Informācija
Preču katalogs

Skalbyklė Gorenje WNEI84SDS

370,99 €
123,66 € x 3 mēn.*
Vairāk informācijas
Kredīta saņemšana 370,99 €, līgums 3 mēnesis, ikmēneša maksājums — 123,66 €, gada procentu likme — 0%, ikmēneša līguma administrēšanas maksa — 0,00 €, līguma noslēgšanas maksa — 0,00 €, kopējās patēriņa kredīta cenas gada likme ir 0%, kopējā patēriņa kredīta saņēmēja maksātā summa ir 370,99 €.
Piegāde: 2-3 d.d.
Bezmaksas piegāde
Uznešanas / izkraušanas pakalpojums
vai
Garantijas pagarināšana
Garantijas pagarināšana (produkta labošana)
vai
Garantijas pagarināšana (produkta maiņa)
vai
Piegāde ar DPD kurjeru ( Bezmaksas piegāde )
Piegāde ar Latvijas pasts kurjeru ( Bezmaksas piegāde )
Piegāde ar Venipak kurjeru ( Bezmaksas piegāde )
Īpašības
Ražotājs Gorenje
Montāžas tips Brīvi stāvošs
Platuma intervāls, cm 55 - 60 cm
Enerģijas klase D
Svārpstu tilpums, kg 8
Dziļuma intervāls, cm 46-50 cm
Invertora dzinējs
Veļas mazgājamās mašīnas tips Aizpildāma no priekšpuses
Veļas mazgājamās mašīnas tips Aizpildāma no priekšpuses
Mazgāšanas programmu skaits + 16
Produkta kategorija Veļas mazgājamās mašīnas
Krāsa Balts
Dziļums 46.5 cm
Platums 60 cm
Svars, Kg 62.60
Augstums 85 cm
Troksnis urbšanas laikā 76 dB
Garantijas laiks 24 mēn.

Lai ietaupītu laiku ikdienā, mēs parasti izvēlamies gudrus un praktiskus risinājumus savām mājām. Viens no tiem ir veļas mašīna, bez kuras neviena ģimene nevarētu iedomāties savus ikdienas darbus. Tomēr, pērkot vai mainot veļas mazgājamo mašīnu, mēs sev bieži uzdodam jautājumu, kurš ražotājs ir labākais, kādas funkcijas veļas mašīnai jāveic, un visbeidzot - kurš modelis būtu piemērots? Zemāk sniegtas atbildes uz visiem Jūsu jautājumiem.

Pats mazgāšanas process kopš tā pirmsākumiem nav mainījies. Mūsdienās tas netiek darīts manuāli, bet gan mehāniski (mērcēšana, mazgāšana, skalošana, izgriešana). Mūsdienās mehāniskās veļas mazgājamās mašīnas izmanto elektrību un ķīmiskas vielas. Tāpēc, izvēloties veļas mašīnu, novērtējiet, kā tiek izpildīta katra no iepriekšminētajām funkcijām.

Lai izvēlētos veļas mašīnu, vispirms novērtējiet savu mājas vidi, kurā tā tiks ievietota. Vai jums ir pietiekami daudz vietas, vai otrādi - vai vēlaties aizņemt to pēc iespējas mazāk? Šajā gadījumā Jums vispiemērotākā būtu veļas mašīna ar augšējo ielādi, kas neaizņem daudz vietas un būs kompakta. Ja mājā ir pietiekami daudz vietas, mēs piedāvājam iegādāties veļas mašīnu ar sāna ielādi, kuru var integrēt citās mēbelēs. Šis veļas mazgājamo mašīnu tips ir vispopulārākais pasaulē.

Augšējās ielādes veļas mašīnas

Priekšrocības:
Kompaktas, aizņem maz vietas;
Liela ietilpība - var ielikt līdz 5 kg sausas veļas;
Vieglāk lietojamas - ieliekot un izņemot veļu, nav nepieciešams saliekties;

Trūkumi:
Mazāk stabilas nekā no priekšas ielādējamās mašīnas;
Nepraktiska augšējā veļas mašīnas daļa - pastāvīgi jāatver;Priekšējās ielādes veļas mašīnas

Priekšrocības:
Lielāka ietilpība;
Lielāks stabilums;
Pievilcīga cena;

Trūkumi:
Aizņem vairāk vietas;


Tilpums

Atšķiras un var mainīties atkarībā no tā, cik sausas veļas ietilps vienā mazgāšanas reizē. Pārdotākās - 3,5 - 6 kg tilpuma veļas mašīnas. Mūsdienu veļas mazgājamās mašīnās var likt arī mazāku veļas daudzumu - mazgāšanas laikā cilindrs nosver un tajā ietek tik daudz ūdens, lai mazgātu pašreizējo veļas daudzumu.

