Informācija
Preču katalogs

Ravensburger Bārdas skuvekļi un trimmeri

Bigbox.lv interneta veikalā Bārdas skuvekļi un trimmeri tiek pārdoti vieni no populārākajiem ražotājiem - Ravensburger. Ravensburger Bārdas skuvekļi un trimmeri Cenas sākas no 0,00 €. Bigbox.lv veikalā jūs atradīsiet vairāk nekā 0 dažādus modeļus. Izmantojot kreisajā pusē esošos filtrus, jūs varat viegli mainīt vēlamos preču parametrus, lai pēc iespējas vieglāk atrastu sev piemērotāko produktu. Mēs piegādāsim attiecīgu šīs kategorijas preci termiņā, kas norādīts blakus precei.

Skuvekļi 

Vīriešiem musdienās jau grūtāk sanāk izvelēties piemērotu skuvekli, jo ir radīti dažādi veidi. Galvienie skuvekļu veidi ir kasetnes skuvekļi, vienreizlietojamie skuvekļi, drošie skuvekļi un taisni skuvekļi. Kasetņu skuvekļi ļoti ērti. Skuvekļu kasetnes jāpērk atsevišķi, kuras nomaina, kad asmens kļūst blāvs. Vienreizlietojamie skuvekļi ir lētāks variants tiem, kas nevēlas ieguldīt naudu kvalitatīvās lietās. Pareizajās rokās vienreizlietojamie skuvekļi ir ātri un vērti, tikai jāuzmanās no tā, ka ir iespēja sagriezsties. Drošie skuvekļi ir ļoti populāri, jo tiem ir atvērts tikai asmens gals. Tas palīdz izvairīties no nevajadzīgiem griezumiem. Taisni skuvekļi ir paredzēti pēc iespējas precīzai un klasiskakai skūšanai, tam arī ir metāla korpuss, kas ir ļoti izturīgs. Šis veids ir populārs vīriešu bārdas salonos, jo ar to profesionālis var ļoti labi apgriezst bārdu. Taisno skuvekli ir arī iecienījušas sievietes, jo ar to ir viegli un precīci tikt vaļā no uzacu matiņiem. Citus skuvekļus gan neiesaka lietot sievietēm, kuri ir domati vīriešiem. 

Vīriešiem, protams, arī pieejams elektriskais skuveklis, kas var atvieglot ikdienas dzīvi. Ir trīs veidu elektriskie skuvekļi- ar sietiņu, rotējoši un ar rotējošām galviņām, ar vibrējošiem asmeņiem. Var teikt tā, ka izvēloties arī ar noteikta trimmera veida galviņu, ar elektrisko skuvekli var arī pielīdzināt savu matu griezumu. Tāds skuvekļa veids ir labākais, ko var vīrietis iegādāties vai arī var uzdāvināt viņam to. Atsauksmes vismaz liecina par to, ka vīriešiem patīk viena ierīce, kura ir daudzfunkcionāla. Tādā veida tiek ietaupīta nauda, jo tiek divas ierīces apvienotas vienā ierīcē, mazāk vietas aizņem mājās. 

Ļoti noderīgi ir arī iegādāties bārdas un ūsu šķēres. Tiem vīriešiem, kas ataudzē savu bārdu un ūsas, tad speciālās šķēres noderēs, jo ik pa laikam vajag pielīdzināt bārdu un arī ūsas. Arī ar tām var izveidot dažāda veida stilu bārdai un ūsām. Ar bārdu un ūsu šķērēm var lieliski saglabāt pieticīgu un elegantu izskatu. Rūpējoties šādā veidā par bārdu un ūsām, to matiņi mazāk pūkosies un augs pareizajā virzienā- uz leju. 

Sievietēm arī ir pieejami vienreizlietojamie skuvekļi un elektriskie skuvekļi. Ar šiem skuvekļiem sievietes var ātrāk sagatavoties ikdienai. Ir pieejami skuvekļi ar maināmām kārtridžām, mašīnas ar putojošiem spilventiņiem, vienreizējie skuvekļi. Un, lai izvēlētos sev piemērotāko, ir jāizvertē skuvekļu opcijas. Piemēram, asmeņi- jo vairāk tie ir, jo labāks rezultāts ir. Iegādaties tādu, kam ir eļļošanas sloksne, tā novērš iekaisumu. Un ir ļoti labi, ja skuveklim ir pieejams mikrokreklis, tas paceļ matiņus un padara vieglāku skūšanu. 

Vīriešu skuvekļi, bārdas un ūsu šķēres, sieviešu skuvekļi-gan elektriskie, gan tādi, kas nav elektriski- tos visus var aplūkot visus kopā interneta mājaslapā bigbox.lv. Visādi veidi, kas priecēs gan sievietes, gan vīriešus ar labām cenām, jo vienmēr tiek sniegtas skaistas akcijas, kas dos iespēju iegādāties preces par labāku cenu. Ne tikai akcijas ir labas, bet atsevišķām precēm ir pieejama bezmaksas piegāde. Visas preces, kuras pasūta, atnāk pāris dienu laikā.