Informācija
Preču katalogs

Laura-mercier Cepeškrāsnis

Labākie piedāvājumi kategorijā

Bigbox.lv interneta veikalā Cepeškrāsnis tiek pārdoti vieni no populārākajiem ražotājiem - Laura-mercier. Laura-mercier Cepeškrāsnis Cenas sākas no 99,90 €. Bigbox.lv veikalā jūs atradīsiet vairāk nekā 415 dažādus modeļus. Izmantojot kreisajā pusē esošos filtrus, jūs varat viegli mainīt vēlamos preču parametrus, lai pēc iespējas vieglāk atrastu sev piemērotāko produktu. Mēs piegādāsim attiecīgu šīs kategorijas preci termiņā, kas norādīts blakus precei.

9 veidi, kā padarīt cepeškrāsni energoefektīvāku

Neatkarīgi no tā, vai esat dedzīgs maiznieks, viena ēdiena cienītājs vai cienītājs gatavot tikai svētdienās, cepeškrāsns patiešām var atvērt jūsu kulinārijas potenciālu. Bet mums visiem ir jādod savs ieguldījums apkārtējās vides labā, tāpēc ir svarīgi pievērst uzmanību tam, kā jūs izmantojat cepeškrāsnis. Izpildiet šos padomus, un jūs palīdzēsiet videi, kā arī savam maciņam, neatkarīgi, vai jums ir iebūvējamā krāsns vai konvekcijas. 

Pagatavojiet vairākus ēdienus vienlaicīgi

Lai gan tas varētu prasīt mazliet papildu plānošanu, vairāku ēdienu gatavošana vienlaikus ir lielisks veids, kā efektīvāk izmantot jūsu cepeškrāsni. To ir īpaši vērts paturēt prātā, ja jūs daudz gatavojat maltītes. Vienkārši pārliecinieties, ka nepārslogojat cepeškrāsni un netraucējat nevienu ventilatoru, jo tas samazinās efektivitāti.

Negaidiet, kamēr jūsu cepeškrāsns "uzsilst"

Daudzi ēdiena gatavošanas norādījumi jums liks uzsildīt cepeškrāsni līdz noteiktai temperatūrai pirms trauka ievietošanas. Lai gan dažiem cepšanas veidiem var būt svarīga precīza temperatūra, lielāko daļu ēdienu varat ievietot, tiklīdz pagriežat cepeškrāsni pozīcijā “ieslēgts”. Tādā veidā jūs izmantosiet siltuma akumulācijas, ko cepeškrāsns rada no sākuma.

Agri izslēdziet cepeškrāsni

Ja piecas minūtes pirms ēdiena gatavošanas izslēdzat cepeškrāsni, atlikušais siltums dobumā turpinās gatavot jūsu kulinārijas izstrādājumu, neizmantojot enerģiju. Tas nekļūst energoefektīvāks!

Gatavošanas laikā neatveriet cepeškrāsns durtiņas

Labi, dažreiz jums būs jāatver cepeškrāsns durvis, lai pārvietotu lietas vai pakāpeniski pagatavotu ēdienus, taču mēģiniet to samazināt līdz minimumam. Katru reizi, atverot durvis, jūs izlaižat siltumu no dobuma. Pēc tam cepeškrāsnij ir smagi jāstrādā, lai dobums atkal sasniegtu vēlamo temperatūru. Tātad, ja jūs vienkārši skatāties, kā viss notiek, dariet to caur stikla paneli!

Pirms vārīšanas rūpīgi atkausējiet ēdienu

Ja cepeškrāsnij ir jāatkausē pārtika, pirms to sākt gatavot, acīmredzot tai būs jāizmanto vairāk enerģijas. Pirms vārīšanas mēģiniet rūpīgi atkausēt visu sasalušo, lai ietaupītu enerģiju.

Izmantojiet keramikas vai stikla traukus

Stikla un keramikas trauki daudz labāk saglabā siltumu nekā metāla trauki, kas nozīmē, ka jūs varat izmantot nedaudz zemāku temperatūru. Zemāka temperatūra nozīmē mazāku enerģijas patēriņu.

Pārdomāti ieplānojiet jebkuru pašattīrīšanās programmu

Ja esat nolēmis, ka ir pienācis laiks tīrīt cepeškrāsni, un vēlaties izmantot pirolītiskas pašattīrīšanās funkciju, palaidiet to tūlīt pēc tam, kad esat izmantojis cepeškrāsni gatavošanai. Tādā veidā cepeškrāsns jau būs karsta, un tam būs vajadzīga mazāka enerģija līdz īpaši augstai temperatūrai, kas nepieciešama pirolītiskai tīrīšanai.

Uzturiet cepeškrāsni tīru

Tīra cepeškrāsns ātrāk uzsilst un efektīvāk sadala siltumu, padarot to energoefektīvāku.

Nelieciet skārda foliju cepeškrāsns dobumā

Daži apgalvo ka pareizi gatavot ir, liekot skārda folijas loksni cepeškrāsns apakšā, lai noķertu visus pilošos taukus vai mērces, kas burbuļo virs trauka sāniem.

Lai gan tā varētu šķist laba ideja, folijas atstarojošā virsma faktiski izjauc siltuma sadalījumu dobumā. Tas ne tikai var traucēt cepeškrāsns ventilatoru, samazinot tā efektivitāti.

Ja vēlaties, lai cena, ko maksājat par savu cepeškrāsni, ir lētāk, tad noteikti apmeklējiet interneta lapas, jo tās bieži vien piedāvā īpašu akciju un preces iespējams iegādāties daudz lētāk kā pērkot uz vietas.