Informācija
Preču katalogs

Droni

Citas kategorijas: Droni ar kameruDroni bērniemMini droni

BUJ

Šajā kategorijā mums ir vairāk nekā 48 preču, un to cenas sākas no 14.49 Eur
Preču piegāde parasti notiek 1-3 darba dienu laikā. Konkrētāku termiņu atradīsiet blakus konkrētajam produktam.

Kā darbojas droni?

Kas ir droni un kā tie darbojas? Šo jautājumu mēs noteikti bieži dzirdam un, ļoti iespējams, pat esam paši uzdevuši, jo droni ar kameru ir relatīvi jauna tehnoloģija. Bezpilota lidaparātu tehnoloģija nepārtraukti attīstās, jo bieži tiek ieviesti jauninājumi un droni tiek attīstīti, lai tie būtu vēl labāki un jaudīgāki. Lai iegādātos dronus noteikti der ieskatīties interneta akciju piedāvājumā, kur iespējams iegādāties profesionālās dronu iekārtas lētāk.

Kā darbojas droni

Tipisks bezpilota lidaparāts ir izgatavots no viegliem kompozītmateriāliem, lai samazinātu svaru un palielinātu manevrēšanas spēju. Šis kompozītmateriāla stiprums ļauj militārajiem bezpilota lidaparātiem lidot ārkārtīgi augstā augstumā.

Parasti droni ir aprīkoti ar dažādām jaunākajām tehnoloģijām, piemēram, ar wifi, infrasarkanajām kamerām, GPS un lāzeriem. Aprīkojums lielā mērā ir atkarīgs no cenas. Ja cena būs augstāka, tad drons noteikti būs kvalitatīvāks un tam būs daudz vairāk dažādu iespēju. Dronus kontrolē ar tālvadības zemes vadības sistēmām, jeb pulti.

Bezpilota lidaparātu sistēmai ir divas daļas - pats drons un vadības sistēma.

Bezpilota lidaparāta deguns ir vieta, kur atrodas visi sensori un navigācijas sistēmas. Pārējā ķermeņa daļa ir pilna ar bezpilota lidaparātu tehnoloģiju sistēmām.

Dronu veidi

Viena rotora helikopteri

Viena rotora sporta helikopteri izskatās kā mazi helikopteri, un tos var darbināt ar gāzi vai ar elektrību. Viens asmens un spēja darboties ar gāzi palīdz nodrošināt tā stabilitāti un lidot lielākos attālumos. Šos bezpilota lidaparātus parasti izmanto, lai pārvadātu smagākus objektus, kā arī tos var izmantot, lai apsekotu zemi, izpētītu vētras un karšu eroziju, ko izraisa globālā sasilšana.

Vairāku rotoru droni

Vairāku rotoru mini droni parasti ir vieni no mazākajiem un vieglākajiem droniem tirgū. Viņiem ir ierobežots attālums, ātrums un augstums, taču tie ir ideāli piemēroti entuziastiem, bērniem un aerofotogrāfiem. Šie bezpilota lidaparāti parasti var pavadīt apmēram 20-30 minūtes gaisā, pārvadājot vieglu kravu, piemēram, kameru.

Fiksētie spārnu droni

Fiksēto spārnu droni izskatās kā parastas lidmašīnas, kur spārni, nevis rotori, nodrošina pacelšanos, padarot tos ļoti efektīvus. Šie droni ir jaudīgi jo parasti izmanto degvielu, nevis elektrību, ļaujot tiem slīdēt gaisā vairāk nekā 16 stundas. Tā kā šie bezpilota lidaparāti parasti ir daudz lielāki, un to konstrukcijas dēļ tiem ir jāpaceļas un jānosēžas uz skrejceļiem tāpat kā lidmašīnām. Fiksēto spārnu dronus izmanto militārie spēki, zinātnieki-liela apjoma aprīkojuma pārvadāšanai un pat bezpeļņas organizācijas, jo tie ir labākie, lai piegādātu pārtiku un citas preces grūti sasniedzamām vietām.

Kādi ir dronu izaicinājumi?

Droni piedāvā vairākus risinājumus dažādām problēmām, tomēr daudzi ir pauduši bažas par šo ierīču pieauguma iespējamo negatīvo ietekmi.

Privātums

Tā kā bezpilota lidaparāti darbojas, izmantojot hd kameras, kas bieži ļauj operatoriem fotografēt selfie un ierakstīt videoklipus, tas var notikt bez cilvēku piekrišanas, un šī funkcija var tikt izmantota ļaunprātīgiem nolūkiem.

Gaisa telpa

Dronus var būt grūti izsekot gaisa satiksmes radaros, radot jaunus šķēršļus lidmašīnu un helikopteru pilotiem, lai tie varētu pārvietoties lidojuma laikā. Dažos gadījumos bezpilota lidaparāta klātbūtne var pat liegt ārkārtas lidmašīnām sniegt palīdzību, piemēram, ugunsgrēkos.

Avārijas

Droni darbojas ar ierobežotu akumulatora enerģiju, tiem ir dzenskrūves, kas ātri griežas, lai nodrošinātu pacelšanos, un tie var nokrist no liela augstuma, radot lielu risku cilvēkiem, īpašumam un videi.