Vieta

Kā minēts iepriekš - vieta, kur Jūs noliksiet veļas mašīnu, ir jāpārdomā iepriekš. Rietumu tradīcija - veļas mazgājamās mašīnas netiek novietotas dzīvojamās telpās, tām tiek atvēlētas atsevišķas telpas. Šī tendence parādās arī pie mums, jo mājas izkārtojuma dēļ mājās kļūst arvien grūtāk ieplānot vietu veļas mašīnai. To parasti noder vannas istaba, virtuve vai priekšnams. Tomēr šīm vietām ir arī trūkumi - mitrums vannas istabā sabojā veļas mazgājamās mašīnas mehānismu un elektroniku, virtuvē, kur tiek gatavots ēdiens, veļas mazgājamās mašīnas izdala noteiktas ķīmiskas vielas un citas daļiņas, un koridorā nav pietiekami attīstīta kanalizācijas un ūdens padeve.

Izmērs

Tika nosaukti trīs populārākie un vislabāk pārdotie veļas mazgājamo mašīnu izmēri - standarta, šauri un mazi. Standarta veļas mazgājamās mašīnas atbilst (AxPxG) izmēriem 85x60x58 cm. Tās vislabāk noderēs, ja mājās būs pietiekami daudz vietas. Šīm veļas mašīnām atstājiet apmēram 5 cm attālumu līdz sienai - tas ir nepieciešams, lai savienotu instalācijas un caurules. Šauro veļas mazgājamo mašīnu dziļums (37-48) ir vispiemērotākais ierīkošanai virtuvē vai gaitenī. Ja jūsu mājās ir maz vietas un vēlaties to ietaupīt - izvēlieties mazas (67x50x40 cm) veļās mašīnas ar augšējo ielādi.

Elektroenerģijas patēriņš

Elektroenerģijas patēriņš tiek norādīts ar burtiem no A līdz G. Augstākās A klases veļas mazgājamās mašīnas patērē vismazāk elektrības. Šodien Jūs varat atrast arī citādi marķētas veļas mašīnas - A+, A++ un A+++. Saskaņā ar Eiropas Savienības direktīvām simbols "+" nozīmē papildu 10% ietaupījumu elektroenerģijā. Jo vairāk "+" simbola, jo uzlabotāks ir šis standarts. Pašlaik visekonomiskākā veļas mašīna ietaupa līdz pat 30% vairāk elektrības un ir apzīmēta ar A+++.

Elektrības patēriņš veļas mazgājamām mašīnām ar augšējo ielādi:

A klase - 1,1 Kw/h (6kg sausas veļas)

A++ klase - 0,93 Kw/h (6kg sausas veļas)

Elektrības patēriņš veļas mazgājamām mašīnām ar priekšējo ielādi:

A klase - 1,14 Kw/h (6kg sausas veļas)

A++ klase - 0,93 Kw/h (6kg sausas veļas)

Mazgāšanas un izgriešanas klases

Mazgājot, ir svarīgs ne tikai elektroenerģijas patēriņš. Mazgāšanas un izgriešanai tāpat ir piemēroti standarti, kas ir marķēti no A līdz G. Augstākās A klases veļas mazgājamās mašīnas nevainojami mazgā un izgriež veļu, bet izmantojot A klases centrifūgu, veļa tiks izgriezta gandrīz sausa.

Izgriešanas ātrums

Lielākajai daļai veļas mazgājamo mašīnu centrifūgas ātrums sasniedz līdz 1200 apgriezienus minūtē. Ir iespēja iegādāties veļas mašīnas, kas griežas vēl ātrāk, taču tās būs dārgākas un trokšņainākas.

Skaļuma līmenis

Trokšņa līmeni veļas mašīnā mēra gan mazgāšanas, gan centrifugēšanas brīdī. Tas var svārstīties no 48 dB - 62 dB mazgāšanas un no 67 dB - 74 dB centrifugēšanas brīdī. Klusākās veļas mašīnas ir aprīkotas ar invertora motoru, kas nodrošina klusu, tik tikko dzirdamu (līdz 48 dB) mazgāšanu.

Programmas

Mūsdienu veļas mašīnās programmu un funkciju dažādība ir salīdzinoši mazāka nekā iepriekš. Izmantojot lielu skaitu programmu, lietotājs var tikt maldināts un izvēlēties nepareizu nepieciešamo programmu. Jaunajām veļas mazgājamajām mašīnām ir 3-4 galvenās funkcijas, kas nosaka dažāda veida audumus un vairākas papildu atbilstoši lietotāja vajadzībām - papildu skalošana (cilvēkiem ar alerģiju, drēbes maziem bērniem), mērcēšana, traipu noņemšana, intensīva mazgāšana, ātra mazgāšana utt.

