Informācija
Preču katalogs

IZBAUDIET PILNU QLED 8K JAUDU

QLED TV izmanto kvantu punktus - materiālu, kas sastāv no dažāda lieluma nanodaļiņām. Rezultātā šis televizors ļauj izbaudīt neticamu spilgtumu un ārkārtīgi precīzu krāsu atveidi.
Uzzināt vairāk

Nebeidzams uzlabojums

Pasaulē pirmais TV zīmols jau 15 gadus

NEO QLED 8K

NEO QLED 8K

Šodien sākas Samsung Neo QLED tehnoloģiju laikmets

Salīdziniet klases
NEO QLED 4K

NEO QLED 4K

Izbaudiet to, kas jums patīk, kā nekad agrāk

Salīdziniet klases
OLED

OLED

Nodrošina nepārspējami bagātīgus melnos un tīrus baltos toņus

Salīdziniet klases
QLED 4K ir Crystal UHD

QLED 4K ir Crystal UHD

Krāsu un detaļu dizains ir pielāgots jums

Salīdziniet klases

Laura-mercier SAMSUNG televizori

Bigbox.lv interneta veikalā SAMSUNG televizori tiek pārdoti vieni no populārākajiem ražotājiem - Laura-mercier. Laura-mercier SAMSUNG televizori Cenas sākas no 205,33 €. Bigbox.lv veikalā jūs atradīsiet vairāk nekā 148 dažādus modeļus. Izmantojot kreisajā pusē esošos filtrus, jūs varat viegli mainīt vēlamos preču parametrus, lai pēc iespējas vieglāk atrastu sev piemērotāko produktu. Mēs piegādāsim attiecīgu šīs kategorijas preci termiņā, kas norādīts blakus precei.

IEDVESMOJOŠI

Inspiration
Inspiration

Biežāk uzdotie jautājumi

Samsung QLED televizors ir veidots uz Quantum dots tehnoloģijas bāzes, un tieši šis materiāls padara QLED televizorus atšķirīgus.
Quantum dots ir īpaši smalki pusvadītāju materiāli nanometriskā izmērā. Šie punkti rada atšķirīgas krāsas gaismas, atkarībā no daļiņu lieluma – jo lielāks izmērs, jo sarkanāka krāsa un jo mazāks izmērs, jo zilāka krāsa. Tie spēj izstarot precīzas krāsas gaismu, jo daļiņu izmēri pielāgojas kvantu līmeņa ātrumam, kā rezultātā tiek iegūta precīza un efektīva gaismas izstarošana. Lielāka gaismas spilgtuma efektivitāte spēj ļoti ietekmēt kopējo attēla kvalitāti.
QLED displeji ir ļoti izturīgi, ar zemu elektrības saturu, tiem ir ļoti augsts spilgtums un precīza krāsu atveidošana, un tie spēj reproducēt pat miljardu dažādu toņu.

Neo QLED ir jaunās paaudzes QLED ekrāni ar uzlabotu Mini LED fona apgaismojuma sistēmu, kas sastāv no tūkstošiem apgaismotu LED elementu, kas izvietoti visā ekrāna zonā. Šāds apgaismojums palīdz precīzi kontrolēt spilgtuma līmeni dažādās ekrāna zonās, nodrošina ļoti augstu attēla kontrastu un augstas kvalitātes melnās krāsas reprodukciju.

Samsung Lifestyle televizoru sērija pircējiem piedāvā TV modeļus, kas apmierinās visprasīgākās vajadzības un iederēsies dažāda stila vidē:

  • „Samsung The Frame“ – televizori ar dizainu, kas atgādina mākslas darbus. Rāmim ir maināmi rāmji, un to var piekarināt pie sienas. Parastā melnā ekrāna vietā televizors parāda attēlus, fotoattēlus vai pilnībā saplūst ar vidi.
  • Samsung The Serif“ – šim televizoram ir īpaša dizaina korpuss. To var izmantot ar statīvu vai bez tā. Serif ir aprīkots ar bezkontakta NFC savienošanu pārī, kas ļauj pārsūtīt tālruņa saturu, piemēram, fotoattēlus, videoklipus un mūziku, uz lielo TV ekrānu.
  •  „Samsung The Sero“ ir paredzēts gudriem lietotājiem. Tā kā šim televizoram ir rotējošs ekrāns, kas ļauj skatīties vertikālu saturu, piemēram, TikTok video.
  •  „Samsung The Premiere“ lāzerprojektors palīdzēs jums izveidot kinoteātri jūsu mājās. Šis īsa rādiusa projektors ir novietots tieši pie sienas un var izveidot ekrānu ar diagonāli līdz 130 collām.
  •  „Samsung The Teracce“ televizors ir piemērots āra apstākļiem, tāpēc to var uzstādīt arī mājas terasē.

