Informācija
Preču katalogs

Schleich Matu fēni

Bigbox.lv interneta veikalā Matu fēni tiek pārdoti vieni no populārākajiem ražotājiem - Schleich. Schleich Matu fēni Cenas sākas no 0,00 €. Bigbox.lv veikalā jūs atradīsiet vairāk nekā 0 dažādus modeļus. Izmantojot kreisajā pusē esošos filtrus, jūs varat viegli mainīt vēlamos preču parametrus, lai pēc iespējas vieglāk atrastu sev piemērotāko produktu. Mēs piegādāsim attiecīgu šīs kategorijas preci termiņā, kas norādīts blakus precei.

Matu fēni 

Sievietēm ir ļoti daudz iespējas, kā ātri var iegūt skaistu un nevainojamu frizūru. Viena no šīm iespējām ir matu fēni. Ja ir ļoti ātri jāsagatavojas darbam, tikšanās vai vienkārši randiņam, tad matu fēns ir tā ierīce, kas patiešām ir vienmēr gatavībā, lai sniegtu skaistu frizūru. 

Ne vienmēr sanāk izvēlēties to labāko matu fēnu, jo vienmēr klienti meklē matu fēnu, kuriem ir liela jauda. Bet ir ļoti uzmanīgi jāizvērtē matu tips, lai nesabojātu ar šo ierīci matus. Jauda ir gaismas plūsmas ātrums, kuru fēns pūš uz matiem- tāpēc tas ir vissvarīgākais parametrs, kas ir matu fēnam. Ir trīs diapazoni- līdz 1500W, no 1500W līdz 2000W un virs 2000W. Līdz 1500W ir domāts īsiem un plāniem matu tipiem, tas nekaitēs un palīdzēs saglabāt tos veselīgus, neizmantojot lielu jaudu. Toties no 1500W līdz 2000W ir domāti gariem un bieziem matiem. Frizētavās un skaistumkopšanas iestādēs ir piemēroti profesionāli matu fēni, kas ir virs 2000W. Ar tādu jaudu nav ieteicams lietot matu fēnu  ikdienā, jo tas var kaitēt matiem un tie, kas nespēj vai nemāk aprīkoties profesionāli ar šādu jaudīgu matu fēnu, ir labāk ieteicams lietot tādu, kas ir piemērots. Matu fēns ar lielu jaudu spēj ātri žāvēt matus, tādējādi neprofesionāļi nespēs ātri izveidot sev vajadzīgo frizūru. Tādēļ izvēlēties matu fēnu, kam var mainīt jaudu. 

Parasti ir divi darbības režīmi matu fēnam. Ierīce var darboties, pūšot auksto gaisu vai arī karsto gaisu. loti bieži jau izmanto tikai to darbības režīmu, kas sniedz to karsto gaisu, jo tas var ieveidot lielisku frizuru un tā arī ir noturīgāka, tomēr karstais gaiss bojā matus, tāpēc ir labāk izmantot auksto gaisu. Aukstais gaiss nebojā matus, jo tas nespēj tos apdedzināt, tāpēc bieži iesaka labāk izmantot fēnu ar auksto gaisu. 

Ir pieejama jonizēšanas funkcija. Tas nodrošina ļoti labu žāvēšanu. Žāvējot matus, matu zvīņas, uzlādējoties ar negatīvajiem joniem, matu struktūra kļūst gludāka un mirdzošāka. Šāda veida funkcijas noder ļoti labām tiem, kas nevēlas, lai mati pūkojās vai elektrizējas. 

Ir pieejami trīs matu fēnu veidi- ieveidošanas fēni, tie sniedz iespēju mainīt uzgaļus. Var pielikt tādu uzgali, kas var izžāvēt un lokot matus, tas ir tā, kā ar rotējošu ķemmi žāvēt matus. Klasiskie fēni jeb koncentratori ir visizplatītākais veids. Tie praktiski atrodas katras saimnieces mājās. Un tad ir fēns ar difuzoru. Diduzors ir uzgalis ar caurumiem. Tas spēcīgo karsto gaisu pārvērš par vieglu vēja plusmu, kas saudzīgi izžāvē matus. 

Šāda veida ierīces ir populāras šajā gadsimtā, jo sievietēm patīk padarīt sevi arvien skaistākas un satriecošākas. Viens no šiem iemesliem ir matu fēns- ātri ieveido un vari doties. Interneta mājaslapā bigbox.lv ir piedāvajumā dažāda veida matu fēni- klasiskie, ar difuzoru, ar infrasarkanajiem stariem, bezvadu, kas ir ērti ceļošanai. Cenas ir lētākas nekā citur un ierīces ir kvalitatīvas. Un piedāvājumos ir akcijas, kā arī atsevišķam precēm ir piedāvājumā bezmaksas piegāde.