Nesen, ņemot vērā pieaugošās patērētāju vajadzības, antibakteriālas papildu programmas, piemēram, vilna vai apakšveļa (šī programma var izturēt temperatūru līdz 65 ° C līdz 10 minūtēm, iznīcina lielāko daļu baktēriju un alergēnu no gultas piederumiem un bērnu apģērba).

Šodien varat iegādāties mehāniskas, mehāniski elektroniskas un elektroniskas veļas mazgājamās mašīnas atbilstoši savām vajadzībām. Ražotāji integrē skārienjutīgus vai elektroniskos ekrānus/pogas, lai vienkāršotu veļas mazgājamo mašīnu darbību un izvairītos no to pārslodzes.

Whirlpool ražotājs piedāvā izmēģināt «6 sajūtas» tehnoloģiju veļās mašīnas, kas automātiski nosaka temperatūru, centrifūgas ātrumu, skalošanu un daudz ko citu. Izmantojot šo tehnoloģiju, varat ietaupīt līdz 30% no ūdens, 25% no elektrības un 20% no laika.

Saistītas preces

Raksturlielumi

_products/features/icon — WaveActive cilindrs

WaveActive bungas

Jutīga attieksme pret katru apģērba gabalu
Unikāla dizaina bungas ar īpašām viļņveida 3D malām mīkstina šķiedru un īpaši maigi izturas pret apģērbu, tādējādi radot perfekti tīru un minimālu krokošanos.
_products/features/icon — SteamTech

SteamTech

Dziļi tīras un gludas drēbes bez veļas mīkstinātājiem
Aizmirstiet mīkstinātāju! Papildu apstrāde ar tvaiku izvēlētās programmas beigās efektīvi likvidē grumbas, smakas un baktērijas. Jūsu drēbes būs pilnīgi tīras, mazāk saburzītas un mīkstākas.
_products/features/icon — PowerDrive invertora motors

Invertora PowerDrive motors

Invertora PowerDrive motors
Šis klusais, bet ļoti efektīvais motors ir izstrādāts, lai nodrošinātu ilgu veļas mazgājamās mašīnas kalpošanas laiku, ietaupot enerģiju katra cikla laikā.

PowerWash 59'

Jūsu iecienītākās drēbes vienmēr ir gatavas valkāšanai
Šī ir ātra un intensīva pusslodzes mazgāšanas programma, kas spēj izmazgāt vēlamās drēbes mazāk nekā stundas laikā.
 

Vienkāršs interfeiss

Trīs soļi un esat gatavs
Ērti lietojamais interfeiss un programmas izvēles poga centrā ļauj sākt mazgāšanu tikai 3 vienkāršās darbībās: ieslēdziet veļas mašīnu, izvēlieties programmu un nospiediet "sākt"! Nav apakšizvēlņu, kurās
vairāk
aizveriet
 

StableTech

Vairs nav kratīšanas
Pateicoties "StableTech" sānu un apakšējo paneļiem, veļas mašīna ir stabilāka, daudz mazāk vibrē, izdala daudz mazāk trokšņa pat urbjot ar lielākajiem apgriezieniem.
 

Sterila caurule

Vienmēr patīkami smaržojoša veļa
Mazgāšana ar veļas pulveri zemākā temperatūrā var radīt ideālus apstākļus baktēriju vairošanai, kas savukārt var būt par cēloni nepatīkamai veļas smakai. Programma SterilTub noņem visu mazgāšanu
vairāk
aizveriet

Gludas durvis

Perfekta piekļuve
Lielās durvis, kas izgatavotas no viena plastmasas gabala, bez skrūvēm, nodrošina stabilitāti un neizdala kaitinošus čīkstēšanu vai čīkstēšanu. Atveras līdz 180 grādiem, tāpēc ir ļoti viegli ievietot veļu tvertnē vai izņemt no tās.
 

Mazgāšanas režīmi

Ideāli piemērots veļas mazgāšanas vajadzībām
Mūsu tehnoloģija nodrošina, ka katrs auduma veids tiek mazgāts vislabākajā iespējamajā veidā, optimizējot temperatūru, ūdens saturu, mazgāšanas cikla laiku un centrifūgas ātrumu. Šie iestatījumi ir pieejami papildus
vairāk
aizveriet
 

SoftSound

Vairs nav kaitinošas pīkstēšanās
WaveActive veļas mazgājamās mašīnas ir labas ne tikai jūsu veļai, bet arī jūsu ausīm. Mīkstie toņi maigi reaģē uz izvēlētajām funkcijām vai programmām.
Klientu atsauksmes par šo preci