„Samsung QLED“ un „Neo QLED“  televizoriem piemīt ļoti atšķirīgs dizains un unikāli dizaina risinājumi. Samsung piedāvā dažāda veida stendus un stiprinājuma sistēmas, kas ļauj televizoram pakārt pie sienas, neatstājot lielu atstarpi no sienas.

Parastie televizori nav paredzēti lietošanai āra apstākļos, jo tos var ietekmēt temperatūras un mitruma svārstības. Samsung The Terrace sērijas modeļi ir piemēroti arī lietošanai ārā. Tie ir aprīkoti ar hermētiski noslēgtiem, izturīgiem apvalkiem. Pateicoties ārkārtīgi spilgtajam QLED displejam, tiem ir laba redzamība arī dienasgaismā.

Lai nodrošinātu gaišu un kontrastējošu ekrāna attēlojumu, televizoram gaišā telpā ir nepieciešams augsts ekrāna spilgtums. Šādos apstākļos QLED tipa displeji ir vislabāk piemēroti ar vairāk nekā 1000 nitu spilgtumu.

Skatoties filmas un TV pārraides gaišā telpā, īpaši svarīgs ir attēla kontrasts, tumšu toņu un melnās krāsas atveidošana. „Neo QLED“ televizori vislabāk atbilst šīm prasībām. Jo tie ir aprīkoti ar Mini LED fona apgaismojuma sistēmu, kas sastāv no tūkstošiem apgaismotu LED elementu, kas izvietoti visā ekrāna zonā. Šāds apgaismojums ļauj precīzi kontrolēt spilgtumu dažādās ekrāna vietās, ņemot vērā parraidītā attēla vajadzības.

4 K (3840 x 2160 pikseļi) televizorā tiek parādīts attēls, kas detalizēti atbilst 8 megapikseļu fotoattēlam, un katrs 8K ekrānuzņēmums sastāv no vairāk nekā 33 megapikseļiem (7680 × 4320 pikseļiem). Samsung modernie televizori ir aprīkoti ar mākslīgā intelekta kontrolētām video kvalitātes uzlabošanas sistēmām, kas, pārraidot zemākas izšķirtspējas attēlus, rada trūkstošos punktus. Šis risinājums paredz maksimālu ieguvumu attēla kvalitātēi 4K un 8K ekrāniem, skatoties standarta vai HD saturu.

HDR ( no angļu valodas „High Dynamic Range“) ir nākamās paaudzes augsta dinamiskā diapazona apraides standarts, kas pietuvina televīzijas apraides kvalitāti cilvēka acīm redzamajam attēlam. To raksturo toņu pārpilnība, kas izceļ detaļas tumšākajās un spilgtākajās ekrāna vietās.

Lai labi pārraidītu HDR standarta attēlu, ir nepieciešams displejs ar ārkārtīgi lielu spilgtumu. Samsung QLED televizoru maksimālais spilgtums pārsniedz HDR pārraidēm nepieciešamo 1000 nitu ierobežojumu. HDR kvalitātes video var skatīties, izmantojot Netflix, Amazon Prime Video, Apple TV un citus Latvijā pieejamos tiešsaistes pakalpojumus.

Viedtelevizors (ang.“Smart TV“) ļauj izmantot interneta pakalpojumus un instalēt dažādas lietotnes televizorā. Visi Samsung televizori ir aprīkoti ar TIZEN operētājsistēmu. Un tiem ir lietotņu veikals, no kura varat instalēt YouTube, Netflix, Apple TV, Go3 un daudzas citas populāras lietotnes. Samsung televizori arī ļauj pārsūtīt saturu mobilajās ierīcēs uz televizora ekrānu un kontrolēt tam pievienotās ierīces.

Izvēloties televizoru, ir pavisam elementārs noteikums: jo lielāks tas ir, jo labāk. Tāpēc ir vērts izvēlēties lielāko televizoru, ko pieļauj jūsu mājas budžets un interjera īpatnības. Ir vērts ņemt vērā arī attālumu, kādā plānojat skatīties TV. Vislabākais vizuālais efekts tiek sasniegts, kad televizora ekrāns aizņem 40° no jūsu redzes lauka. Lai uzzinātu optimālo attālumu, televizora diagonāle (colla) ir jāreizina ar 3. Saskaņā ar šo formulu vislabāk ir skatīties 75 collu diognāles TV apmēram 2,25 m attālumā, un 1,65 -1,7 metriem pietiek ar 55 collu televizoru.