Informācija
Preču katalogs

Schleich Optiskās ierīces

Bigbox.lv interneta veikalā Optiskās ierīces tiek pārdoti vieni no populārākajiem ražotājiem - Schleich. Schleich Optiskās ierīces Cenas sākas no 0,00 €. Bigbox.lv veikalā jūs atradīsiet vairāk nekā 0 dažādus modeļus. Izmantojot kreisajā pusē esošos filtrus, jūs varat viegli mainīt vēlamos preču parametrus, lai pēc iespējas vieglāk atrastu sev piemērotāko produktu. Mēs piegādāsim attiecīgu šīs kategorijas preci termiņā, kas norādīts blakus precei.

Kādu disku lasītāju izvēlēties?


Otrs optiskais disku lasītājs var šķist pārmērīga izšķērdība, bet dažreiz tas ir nepieciešams. Piemēram, iespējams, jums ir DVD diskdzinis un vēlaties kombinēto DVD-R/RW diskdzini. Vai arī jūs esat spēlētājs un vēlaties glabāt spēļu diskus diskdziņos, nevis visu laiku apmainīt diskus. Vai arī jūsu vajadzības var būt tikpat vienkāršas kā vēlme nomainīt optiskās ierīces, kas ir nokalpojušas savu laiku.

CD vai DVD?

Optiskajiem diskdziņiem ir divas iespējas: CD un DVD. DVD ir labāka izvēle. Visi DVD diskdziņi var lasīt kompaktdiskus (CD), tāpēc nav jēgas iegādāties vienkāršu CD diskdzini.

Vai vēlaties ierakstīt diskus?

Lai gan pastāv vairāki ierakstīšanas standarti, taču labā ziņa ir tā, ka lielākā daļa ierakstāmo optisko diskdziņu atbalsta visus standartus. Tomēr, ja vēlaties ierakstīt arī kompaktdiskus, jums ir nepieciešams kombinētais disks.

SATA vai ATA?

Visu cieto disku un optisko disku savienotāju pamats ir ATA, kas apzīmē AT Attachment. AT nāca no IBM PC AT datora, kas tika ieviests 1980. gados. Jā, tas ir vecs standarts. Tas izmanto plakanu lentes kabeli un lodveida 50 kontaktu savienotāju. Citi ATA datu kabeļa nosaukumi ir ATAPI, IDE, PATA un UDMA.

Pašreizējais un vislabākais standarts diskdziņu pievienošanai konsolē ir SATA jeb Serial ATA. Tas novērš dažas kaitinošas problēmas, kas saistītas ar ATA datu kabeli. SATA varianti ir eSATA, SATA ārējā versija un Ultra ATA, kas ir vecāka standarta versija.

Kā ar Blu-Ray?

Pašreizējais augstākās klases optiskā diskdziņa standarts ir Sony Blu-Ray. Blu-Ray diskā tiek glabāts divreiz vairāk informācijas nekā standarta DVD, taču šo diskdziņu cena ir augsta. Turklāt Blu-Ray ir pieejamas salīdzinoši maz programmatūras, kas nozīmē, ka jūs datorā varēsiet skatīties tikai Blu-Ray filmas. Daži zinātnieki prognozē, ka Blu-Ray nebūs DVD un CD aizstājējs. Tas ir tāpēc, ka aizvien populārāki paliek SSD diski. Būtībā lielas multivides kartes, SSD, visticamāk, kļūs par noņemamo datu nesēju favorītiem.

Ātrums

DVD CD diskdziņa ātrumam ir liela nozīme gan lasīšanā, gan ierakstīšanā. Pašreizējās ātrās normas ir 24x DVD rakstīšanas ātrums, 48x CD rakstīšanas ātrums 48x.

Saderība ar vairākiem formātiem

Svarīga ir savietojamība ar vairākiem DVD kompaktdisku formātiem. Šeit ir parasti atbalstītie formāti: DVD-ROM (SL/DL), DVD ± R, DVD ± RW, DVD-RAM, M-DISC, CD-R/RW/ROM, CD-DA, Video CD.

DVD diskdziņi kādreiz bija mūsu dzīves neatņemama sastāvdaļa, kad bija nepieciešams instalēt spēles, skatīties filmas un visu citu. Tomēr nav noslēpums, ka tehnoloģija ir nedaudz novecojusi-viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc lielākajā daļā mūsdienu datoru vairs nav iepriekš instalēta DVD diskdziņa. Taču nevar nepieminēt to, ka lai gan lejupielādes tiešsaistē un USB zibatmiņas diski tagad ir populārākā izvēle, joprojām ir daudz cilvēku, kuri izvēlas izmantot DVD diskdzini, salīdzinot ar tradicionālākām iespējām. Tāpēc šīm personām vienmēr būs pieejamas šāda veida optiskās ierīces. Ir pieejami ļoti daudzi to modeļi, sevišķi no ražotāja “Asus”, piemēram” Asus DRW-24D5MT ar 48x48 rakstīšanas un nolasīšanas ātrumu. Savukārt no Blu-Ray veidiem var minēt Asus BC-12D2HT Internal, kam ir tāds pats nolasīšanas un rakstīšanas ātrums. Izmantojiet interneta piedāvājumus, lai iegūtu konkrētu optisko ierīci, piemēram, DVD lasītāju, lētāk. Vienlaikus ir iespējams iegūt iespējas, ko sniedz akcijas piedāvājums, ļaujot iegūt jaunāku un ātrāku modeli lētāk un atvieglot izvēli dažādiem datoriem. Izvēloties atbilstošu ierīci, tā kalpos ilgu laiku un sniegs gaidīto rezultātu.