Informācija
Preču katalogs

Ravensburger Elektriskie velosipēdi

Bigbox.lv interneta veikalā Elektriskie velosipēdi tiek pārdoti vieni no populārākajiem ražotājiem - Ravensburger. Ravensburger Elektriskie velosipēdi Cenas sākas no 0,00 €. Bigbox.lv veikalā jūs atradīsiet vairāk nekā 0 dažādus modeļus. Izmantojot kreisajā pusē esošos filtrus, jūs varat viegli mainīt vēlamos preču parametrus, lai pēc iespējas vieglāk atrastu sev piemērotāko produktu. Mēs piegādāsim attiecīgu šīs kategorijas preci termiņā, kas norādīts blakus precei.

Elektriskie riteņi nu ir mūsu ikdiena

Riteņbraukšana ir visefektīvākais pārvietošanās veids, ņemot vērā patērēto enerģiju, laiku, efektivitāti un ietekmi uz dabu. Pārvietošanās ar velosipēdu un ieguvumi attiecībā uz jūsu veselību, finansēm un vidi ir neizmērojami, tomēr, var būt reizes, kad attālums ir pārāk liels, vai esat noguris, lai mītu pedāļus. Tāpēc, aizvien vairāk cilvēku izvēlās elektriskos velosipēdus. Jā, tieši tā, jūs nepārklausijāties. Mēs dzīvojam nākotnē! Tehnoloģija viennozīmīgi ir uzlabojusi mūsu dzīvi visās jomās un viena no šīm izmaiņām ir elektriskais velosipēds. Šādi velosipēdi izmanto uzlādējamas baterijas, kas palīdz pārvietoties ar ātrumu līdz pat 25–45 km/h, daudz ātrāk, nekā vairums cilvēku brauktu ar velosipēdu, tādējādi ātrāk un labāk sasniedzot galamērķi. Elektro velosipēdi piedāvā zemu izmaksu, energoefektīvu un bez emisiju pārvadāšanu, kam ir arī fiziskas un veselības priekšrocības. Kādi ir lielākie ieguvumi braucot ar bērniem un pieaugušajiem paredzētu elektrovelosipēdu? Lasi tālāk un uzzini:

Riteņbraukšanas palīdzība

Elektro velosipēdiem ir tas, ko sauc par akumulatoru darbināmu “pedāļu mīšanu”. Tehniski tā ir mašīna, kas integrēta velosipēdā, lai palīdzētu jūsu pedāļeim griesties uz apli. Šāda jaudas palīdzība var mazināt stresu un ietekmi uz braucēja ceļiem un augšstilbiem. Kā arī veicot izbraucienus ar akumulatoru darbināru velo vari atvadīties no sasvīdušām drēbēm.

Ātri un stilīgi

Velosipēdi ir rūpīgi izstrādāti gadu gaitā, un tagad tie izskatās gandrīz kā parasts velosipēds, un tie nerada lielu troksni.

Braucot ar elektrisko velosipēdu jūs jutīssieties ērti, jo nav nepieciešams veikt piepūli. Kā arī, ātrums, ko iespējams uzņemt noteikti ir daudz lielāks,  tāpēc šis ir piemērots saliekamais braucamrīks lai samazinātu laiku, ko pavadāt ceļā uz darbu. Tie kļūst arvien populārāki pilsētās, jo valdības un padomes mudina cilvēkus atteikties no savas automašīnas.

Viegls treniņš

Lai gan braucot ar elektro velosipēdu ir nepieciešama mazāka piepūle, nekā braucot ar parasto velosipēdu, tas tomēr nav tāpat kā sēdēt auto vai tramvajā. Tāpēc jebkurš izbrauciens ar šādu moterims velo būs lielisks treniņš ķermenim un garīgajai veselībai.

Laba ietekme uz jebkura lietotāja finansēm

Ja izmantojat elektro velosipēdu nevis mehānisko transportlīdzekli, piemēram, auto, tas ilgtermiņā jums ietaupīs naudu. Benzīns un dīzeļdegviela lielākajā daļā valstu ir dārga, un dažkārt cenu kāpums patiešām var ietekmēt jūsu budžetu. Nemaz nerunājot par auto uzturēšanas izmaksām. Ja pārvietojaties ar sabiedrisko transportu, tad izmaksas nebūs tik lielas, tomēr, jums vienmēr ir jārēķinās ar transporta kursēšanas sarakstiem.

Eletro braucamrīki ir mūsu nākotne

Elektriskais velosipēds ir ceļā uz lieliem panākumiem, tāpat kā daudzas inovatīvas tehnoloģijas, ko esam iepazinuši pēdējo gadu laikā. Ņemot vērā, ka šis izgudrojums laika gaitā nepārtraukti uzlabosies, tas, kas mums tagad ir, varētu būt šī daudzsološā transportlīdzekļa prototips.

Dabai draudzīgs

Klimata pārmaiņas un globālā sasilšana ir nopietnas problēmas, un mums visiem ir jāuzņemas atbildība un jāmēģina veikt pozitīvas izmaiņas. Elektro velosipēdi rada mazāk piesārņojuma nekā motocikli un automašīnas. Atsaukmes noteikti ir tikai pozitīvas, it īpaši to cilvēku vidū, kas ikdienā izmanto tradicionālos velo.

Skaists dizains

Cenas šādiem mūsdienīgiem un inovatīviem braucamrīkiem ir atkarīgas no tā, kāda dizaina un frmas velo jūs vēlaties. Akcija piedāvājumi interneta vietnēs ļaus jums iegādāties elektro braucamrīkus daudz lētāk.Izmantojot tehnoloģijas, viss ir gandrīz iespējams, un, palielinoties velosipēdu pieprasījumam, uzņēmumi ražo dažādus dizainus, kas atbilst jūsu vajadzībām un velmēm.