Informācija
Preču katalogs

Ravensburger Mobīlie kondicionieri

Bigbox.lv interneta veikalā Mobīlie kondicionieri tiek pārdoti vieni no populārākajiem ražotājiem - Ravensburger. Ravensburger Mobīlie kondicionieri Cenas sākas no 0,00 €. Bigbox.lv veikalā jūs atradīsiet vairāk nekā 0 dažādus modeļus. Izmantojot kreisajā pusē esošos filtrus, jūs varat viegli mainīt vēlamos preču parametrus, lai pēc iespējas vieglāk atrastu sev piemērotāko produktu. Mēs piegādāsim attiecīgu šīs kategorijas preci termiņā, kas norādīts blakus precei.

Pārvietojamie kondicionieri

Pārvietojamie kondicionieri ir ļoti ērti.Tiem ir mobilais pielietojums- tos var nolikt jebkurā telpā, mājokļa stūrī, lai varētu atvēsināt katru, kuram ir karsta telpa vai nepatīk siltums. Pārnēsajamais kondicionieris uzņem telpas silto gaisu un izvada to pa cauruli ārā, lai radītu ērtaku vietu katram, kurš vēlas atvēsināties. Pārvietojamie kondicionieri ir pieejami ar vienu cauruli un arī ar divām, tās ir vajadzīgas, lai varētu izvadīt silto vai karsto gaisu ārā un lai ierīce varētu maksimāli labi strādāt tā kā tas ir paredzēts.

Lai izvēlētos pareizo pārvietojamo kondicionieru ir jāsaprot, kurā telpā tiks lietots šis kondicionieris. Ja iegādāsies mazu kondicionieru, tas neatdzesēs pietiekami telpu, bet ja iegādāsies lielizmēra pārnēsājamo kondicionieru, tad tas varētu nenoņemt pietiekami daudz mitruma, padarot gaisu mitru. Būtu jāsaprot, kāda ierīce nepieciešama. Ja ir liela telpa, tad deretu iegādāties ierīci ar divām caurulēm. Ja ir maza, tad, protams, der iegādāties mazāku.

Katram pārvietojamam kondicionieram ir daudzpusīgas un ērtas funkcijas, kas ļauj izmantot šo ierīci labāk. Papildus dzesēšanai var atrast kondicionierus ar papildus funkcijām. Ir tādi ar gaisa mitrinātāja režīmu, kas var mitrinat gaisu bez dzesēšanas. Ventilatora funkcija vienkārši cirkulē gaisu telpā. Un dažiem pārvietojamiem kondicionieriem ir pieejama tāda funkcija kā sildīšanas iespēja. Tāda funkcija ļauj uzturēt ērtu temperatūru cauru gadu. Ir pieejami pārvietojamie kondicionieri, kuriem ir pieejams taimeris, kuru var iestatīt uz sev vēlamo laiku. Noteiktajā laikā tas ieslēgsies un arī pats izslēgsies. Tā kondicionieris samazina elektrības patēriņu. Dažām no šīm ierīcēm ir arī pieejama tālvadības pults, kas palīdzēs pārvietojamo kondicionieri regulēt no jebkuras telpas vietas. Daudzi no pārvietojamiem kondicionieriem ir elektriskie- tos vajag pievienot pie kontaktligzdas, lai tie spētu strādāt. 

Ir arī uzlaboti, modernizēti pārvietojamie kondicionieri, kurus var vadīt ar Wi-Fi. Ar Wi-Fi palīdzību var iestatīt balss komandas un savā telefonā lejupielādēt tādu mobilo lietotni, kas var palīdzēt šo ierīci kontrolēt arī ārpus telpas. Protams, šāda veida ierīcei ar šādu funkciju cena ir lielāka nekā parastiem pārnēsājamiem kondicionieriem. 

Lai pārvietojamiem kondicionieriem uzlabotu mūža ilgumu, to vajag kopt. Šīm ierīcēm ir gaisa filtri, kurus ieteicams tīrīt ik pēc divām nedēļām vai arī tad, ja ir tāda nepieciešamība ātrāk to darīt. Un dažām no šīm ierīcēm ir gaisa mitrināšana, tas nozīmē, ka šai iekārtai ir ūdens savākšanas paplāte. Šo paplāti vajadzētu iztīrīt ikreiz, kad tā ir piepildīta. 

Katram cilvēkam ir savs budžets- dažiem tas ir neierobežots, dažiem ir noteikta summa, kuru var izmantot. Interneta mājaslapā bigbox.lv ir liela un laba iespēju izvēle. Ir preces, kuras iespējams iegādāties lētāk nekā citas. Vienkārši tām ierīcēm nebūs uzlabotās funkcijas, būs tikai pamata funkcijas. Pamata funkcijas arī nodrošina pārvietojamo kondicionieru pienācīgu darbošanos. Jebkurā laikā apmeklējot interneta mājaslapu bigbox.lv tiek piedāvātas akcijas, kas var iepriecināt jebkuru klientu. Ir arī dažas ierīces, kurām ir bezmaksas piegāde, kas var ļaut ietaupīt līdzekļus.