Informācija
Preču katalogs

Izveido ar uzlīmēm "Pavasaris"

 
Kods
177055
8,99 €
 
Piegāde: 7-14 d.d.
Piegāde uz Omniva pasta automātiem ( 2,90 € )
Piegāde ar DPD kurjeru ( 4,99 € )
Piegāde ar Latvijas pasts kurjeru ( 3,99 € )
Piegāde ar Venipak kurjeru ( 4,99 € )
Piegāde uz Venipak pasta automātiem ( 4,99 € )
Piegāde uz Smartpost pasta automātiem ( 2,99 € )
Īpašības
Ražotājs Djeco
CE sertifikāts Rotaļlieta ir sertificēta un atbilst Eiropas Savienības rotaļlietu prasībām. CE marķējumu atradīsiet uz iepakojuma. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākām atsauksmēm. Tie ir norādīti uz iepakojuma.
Vecums 3-4, 5-6
Produkta kategorija Izglītojošās rotaļlietas
Drošības brīdinājums Esiet uzmanīgi ar mazām detaļām, kuras var atdalīties vai tikt nokost, jo bērns tās var aizrīties vai ieelpot! Visi iepakojuma materiāli un rotaļlietas iepakojuma detaļas neietilpst rotaļlietā, tāpēc tās ir jāizņem pirms rotaļlietas atdošanas bērnam. Spēlējiet tikai pieaugušo uzraudzībā. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākai uzziņai. Tie ir norādīti uz iepakojuma. Rotaļlieta var būt uzliesmojoša – turiet to tālāk no uguns avotiem un apkures ierīcēm. Ugunsgrēka gadījumā zvaniet uz neatliekamās palīdzības numuru 112.

Šis ir radošs komplekts, kurā ietilpst 4 x 4 loksnes (kopā 16) ar dažādiem koku attēliem un daudz lapu ar dažādām uzlīmēm (kopā 424).


Katrs bērns var likt lietā savu iztēli, dekorējot bildes, izmantojot dažādu formu uzlīmes, kā arī papildināt bildes pielietojumu, veidojot ziedus no atsevišķām uzlīmēm u.c.


Šādu komplektu jūs varat ērti paņemt līdzi izbraucienos automašīnā, un mēs garantējam, ka ceļojums neaizņems ilgu laiku.


Ieteicamais vecums: no 4 līdz 8 gadiem


Iepakojuma izmēri: 22 x 23 cm


Uzņēmums Djeco tika dibināts 1954. gadā. Francijā. Tagad šis uzņēmums ir pazīstams visā pasaulē, tā rotaļlietas izceļas ar pievilcīgu dizainu, kvalitāti un oriģinalitāti. Uzņēmuma galvenā ideja ir bērnu estētiskā izglītība.


Produkta kods: DJ08933


Klientu atsauksmes par šo preci