Informācija
Preču katalogs

Smalcinātājs Blendtec DESIGNER 650

 
Kods
2016546
639,00 € 799,00 €
213,00 € x 3 mēn.*
Vairāk informācijas
Kredīta saņemšana 639,00 €, līgums 3 mēnesis, ikmēneša maksājums — 213,00 €, gada procentu likme — 0%, ikmēneša līguma administrēšanas maksa — 0,00 €, līguma noslēgšanas maksa — 0,00 €, kopējās patēriņa kredīta cenas gada likme ir 0%, kopējā patēriņa kredīta saņēmēja maksātā summa ir 639,00 €.
Piegāde: 1-5 d.d.
Bezmaksas piegāde
Garantijas pagarināšana
Garantijas pagarināšana (produkta labošana)
vai
Garantijas pagarināšana (produkta maiņa)
vai
Piegāde uz Omniva pasta automātiem ( Bezmaksas piegāde )
Piegāde ar DPD kurjeru ( 4,99 € )
Piegāde uz DPD pasta automātiem ( 3,99 € )
Piegāde ar Latvijas pasts kurjeru ( 3,99 € )
Piegāde ar Venipak kurjeru ( 3,99 € )
Piegāde uz Venipak pasta automātiem ( Bezmaksas piegāde )
Piegāde uz Smartpost pasta automātiem ( Bezmaksas piegāde )
Īpašības
Ražotājs Blendtec
Ātruma pozīciju skaits + 8
Pulsa režīms +
Blendera tips + Smulkintuvas
Produkta kategorija Blenderi
Krāsa Melns
Akcija
Jauda 1560 W
Garantijas laiks 8 gadi

Blendtec nav paredzēts tikai augļu smūtiju saputošanai. Tas palīdzēs pagatavot gardu saldējumu un mandeļu pienu, ideālu miltu un riekstu sviestu, brīnišķīgus dips un vienkāršas mērces, karstu zupu un citus gardus ēdienus. Un tas viss tikai ar vienu pogas klikšķi.


STILA UN UNIVERSALITĀTES HARMONIJA

Izmantojot Blendtec Designer 650 savā virtuvē, jums ir viss nepieciešamais, lai dažu sekunžu laikā pagatavotu veselīgus augļu smūtijus, uzkodas un maltītes. Turklāt ierīce izskatās lieliski un rotās virtuvi! Izgaismotajā skārienjutīgajā vadības panelī ir iepriekš konfigurētas programmas populārāko recepšu izvēlei.


APGAISMOTS SKĀRSNIES VADĪBAS PANELIS

Smalcinātājs Blendtec Designer 650 ir aprīkots ar izgaismotu skārienjutīgu vadības paneli, tāpēc uz tā attēlotie simboli ir skaidri redzami. Vadības paneli var aktivizēt ar vienu pogas klikšķi. Automātiski izslēdzas. Gludas virsmas tīrīšana ir vienkārša un ērta.


8 LĪMEŅA SENSORA ĀTRUMA IZVĒLE UN PULSA POGA

Lai pielāgotu Designer 650 ātrumu, vienkārši pabīdiet ātro pogu pa kreisi vai pa labi, un maisījums būs gatavs jūsu vēlamajai konsistencei. Ātruma izvēle ir 8 soļi, un pulsācijas pogu var izmantot, lai ātri palielinātu sajaukšanas jaudu.


6 IEPRIEKŠPROGRAMĒTI CIKLI

Blendtec Designer 650 ir 6 iepriekš ieprogrammēti darbības cikli: mīkla, sajaukts dzēriens, augļu smūtiji, ledus deserti, svaigas sulas un karstas zupas. Izvēlieties ciklu, un Blendtec automātiski palēninās vai paātrinās. Tādā veidā jūs iegūsit rezultātu, kas norādīts jūsu iecienītākajā receptē, noklikšķinot uz pogas.

Klientu atsauksmes par šo preci