Informācija
Preču katalogs

Trauks ar cilpu pērlītēm

 
Kods
86804
19,99 €
 
Piegāde: Jautājiet
Piegāde uz Omniva pasta automātiem ( 2,98 € )
Piegāde ar DPD kurjeru ( 4,99 € )
Piegāde uz DPD pasta automātiem ( 3,99 € )
Piegāde ar Latvijas pasts kurjeru ( 3,99 € )
Piegāde ar Venipak kurjeru ( 3,99 € )
Piegāde uz Venipak pasta automātiem ( 2,99 € )
Piegāde uz Smartpost pasta automātiem ( 2,99 € )
Īpašības
Ražotājs
CE sertifikāts Rotaļlieta ir sertificēta un atbilst Eiropas Savienības rotaļlietu prasībām. CE marķējumu atradīsiet uz iepakojuma. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākām atsauksmēm. Tie ir norādīti uz iepakojuma.
Vecums 3-7 gadi
Produkta kategorija Izglītojošās rotaļlietas
Drošības brīdinājums Sīku detaļu dēļ tas nav piemērots bērniem līdz trīs gadu vecumam. Pirms nododat šo rotaļlietu bērnam, noņemiet visus iepakojumus un stiprinājumus. Ieteicams saglabāt informāciju uz iepakojuma. Ieteicams lietot pieaugušo uzraudzībā. Var būt nelielas vai asas detaļas, kas var izraisīt aizrīšanās vai savainojumus bērnam. Rotaļlieta var būt uzliesmojoša – turiet to tālāk no uguns avotiem un apkures ierīcēm. Ugunsgrēka gadījumā zvaniet uz neatliekamās palīdzības numuru 112.
Daļu skaits 95
Spilgtas krāsas koka krelles burciņa ir izglītojoša un jautra! Ir neskaitāmi dažādi dizaini, kurus var vītņot, apvienojot dažādas formas un krāsas. Visas krelles un mežģīnes var uzglabāt skrūvējamā konteinerā ar rokturi. Komplektā ir 90 krelles un 5 mežģīnes. Palīdz attīstīt veiklību un koncentrēšanās spējas.

Klientu atsauksmes par šo preci