Info
Preču katalogs

Djeco komplekts - smilšu glezna "Meža pasaka"

Īpašības
Ražotājs Djeco
CE sertifikāts Rotaļlieta ir sertificēta un atbilst Eiropas Savienības rotaļlietu prasībām. CE marķējumu atradīsiet uz iepakojuma. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākām atsauksmēm. Tie ir norādīti uz iepakojuma.
Vecums 5-6, 7-8, 9-10
Produkta kategorija Izglītojošās rotaļlietas
Drošības brīdinājums Sīku detaļu dēļ tas nav piemērots bērniem līdz trīs gadu vecumam. Pirms nododat šo rotaļlietu bērnam, noņemiet visus iepakojumus un stiprinājumus. Ieteicams saglabāt informāciju uz iepakojuma. Ieteicams lietot pieaugušo uzraudzībā. Var būt nelielas vai asas detaļas, kas var izraisīt aizrīšanās vai savainojumus bērnam. Rotaļlieta var būt uzliesmojoša – turiet to tālāk no uguns avotiem un apkures ierīcēm. Ugunsgrēka gadījumā zvaniet uz neatliekamās palīdzības numuru 112.
Ļoti vienkāršs veids, kā iegūt pārsteidzošu rezultātu. Katrai no 4 bildēm ir lipīgas vietas, kuras pēc aizsargplēvju nolobīšanas jāpārklāj ar smiltīm vai spīdumiem. Un viss, jums jau ir burvīgs attēls.
Nekādu nekārtību – pateicoties Djeco dizainam, liekās smiltis/spīdumus viegli ieliet atpakaļ traukos.
Komplektā:


- 4 attēli;


- 2 dažādu toņu spīdumi;


- 9 dažādu krāsu smiltis;


- Plastmasas instruments aizsargu noņemšanai no lipīgām virsmām;


- Sīki izstrādātas instrukcijas
Iepakojuma izmēri: 16,5 x 23 x 4 cm


Ieteicamais vecums: 6-11 gadi
Uzņēmums Djeco tika dibināts 1954. gadā. Francijā. Tagad šis uzņēmums ir pazīstams visā pasaulē, tā rotaļlietas izceļas ar pievilcīgu dizainu, kvalitāti un oriģinalitāti. Uzņēmuma galvenā ideja ir bērnu estētiskā izglītība.
ID: DJ08662
Klientu atsauksmes par šo preci