Informācija
Preču katalogs

Lagen Epilatori

Bigbox.lv interneta veikalā Epilatori tiek pārdoti vieni no populārākajiem ražotājiem - Lagen. Lagen Epilatori Cenas sākas no 0,00 €. Bigbox.lv veikalā jūs atradīsiet vairāk nekā 0 dažādus modeļus. Izmantojot kreisajā pusē esošos filtrus, jūs varat viegli mainīt vēlamos preču parametrus, lai pēc iespējas vieglāk atrastu sev piemērotāko produktu. Mēs piegādāsim attiecīgu šīs kategorijas preci termiņā, kas norādīts blakus precei.

Epilatori 

Epilatori spēj palīdzēt iegūt gludāku ādu uz ilgāku laiku- līdz pat trīs nedēļām. Šai ierīcei ir rotējoši metāla diski, tie strādā tā kā pincetes, kas ar sakni izrauj matiņus, ko vien var satvert pretēji augšanas virzienam. Epilators ir aprīkots ar uzgaļiem, kas nomierina ādu, bet tas neuzlabo procedūru, jo tā tāpat ir sāpīga, bet sniedz vēlamo rezultātu. Īpaši jutīgas vietas ir paduses un bikini zonā, jo tur nervu galiņi ir vairāk nekā uz stilbiem. Bikini līnija un seja ir tās vietas, uz kurām nav ieteicams lietot epilatoru, jo tās ir maigas un jutīgas zonas. Šādās zonās ir pieejami īpaši epilatori, kurus var izmantot dušā, tas mazliet atsāpina visu procedūru. 

Ir tāds epilatora veids- foto epilācija. Šis epilatora veids ir ļoti izplatīts tagad. Ar šo proceduru var iegūt maigu un zīdainu ādu līdz pat gadam. Taču ar vienu proceduru neiztikt, šai procedūrai ir vajadzīgas vairākas reizes, lai rezultāts būtu tāds, kādu vēlas iegūt. Un pēc laika, varēs reizi gadā iet uz atjaunošanas procedūru. Ļoti labs veids, kā tikt vaļā no matiņiem, bet tās procedūras ir dārgas, tāpēc ir iespēja iegādāties tādu interneta mājaslapā bigbox.lv. 

Ir vēl viena efektīva un moderna ierīce, kas palīdz atbrīvoties no matiņiem-lāzera epilācija. Šī metode ir veicama tikai klīnikā pie speciālista. Šī ir mazāk sāpīga un efektīvāks veids. To var arī lietot jutīgās zonās, kā piemēram, bikini un sejas zonā. 

Ir divi epilatora veidi, kurus iesaka izmantot mājas apstākļos, kas palīdzēs atbrīvoties no liekajiem matiņiem. Ir diska veids- rotējoši diski, kas saskaras ar matiņiem, kad tie saskaras ar otru disku. Un tad otrs veids ir pincete. Pincetes metode atšķiras no diska, jo šīs ierīces konstrukcijā tiek izmantotas metāla plāksnes. Tam ir lielāks ātrums un tas ir efektīvāks. 

Epilatori ir dažādu izmēru, kas ir ļoti labi tiem, kam bieži sanāk izbraukt no mājām uz ilgāku laiku, tāpēc viņiem vairāk ir ieteicams iegādāties mini epilatoru, kuru var ņemt līdzi visur. To ir ļoti ērti ielikt somā, neaizņem daudz vietas un ir parocīgs. Šie mini epilatori ir lētāki par parastā izmēra epilatoriem. 

Atsauksmes liecina par to, ka ļoti daudzas sievietes labāk iziet cauri epilatora sāpīgajam procesam, nekā izmanto skuvekļus. Ar skuvekļiem panāk vēlamo efektu, bet ik pēc trīs dienām tas jāatkārto, jo matiņi ataug ātri un tie ir asi. Un ar skuvekļiem var sagriezsties, ja tos neizmanto uzmanīgi. Ar epilatoru, protams, sākumā ir sāpīgi, bet paiet laiks un jau pietiekami daudz reizes tas ir bijis izmantots, ka vairāk jau nesāp tik ļoti kā no sākuma. 

Apmeklējot interneta mājaslapu bigbox.lv var apskatīties visus epilatoru veidus un izvēlēties sev piemērotāko un ērtāko. Ir pieejamas akcijas un arī bezmaksas piegāde, kas bieži vien iepriecina