Informācija
Preču katalogs

Schleich Bezvadu putekļu sūcēji

Bigbox.lv interneta veikalā Bezvadu putekļu sūcēji tiek pārdoti vieni no populārākajiem ražotājiem - Schleich. Schleich Bezvadu putekļu sūcēji Cenas sākas no 0,00 €. Bigbox.lv veikalā jūs atradīsiet vairāk nekā 0 dažādus modeļus. Izmantojot kreisajā pusē esošos filtrus, jūs varat viegli mainīt vēlamos preču parametrus, lai pēc iespējas vieglāk atrastu sev piemērotāko produktu. Mēs piegādāsim attiecīgu šīs kategorijas preci termiņā, kas norādīts blakus precei.

Putekļu sūcēju slotas

Tagad majokļa tīrīšanai ir ļoti daudz ulzabotas ierīces, lai varētu veikt vieglu un komfortu tīrīšanu. Nav jāuztraucas par to, ka varētu nogurt pēc mājokļa tīrīšanas. Uzlabotām ierīcēm ir vairākas labas funkcijas un tām nav vadu, kas var maisīties pa kājām tīrīšanas laikā. Daudziem cilvēkiem paliek grūtāk un grūtāk kopt māju ar parasto putekļu sūcēju. Tiem ir paliels cilindrs, garš vads un citas lietas, kuras mūsdienās jau vairāk nav pievienotas dažiem no putekļu sūcēju veidiem. Daudzi atbalsta putekļu sūcēju slotas tikai tāpēc, ka tām ir garš ‘’stieņa’’ korpuss, un tie ir klusi un viegli. Ar šādu putekļa sūcēja modeli nevajag saliekt muguru, kas diezgan uzlabo katra cilvēka domas par mājokļa tīrīšanu. 

Putekļu sūcēju slotas ir vieglas, ērtas un parocīgas. Tam ir viegls ‘’stieņa’’ korpuss un mazāka tvertne, kuru regulāri vajag iztukšot. Ļoti labs grīdas tīrītājs, to uzglabāšana ir parocīga- neaizņem daudz vietas un var pieāķēt pie sienas. Šis putekļu sūcēja veids ir daudzfunkcionāls, jo tā korpuss lielākai daļai modeļus atdalās un tie pārtop par rokas putekļu sūcejiem, kas var paveikt mazos darbus bez grūtībām. Vislabākais ir tas, ka gan putekļa sūceja slotu un arī to korpusu var uzreiz izmantot, jo pārsvarā šie modeļi ir bezvadu. Bezvadu putekļu slotas tīrītājiem ir mazāka jauda, nekā tiem, kuri ir ar vadu. Tāpēc ļoti ieteicams, ka šādu parocīgu bezvada putekļu sūcēju slota ir izvēlēta mazākam mājoklim. 

Nevar iztikt arī bez piederumiem, kas bieži vien nāk komplektā pie putekļu sūcēja slotas. Lai varētu noslaucīt putekļus no palodzēm, žalūzijām un citām virsmām- tam ir paredzēta putekļu tīrīšanas birste. Tā palīdzēs notīrīt putekļus no virsmām, nesabojājot tās. Un nevar aizmirst to, cik svarīgi ir arī izvēlēties gaisu filtrus- ieteicams iegādāteis atsevišķi hepa filtrus. Pašlaik tie ir efektīvākie filtri, kas ir, jo tie savāc gandrīz visus mazos netīrumus gan gaisā, gan uz virsmām. Ir arī ogles filtri, kas spēj savākt nepatīkamo aromātu, kas rodas tīrot mājokli. 

Uzlādējams putekļsūcējs, kas ir lietošanas gatavībā visu laiku, nevienam tad nav jāuztraucas par to, ka ir jāvelk ārā lielais putekļu sūcējs un jātīra viss. Tagad var paķert putekļu sūcēja slotu un uzsākt darbu uzreiz. Augstākās klases putekļu sūcēju slotas galvas var noteikt to, kāda veida grīdu ir jātīra un pielāgo sūkšanu. Un dažiem pat ir tvaika funkcijas, kas ļauj pēc sūkšanas visu notīrīt ar tvaiku. 

Putekļu sūcēju slota ir gandrīz tāda pati kā mehāniskā slota. Abi savāc netīrumus un padara mājokli tīrāku. Tikai putekļu sūcēja slotai ir akumulators un to korpusu var izmantot kā rokas putekļu sūcēju. Lai vai kāds putekļu sūcēja veids būtu nepieciešams - rokas putekļu sūcējs, putekļu sūcēja slota un citas ierīces. Tās visas var aplūkot interneta mājaslapā bigbox.lv. Ir brīnišķīgi piedāvājumi un lieliskas akcijas. Apmeklējot mājaslapu un iegūstot kādu no piedāvātajām akcijām, ierīču cena kļūst lētāka un draudzīgāka.