Informācija
Preču katalogs

Schleich Mobilo telefonu maciņi

Bigbox.lv interneta veikalā Mobilo telefonu maciņi tiek pārdoti vieni no populārākajiem ražotājiem - Schleich. Schleich Mobilo telefonu maciņi Cenas sākas no 0,00 €. Bigbox.lv veikalā jūs atradīsiet vairāk nekā 0 dažādus modeļus. Izmantojot kreisajā pusē esošos filtrus, jūs varat viegli mainīt vēlamos preču parametrus, lai pēc iespējas vieglāk atrastu sev piemērotāko produktu. Mēs piegādāsim attiecīgu šīs kategorijas preci termiņā, kas norādīts blakus precei.

Kā izvēlēties ideālu mobilā telefona vāciņu?

Izšļakstīšanās, nokrišana un kritieni ir tikai daži no neveiksmīgajiem notikumiem, kas var sabojāt jūsu dārgo tālruni. Ja kādreiz esat zaudējis satvērienu un bezpalīdzīgi noskatījies, kā jūsu ierīce strauji atsitas pret zemi, tad jūs jau zināt, cik svarīga var būt ierīces aizsardzība. Par laimi ir pieejami dažādi mobilo telefonu maciņi un vāciņi, kas atbilst jūsu dzīvesveidam.

Cena

Ieteicamās mazumtirdzniecības cenas bieži ir ar atlaidēm, lai cilvēki varētu iegādāties vēlamo vāciņu lētāk. Kad to atrodat, veiciet salīdzinošu meklēšanu un iegādājieties.

Izvēlieties savas funkcijas

Padomājiet par papildu funkcijām, kuras jūs varētu vēlēties. Ja jums patīk skatīties video, ainavas stends varētu būt ļoti svarīgs. Dažos gadījumos tiek piedāvātas arī vairākas pozīcijas, kā arī 360 grādu eņģes. Tālruņiem parasti ir pieejami statīvi, kas ir izvelkami aizmugurē, taču pārliecinieties, vai tie ir droši, jo tas var būt kaitinoši, ja tie atveras bez vajadzības.

Cik daudz aizsardzības jums vajag?

Cik neveikls jūs esat? Pirmā lieta, kas jānoskaidro, ir tas, cik citam ir jābūt jūsu maciņam. Ja vēlaties to gandrīz nesodīti nomest uz betona, lai mobilais telefons izdzīvotu, tad jums būs nepieciešama nopietna aizsardzība. Ja esat uzmanīgs un vēlaties tikai pamata aizsardzību, jums nav jātērē tik daudz. Pastāv skaidrs kompromiss starp sniegto aizsardzības līmeni un pievienoto masu un svaru.

Cieti vāciņi

Ja vēlaties lietu, kas noteikti pārdzīvos kritumu, bet nevēlaties pievienot pārāk daudz svara vai pilnīgi zaudēt stilu, cietie mobilo telefonu maciņi būs lielisks risinājums. Standarta kombinācija, kas darbojas labi, ir cietā polikarbonāta slānis ar iekšējo slāni, kas ir mīkstāks, piemēram, silikons, lai absorbētu triecienu.

Tievi vai pamata gadījumi

Dažreiz, iespējams, nevēlaties aizsegt tālruņa krāšņo dizainu, vai arī jūs vienkārši nevēlaties, lai kabatā būtu kaut kas pārāk apjomīgs. Ja stils ir svarīgāks par aizsardzību, varat izvēlēties plānu vāciņu. Tas pasargās no skrāpējumiem un tas noteikti palielinās jūsu tālruņa izredzes pārdzīvot kritienu. Aizvien vairāk tirgū parādās caurspīdīgu vāciņu nonāk tirgū, un tas nozīmē, ka ir vieglāk nekā jebkad agrāk iegūt kaut ko tādu, kas ļauj pamanīt tālruņa dizainu. Jums nevajadzētu tērēt daudz par plānu korpusu, un tie var būt lieliski, ja uzskatāt, ka pietiek ar pamata aizsardzības līmeni.

Šie viengabala vāciņi parasti ir izgatavoti no termoplastiskā poliuretāna elastomēra (TPU), kas ir izturīgs un tos ir viegli uzstādīt, un tie nodrošina zināmu aizsardzību pret triecieniem. Šajā kategorijā atradīsiet lielāko stilu un krāsu klāstu, taču noteikti pārbaudiet izgriezumus un atcerieties, ka aizsardzības trūkums stūros nozīmē vāju aizsardzību pret kritieniem. Daži no šīs kategorijas korpusiem piedāvā arī pienācīgu aizsardzību pret kritieniem, apvienojot plānu, cietu aizmuguri ar biezāku materiālu.

Futrāļi

Atverami futrāļa maciņi var būt stilīgi un ērti kabatai. Tie ir patiešām laba alternatīva tradicionālajiem futrāļiem, ja plānojat ielikt tālruni somā, jo tie piedāvā visaptverošu aizsardzību. Tomēr tie atšķiras, ja runa ir par aizsardzību pret kritieniem, jo dažos ir iebūvēts apvalka tipa korpuss, savukārt citās sānos vai stūros praktiski nav pārklājuma. Ja esat gatavs maksāt piemaksu, tad īstu ādu nevar aizstāt. Lielākā daļa futrāļu ir izgatavoti no poliuretāna (PU). PU ir labs, taču tas laika gaitā var sākt plaisāt. Labā ziņa ir, ka interneta piedāvājumi ļauj iegūt šo aksesuāru par labu cenu. Sevišķi meklējiet, vai tam ir akcijas cena.