Informācija
Preču katalogs

Schleich Bērnu autosēdeklīši

Bigbox.lv interneta veikalā Bērnu autosēdeklīši tiek pārdoti vieni no populārākajiem ražotājiem - Schleich. Schleich Bērnu autosēdeklīši Cenas sākas no 0,00 €. Bigbox.lv veikalā jūs atradīsiet vairāk nekā 0 dažādus modeļus. Izmantojot kreisajā pusē esošos filtrus, jūs varat viegli mainīt vēlamos preču parametrus, lai pēc iespējas vieglāk atrastu sev piemērotāko produktu. Mēs piegādāsim attiecīgu šīs kategorijas preci termiņā, kas norādīts blakus precei.

Bērnu autosēdeklīši: padomi un ieteikumi

Kļūt par vecākiem ir viens no aizraujošākajiem, tomēr biedējošākajiem notikumiem jūsu dzīvē. Zīdaiņi nenāk ar lietošanas instrukcijām, tomēr jaunajiem vecākiem, kas pirmo reizi turēs tik mazu zīdaini ir jābūt lietas kursā par visu. Viena no svarīgākajām lietām, ko nepieciešams sagādāt ir autosēdeklis. Tam ir jābūt ne tikai ērtam un vieglam, bet arī ārkārtīgi drošam. Ir iespējas iegādāties daudz dažādu izmēru (sēdeklītis, kas paredzēts līdz 15, 9, 36 kg ), funkciju (pagriežams, nolaižams, ar iespēju likt priekšā un aizmugurē) un dizainu sēdeklīšus.

Tomēr, ir visai grūti veikt pareizo izvēli, kad tev nekad nav bijusi nepieciešamība pēc sēdeklīša mašīnā. Labākais sēdeklis ir tas, kas:

·         Piemērots jūsu bērnam - Izvēlieties sēdekli, kas atbilst jūsu bērna svaram un kādu laiku vēl derēs. Pievērsiet uzmanību augstuma un svara ierobežojumiem.

·         Piemērots jūsu transportlīdzeklim - ja iespējams, pirms iegādes izmēģiniet automašīnas sēdekli to ieliekot jūsu mašīnā. Lielākā daļa pārdevēju to piedāvā un ja pērkat sēdekli internetā, tad uzreiz pēc saņemšanas pārbaudiet, lai būtu iespēja to atgriezt. Ne visi automašīnu sēdekļi būs saderīgi ar visiem transportlīdzekļiem. Daži zīdaiņu sēdeklīši aizņem daudz vietas aizmugurē, tāpēc jāpārliecinās, ka izvēlētais automašīnas sēdeklis tiešām der. Tāpat ir automašīnas, kas atbalsta isofix stirpinājumus un ir daudzas, kas to neatbalsta, tāpēc noteikti pārliecinieties vai jums ir šada funkcija.

·         Tiks uzstādīts un lietots pareizi katrā braucienā - to sauc arī par lietošanas ērtumu. Burvīgais raksts uz sēdekļa nenodrošinās jūsu bērna drošību sadursmē, bet to nodrošinās pareiza krēsla uzstādīšana.

Piesprādzējiet bērnu pareizi!

Siksnas bērna sēdeklī palīdz aizsargāt bērnu, izkliedējot avārijas spēkus pa spēcīgākajām ķermeņa daļām. Tādējādi drošības jostas, kas ir iestatītas pareizajā augstumā un pareizi pievilktas palielina drošību un samazina traumas.

Nedrošas vietas zīdaiņu sēdeklīšiem:

·         Paaugstinātas virsmas - Nekad nenovietojiet bērnu uz paaugstinātas virsmas, kad tas atrodam sēdeklītī. Lai gan  varētu šķist, ka galds ir droša vieta, tā nav. Vidrošākā vieta, kur novietot bērnu, kas piesprādzēts auto sēdeklī ir uz zemes.

·         Mīkstas virsmas - nav arī laba ideja novietot bērnu un sēdekli uz gultas vai dīvāna. Sēdeklis var apgāzties, un mīkstā virsma var radīt smakšanas risku. Kā arī dīvāns un gulta ir paausgtināta virsma, kas jau tika minēta pirmajā punktā.

·         Uz iepirkumu ratiņiem - Automašīnas sēdekļi, kas atrodas iepirkumu ratiņos tur, kur paredzēts sēdēt maziem bērniem ir ļoti bīstami. Ja jums ir jāņem līdzi bērnu krēsliņš, iepērkoties, ieteicams sēdekli ievietot iepirkumu groza lielajā daļā, kur tas nevar nokrist vai apgāzties.

Pārliecinieties, ka jūsu automašīnas sēdeklis un ratiņi ir savietojami

Lai gan no pirmā acu uzmetiena var šķist, ka bērnu sēdeklīti zīdaiņiem varēsiet pieslēgt jebkuriem jūsu izvēlētajiem ratiņiem, tas tā nav. Pērkot mazuļa pirmo automašīnas sēdekli, nepieciešams uzzināt, ar kādiem ratiņiem tas ir saderīgs, ja vēlēsieties to izmantot arī neilgas pastaigas laikā, piemēram ieskrienot veikalā. Tomēr, atcerieties, ka pārāk ilga sēdēšana automāšinas sēdeklītī nav laba bērna mugurkaulam, tāpēc ilgiem pārgājieniem un pastaigām izmantojiet kulbas ratus. Atsaukmes norāda, ka labākos bērnu sēdeklīšus iespējams aplūkot interneta vietnēs, jo veikaliem nekad nav tik liels piedāvājums ar jaunākajiem modeļiem. Ja domājat kāda ir krēsliņu cena, tad lētāk auto sēdekļus iespējas iegādāties izmantojot akcija piedāvājumus.