tomēr paturiet prātā, ka benzīna zāles pļāvējiem būs nepieciešama apkope, piemēram, jums būs jāpārbauda un jāpiepilda eļļa.

Stumjami

Tie parasti ir mazu cilindru zāles pļāvēji, kurus jūs vienkārši stumjat ar savu muskuļu spēku. Tie ir vislabāk piemēroti maziem dārziem un neizmanto elektrību, kā arī nerada troksni un emisijas. Tomēr stumjamie zāles pļāvēji nav piemēroti lielākiem vai slīpiem dārziem vai cilvēkiem, kuriem ir grūtības stumt.

Nav vienas atbildes, kurš ir labākais zāles pļāvējs, taču plašā izvēle ļauj atrast to, kas derēs konkrētajai situācijai. Iespējams, ka roboti ir viens no risinājumiem, ja jums ir vienkāršs zāliens un vēlaties ietaupīt laiku. Savukārt lielākai platībai, iespējams, ir jāapskata dārza traktors. Būtībā šāda veida ir raideri, kur jūs varat sēdēt iekšā. Interesants veids ir arī mini mehāniskais smalcinātājs, ja jums ir īsa zāle un nevēlaties izmantot ierīci ar elektrisko starteri vai kādu citu. Tas ir viegls un labs rokas zāles pļaušanas risinājums. Jūs varat arī skatīt atsauksmes dažādās interneta lappusēs, kā arī iegādāties konkrētu modeli, kad ir akcija. Neļaujiet, ja cena jūs biedē, lai iegūtu lielisku zāles pļaušanas palīgu.