Informācija
Preču katalogs

Master-grill Veļas žāvētāji

Bigbox.lv interneta veikalā Veļas žāvētāji tiek pārdoti vieni no populārākajiem ražotājiem - Master-grill. Master-grill Veļas žāvētāji Cenas sākas no 8,00 €. Bigbox.lv veikalā jūs atradīsiet vairāk nekā 103 dažādus modeļus. Izmantojot kreisajā pusē esošos filtrus, jūs varat viegli mainīt vēlamos preču parametrus, lai pēc iespējas vieglāk atrastu sev piemērotāko produktu. Mēs piegādāsim attiecīgu šīs kategorijas preci termiņā, kas norādīts blakus precei.

Veļas Žāvētāji

Veļas žāvētājs ir lielisks palīgs mājsaimniecībā. Elektriskie veļas žāvētāji ir fantastisks palīgs mājas soļa veikšanā tiem, kuri ir steidzīgi un nevēlas pavadīt laiku izžaujot apģērbus uz parastajiem žāvētājiem, kuri aizņem daudz vietas, kas ir ļoti apgrūtinoši, arvien lielāku popularitāti iemantot sākušajos mikro-dzīvokļos. Ir pieejamas arī veļas mazgājamās mašīnas ar veļas žāvētaja funkciju, šis savienojums gan ir sastopams retāk, bet tas var palīdzēt ietaupīt gan vietu, gan naudu, jo, lai arī ierīce būs dārgāka par atsevišķi stāvošu veļas mazgājamo mašīnu vai žāvētāju, tā nodrošinās abas funkcijas. Sekojot akcijām un īpašajiem piedāvājumiem ir iespējams, ka tieši Jūsu izvēlētā ierīce būs pieejama par labāko cenu.

Veļas žāvētājs ir neaizvietojams palīgs viesmīlības nozarē,- viesnīcās, viesu namos, restorānos un atpūtas centros. Ir pieejami industriālie veļas žāvētāji, kuri nodrošinās liela daudzuma dvieļu, gultas veļas un galdautu ātru žāvēšanu.

Ietilpība

Izvēloties veļas žāvētāju ir jāņem vērā tas, cik daudz apģērbu un veļu vēlēsieties izžāvēt vienā piegājienā.

Ja vēlaties žāvēt tikai apģērbus un mājsaimniecībā ir 1-2 cilvēki, pilnīgi pietiks ar 4-6kg ietilpīgu veļas žāvētāju.

Lielākai mājsaimniecībai un cilvēkiem, kuri izvēlas žāvēt arī gultasveļu būtu ieteicams izvēlēties sešus un vairāk kilogramusietilpīgu veļas mašīnu.

Ietilpība mūsu piedāvājumā esošajiem veļas žāvētājiem ir no 4kg līdz 9kg viena žāvēšanas cikla laikā. Piedāvājumā mēdz parādīties arī ietilpīgākas ierīces, kā arī ir iepējams uzzināt vairāk informācijas gan par piedāvājumā esošajiem, gan par industriālajiem veļas žāvētajiem ar mums sazinoties.

Vai vēlaties veļas žāvētāju ar siltumsūkni vai bez siltumsūkņa ar sildelementiem

Veļas žāvētāji ar sildelementiem darbojas ar samērā lielu jaudu, tāpēc delikātākiem audumiem tas nebūs piemērots, taču t-kreklus, džinsus un gultasveļu tas izžāvēs.

Veļas žāvētājs ar siltumsūkni ir daudz saudzīgāks, un izmanto zemākas temperatūras žāvēšanas ciklu laikā, tāpēc tajā droši var likt žāvēties pat visdelikātakos audumus. Veļas žāvētājs ar siltumsūkni par akcijas cenu būs lielisks ieguldījums dzīves komforta līmeņa paaugstināšanā.

Izmērs un ielādes veids.

Veļas žāvētāji, tapat kā cita mājas sadzīves tehnika, ir pieejami dažados izmēros. Ir pieejami gan standarta izmēra žāvētāji, gan šaurāki modeļi. Visbiežāk sastapsiet veļas žāvētājus ar ielādi no sāniem. Reti modeļi var piedāvāt ielādi no augšpuses.

Papildus funkcijas.

Visizplatītākās funkcijas, kuras nodrošina veļas žāvētāji ir:

Pilna žāvēšana: Apģērbs tiek izžāvēts līdz tādam mitruma procentam, ka to ir iespējams uzreiz ievietot skapī.

Daļēja žāvēšana: Apģērbs tiek izžāvēts tā, lai to varētu uzlikt uz pakaramā, kur tas tiks līdz galam izžāvēts un tas pats izlīdzināsies.

Žāvēšana gludināšanai: tiek saglabāts mitruma līmenis, lai apģērbu varētu gludināt. Visieteicamākais režīms, gultas veļas žāvēšanai ir tieši šis.

Labākās ierīces tiek aprīkotas ar dažādām papildu funkcijām, lai atvieglotu Jūsu dzīvi- ir pieejama atliktā starta funkcija, kuru izmantojot jūsu žāvētājs ieslēgsies Jūsu izvēlētaja laikā.

Pieslēgšana karstā gaisa izvadei pie ventilācijas sistēmas, kā opcija, ir sastopama industriālajiem veļas žavētajiem, jo tie palīdz apkārtējai telpai neuzkarst, kas ir īpaši nozīmīgi, ja telpā darbojas vairākas ierīces un strādā cilvēki!Veļas Žāvētājs ir lielisks papildinājums vannasistabas ērtību klāstā. Papildus savai galvenajai funkcijai- Jūsu nodrošināšanai ar izžāvētu apģērbu, labs veļas žāvētājs ietaupīs Jūsu laiku. Veļas žāvētāja izmantošana var palīdzēt izvairīties no pelējuma rašanās, pārmērīga mitruma ietekmē, kurš rodas apģērbus žāvējot uz parastajiem apģērbu žāvētājiem.