Informācija
Preču katalogs

Schleich Vakuuma iekārta

Bigbox.lv interneta veikalā Vakuuma iekārta tiek pārdoti vieni no populārākajiem ražotājiem - Schleich. Schleich Vakuuma iekārta Cenas sākas no 0,00 €. Bigbox.lv veikalā jūs atradīsiet vairāk nekā 0 dažādus modeļus. Izmantojot kreisajā pusē esošos filtrus, jūs varat viegli mainīt vēlamos preču parametrus, lai pēc iespējas vieglāk atrastu sev piemērotāko produktu. Mēs piegādāsim attiecīgu šīs kategorijas preci termiņā, kas norādīts blakus precei.

Vakuuma iekārta

Vakuuma aparāts noņem gaisu no telpas ap jūsu pārtiku un pēc tam iepako pārtiku tā, lai gaiss nespētu tai piekļut, kmēr jūs pats to nevēlēsieties. Gaisa iedarbības rezultātā pārtikas preces bojājās daudz ātrāk, tāpēc šāda ierīce ir lielisks veids, ka saglabāt produktus svaigus ilgāk. Vakuuma iepakotājs ir nopērkams dažādās tiešsaistes vietnes un izmantojot interneta akcija piedāvājumu ir iespējasm to iegādāties lētāk. Ja cena jums ir svarīgs faktors preces iegādē, noteikti apmeklējiet tiešsaistes ieprikšanās vietnes un aplūkojiet piedāvājumu.

Vai pārtikas ievietošana vakuuma tiešām darbojas?

Vakuuma ierīces ir gudrāks veids, kā saglabāt pārtiku. Salīdzinot ar standarta pārtikas uzglabāšanu skapī, ledusskapī vai saldētavā, vakuuma pārtikas ierkārta var pagarināt jūsu pārtikas derīguma termiņu līdz pat piecām reizēm ilgāk. Tā kā gaisam ir nozīme pārtikas bojāšanās procesa paātrināšanā, tā noņemšana palīdz novērst jūsu pārtikas garšas, uzturvielu un vispārējās kvalitātes pasliktināšanos.

Kā tiek izmantot aparāts?

Jūs ievietojat pārtiku vakuuma maisiņā, (maisiņi ir nopērkami lielākajā daļā lielveikalu un tiešsaistes veikalu) un iekārta noņem iekšā esošo gaisu. Ja izmantojat vakuuma maisiņus, iekārta to aiztaisīs tā, lai tas būtu hermētisks. Pēc tam varat izmantot iebūvēto griezēju, lai sagrieztu maisu pēc izmēra.

Kādas ir pārtikas produktu vakuuma priekšrocības?

Novērš saldētavas apdegumus

Pārtikas ievietošana saldētavā var pagarināt tā kalpošanas laiku, taču tas var izraisīt garšas zudumu, tekstūras izmaiņas un krāsas maiņu saldētavas apdeguma dēļ. Saldētavas apdegums ir tad, kad pārtika tiek bojāta oksidēšanās un dehidratācijas dēļ. Ēdiens joprojām ir ēdams, taču tas nebūs tik garšīgs. Par laimi, vakuumiepakojums ir vienkāršs risinājums, lai novērstu saldētavas apdegumus, lai jūs varētu baudīt garšīgas maltītes.

Dziļāka un ātrāka garšas infūzija ar marinētu gaļu

Marinēšana parastajā veidā var ilgt stundas, pat dienas. Bet, izmantojot vakuuma ierīci, tiek samazināts spiediens trauka iekšpusē un jūsu ēdiens kļūst poraināks, ļaujot gaļai ātri uzsūkt visas garšas, samazinot ēdiena pagatavošanai nepieciešamo laiku. Tas ātri un efektīvi nodrošina garšīgus rezultātus, kas ir gatavi gatavošanai plītī, uz plīts virsmas vai grilēšanai uz grila.

Gatavu ēdienu aiztaisot ar vakuumu, tas saglabā garšas

Gatavoti ēdieni var zaudēt savu garšu, tos uzglabājot ledusskapī vai saldētavā. Noslēdzot maltītes ar vakuumu, jūs saglabājat visas sulas, tāpēc, atkārtoti uzsildot pārpalikumus, tie garšo kā tikko pagatavoti.

Ietaupiet vietu un efektīvāk organizējiet ledusskapi un skapīšus

Ja veicat lielapjoma pirkumus, gatavojat maltīti vai vienkārši barojat lielu ģimeni, vieta ledusskapī vai saldētavā ir vērtīga. Vakuuma iesaiņošana maisiņos padara to kompaktāku, savukārt hermētiskie trauki ļauj kārtīgi salikt pārtiku.

Sous vide gatavošana

Sous vide ir specializēta gatavošanas tehnika, kas ietver vakuumā noslēgtu ēdienu gatavošanu precīzi uzkarsētā ūdens vannā. Tas rada ļoti maigus un garšīgus rezultātus. Mājas gatavošanas ierīcēm attīstoties, gatavošanas metodes, kas kādreiz bija paredzētas augstākās klases virtuvēm, tagad nonāk arī mājas virtuvēs.

Vai šādas iekārtas iegāde atmaksājās ilgtermiņā?

Atbilde uz šādu jautājumu noteikti ir apstirpinoša. Aplūkosim, kādā veidā ir iespējams ietaupīt naudu pateicoties vakuuma iekārtai.

Lielapjoma pirkšana

Tā kā ledusskpaī un saldētavā tiek aizņemta mazāk vieta, tad ir iespējams iegādāties dažādus pārtikas produktus vairumā, kas ir salīdzinoši lētāk.

Samazina pārtikas izšķērdēšanu

Paildziniet pārtikas produktu realizācijas laiku, izmantojot vakuuma iekārtu. Neatkarīgi no tā, vai tā ir puse paciņas delikateses gaļas, avokado puse vai nepabeigtas uzkodas, varat pagarināt ēdiena glabāšanas laiku, lai tas nebojātos, neoksidētos un nenovecotu.

Pērciet pārtiku, kad tas ir lētāks (sezonā vai izpārdošanā)

Jūs varat ietaupīt naudu, sekojot līdzi lielveikalu īpašajiem piedāvājumiem un akcijām.