Preču katalogs

Austiņas Scosche BTAXM

Īpašības
Ražotājs
Produkta kategorijaBezvadu austiņas
SCOSCHE Industries, godalgotais iPod, iPhone un iPad piederumu novators, ar prieku paziņo par ļoti gaidīto motorMOUTH II plug and play Bluetooth automašīnas brīvroku komplektu. iLounge 2010 CES Best of Show uzvarētājs tiek pievienots tieši transportlīdzekļa AUX ieejai, lai sarunātos brīvroku režīmā no jebkura tālruņa ar Bluetooth iespējotu.

Lietotāji vienkārši pievieno motorMOUTH II un nospiediet daudzfunkciju pogu, lai pārietu pārī savienošanas režīmā, par ko liecina mirgojoša zilā gaismas diode. Kad lietotāji ir savienoti pārī, var sastādīt numuru tieši no klausules vai vienreiz nospiest daudzfunkciju pogu, lai veiktu numura izsaukšanu ar balsi. MotorMOUTH DSP atbalss slāpēšanas tehnoloģija nodrošina kristāldzidru sarunu katru reizi, pat trokšņainās automašīnās.

SCOSCHE nodrošina automašīnu īpašniekiem papildu pārvietošanas kabeli ar papildu ieeju, kas atrodas centrālajā konsolē. Šie lietotāji pēc tam var īslaicīgi vai pastāvīgi uzstādīt jauno ievadi vietā, kur motorMOUTH skaidri uztver vadītāja balsi. MotorMOUTH II tiek piegādāts arī ar Y adapteri lietotājiem, kuri izvēlas tieši savienot savu mūziku.
Klientu atsauksmes par šo preci