Informācija
Preču katalogs

Baseina pārklājs, solārs, peldošs, 1000x600 cm, pelēks PE

 
Kods
3174054
208,78 €
69,59 € x 3 mēn.*
Vairāk informācijas
Kredīta saņemšana 208,78 €, līgums 3 mēnesis, ikmēneša maksājums — 69,59 €, gada procentu likme — 0%, ikmēneša līguma administrēšanas maksa — 0,00 €, līguma noslēgšanas maksa — 0,00 €, kopējās patēriņa kredīta cenas gada likme ir 0%, kopējā patēriņa kredīta saņēmēja maksātā summa ir 208,78 €.
Piegāde: 5-9 d.d.
Bezmaksas piegāde
Īpašības
Ražotājs ...
CE sertifikāts Produkts ir sertificēts un atbilst Eiropas Savienības prasībām attiecībā uz rotaļlietām. Jūs atradīsiet CE marķējumu uz iepakojuma. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākai uzziņai. Tie ir norādīti uz iepakojuma.
Produkta kategorija Baseini
Svars ar iepakojumu, Kg 8.5

Solārā baseina plēve jānovieto uz ūdens virsmas līdz baseina stūriem. Atkarībā no tiešās saules gaismas daudzuma tā var paaugstināt jūsu baseina ūdens temperatūru par 1°C.

Polietilēna (PE) burbuļi, kas klāj visu pārklāja virsmu, notur siltumu daudz ilgāk. Šis ir visekonomiskākais baseina apsildes veids. Turklāt šis pārklājs ļaus samazināt ķimikāliju patēriņu, kā arī neļaus ūdenim iztvaikot. Pārklāju var vienkārši pielāgot, lai tas derētu mazāka izmēra baseiniem. Tas ir viegls, tādēļ uzstādīšana un lietošana ir ļoti vienkārša.

  • Krāsa: pelēka
  • Materiāls: bieza polietilēna (PE) plēve ar gaisa kamerām
  • Izmēri: 1000 x 600 cm (garums, platums)
Klientu atsauksmes par šo preci