Informācija
Preču katalogs

Dārza grils (barbecue) BigGrill Kamado Pro 23.5 zils

 
Kods
2001691
649,00 €
216,33 € x 3 mēn.*
Vairāk informācijas
Kredīta saņemšana 649,00 €, līgums 3 mēnesis, ikmēneša maksājums — 216,33 €, gada procentu likme — 0%, ikmēneša līguma administrēšanas maksa — 0,00 €, līguma noslēgšanas maksa — 0,00 €, kopējās patēriņa kredīta cenas gada likme ir 0%, kopējā patēriņa kredīta saņēmēja maksātā summa ir 649,00 €.
Piegāde: Jautājiet
Mūža garantija
Piegāde ar DPD kurjeru ( 27,00 € )
Īpašības
Ražotājs BIGGRILL
Produkta kategorija Bārbekjū grili
Krāsa Zils
Grila diametrs 60 cm
Grila diametrs 51.5 cm
Grila diametrs 60 cm / 23,5 collas
Garantijas laiks IEROBEŽOTA MŪŽA GARANTIJA
Bārbekjū svars 92 kg
Bārbekjū augstums 113 cm

BIGGRILL — IEROBEŽOTA MŪŽA GARANTIJA

BIGGRILL grils ir ārkārtīgi uzticama un ilgstoša ierīce, kura klientiem, kas to iegādājas, sniedz ierobežotu mūža garantiju, kas pārsniedz parastās divu gadu garantijas apkalpošanas saistības. Mūža garantija attiecas uz griliem, kas tiek lietoti saskaņā ar instrukcijā norādītajiem nosacījumiem, un kuriem nav materiāla un ražošanas defektu.

Mūža garantija attiecas uz šādiem BIGGRILL grila komplekta elementiem:

Keramikas bārbekjū korpuss;
Keramikas kurtuve;
Uguns aplis;
Deflektori.

Iepriekš uzskaitītie BIGGRILL grila elementi, kuri ir zaudējuši savu funkcionālo viengabalainību paredzētās lietošanas laikā, var tikt nomainīti bez maksas neierobežoti visā to kalpošanas laikā.

BIGGRILL grila elementi, uz kuriem attiecas 2 gadu garantija:

Visas grila metāla daļas;
Oriģinālie keramikas grila piederumi.

Garantijas noteikumi un ierobežojumi

Mūža garantija attiecas tikai uz fiziskām personām, kuras iegādājušās BIGGRILL bārbekjū personīgai lietošanai tieši no interneta veikala www.bigbox.lv. Garantijas apkalpošanas gadījumā pircējam jāiesniedz bārbekjū pirkuma dokuments - rēķins, kases čeks un izraksts no līzinga līguma, ja bārbekjū iegādāts uz nomaksu.

Mūža garantija nav nododama trešajām personām. Standarta 2 gadu garantija attiecas uz visām bārbekjū daļām pēc tālākpārdošanas.

Juridiskām personām, kuras izmanto bārbekjū komerciāliem nolūkiem, attiecas arī standarta likumā noteiktā 2 gadu garantija, kas attiecas uz keramikas korpusu, kā arī visām keramikas un metāla daļām un piederumiem.

Garantija nesedz sīkus defektus ekspluatācijas laikā, kas netraucē grila darbību: sīkas skrambas, iespiedumus, plaisas vai ārējās glazūras defektus. Garantija neattiecas arī uz nerūsējošā tērauda, čuguna un citu metāla detaļu defektiem, kas radušies apkārtējās vides un ķīmisko elementu nelabvēlīgās ietekmes dēļ rūsas, oksidēšanās vai pārklājuma izbalēšanas dēļ.

Ja jaunam bārbekjū pamanāt kādu no augstākminētajiem defektiem, pircējam ir jāinformē bojātās preces pārdevējs tieši pirms tās nodošanas ekspluatācijā.

Klientu atsauksmes par šo preci