Informācija
Preču katalogs

Logu tīrīšanas robots 388 Hobot

 
Kods
2001594
315,00 €
105,00 € x 3 mēn.*
Vairāk informācijas
Kredīta saņemšana 315,00 €, līgums 3 mēnesis, ikmēneša maksājums — 105,00 €, gada procentu likme — 0%, ikmēneša līguma administrēšanas maksa — 0,00 €, līguma noslēgšanas maksa — 0,00 €, kopējās patēriņa kredīta cenas gada likme ir 0%, kopējā patēriņa kredīta saņēmēja maksātā summa ir 315,00 €.
Piegāde: 1-4 d.d.
Bezmaksas piegāde
Garantijas pagarināšana
Garantijas pagarināšana (produkta labošana)
vai
Garantijas pagarināšana (produkta maiņa)
vai
Piegāde ar DPD kurjeru ( 4,99 € )
Piegāde uz DPD pasta automātiem ( 3,99 € )
Piegāde ar Latvijas pasts kurjeru ( 3,99 € )
Piegāde ar Venipak kurjeru ( 4,99 € )
Piegāde uz Venipak pasta automātiem ( 4,99 € )
Piegāde uz Smartpost pasta automātiem ( 2,99 € )
Īpašības
Ražotājs Hobot
Akumulatora garantija 6 mēneši
Tīrīšanas ātrums 4 min / 1 m2
Baterijas Tips Li-ion
Izmēri (AxWxD), cm -
Produkta kategorija Logu tīrītāji
Jauda 90 W
Stikla tīrītāja tips + Roboti
Garantijas laiks 24 mēn.
Hobot-388 logu tīrīšanas robots, kas pieder 3. automātisko robotu sērijai 2019-2020, ir pasaules līderis un specializēts zīmols HOBOT Technology.
Logu tīrītājam ir inovatīvs plāns korpuss, ērta daudzfunkciju vadība un profesionāla pieeja logu tīrīšanai.
Robots logiem ir aprīkots ar ekskluzīvu moduli, kas atbild par logu mazgāšanas efektivitāti, proti, ar automātisko šķidruma izsmidzināšanu.
Pateicoties viņam, iepriekšējais Hobot 298 modelis kļuva par visefektīvāko starp kvadrātveida logu mazgātājiem.
Vadības ērtībai korpusā ir uzstādīta atsevišķa poga "Start/Pause", un viedtālrunim ir "Smart Control" funkcija.
Logu mazgāšanas robots spēj strādāt uz nestandarta (apaļiem vai ovāliem) logiem, notīrīt jebkuru gludu (mazgājamu) virsmu, arī flīzes ar līdz 15mm platām šuvēm. Bagātīgs aprīkojums un liels darbības rādiuss lieliem daudzumiem bez raizēm

Automātiska izsmidzināšana

Nepārtraukta mazgāšanas līdzekļa padeve uz tīrāmo virsmu ir efektīva. Tā kā tīrīšanas sprauslas tiek pastāvīgi uzturētas mitrā stāvoklī, robots var notīrīt netīrākās vietas.
Mazgā logus, neatstājot traipus
Robota sprausla izsmidzina šķidrumu pilienos, kuru diametrs nepārsniedz 15 mikrometrus. Pateicoties tam, šādi netīrumi tiek lieliski notīrīti. Robots automātiski kontrolē dozēšanu.
Stilīgs un plāns dizains

Jaunajam Hobot 388 dizainam ir gludas līnijas un plānāks korpuss. Šis ir plānākais logu tīrīšanas robots pasaulē. Hobot 368 augstums ir tikai 9,5 cm, kas ļauj to izmantot franču balkonos un logos ar restēm.
Jaudīgākais dzinējs

Ļoti efektīvais bezsuku vakuuma motors un metāla ventilators nodrošina ilgu kalpošanas laiku, augstu izturību un klusāku darbību. Motors nodrošina augstu spiediena spēku uz virsmas, tāpēc tas ir galvenais parametrs augstas kvalitātes mazgāšanai.
Ļoti uzticams strāvas vada savienojums

Hobot savu jauno modeli aprīkojis ar speciālu strāvas vada savienotāju ar metāla klipsi. Turklāt tas pasargā robotu no pastāvīga kontakta zuduma ar rotējošo tapu un ir papildu apdrošināšana gadījumam, ja robots izkrīt no loga.
Atsevišķa poga Sākt/Pauze
Lai Hobot 388 sāktu darboties, jums nav jāpaņem vadības panelis vai jāizveido savienojums ar robotu no viedtālruņa. Vienkārši nospiežot pogu uz robota korpusa.
Efektīvs tīrīšanas režīms

Hobot 388 ir 2 ekskluzīvi tīrīšanas diski ar mikrošķiedras tīrīšanas uzgaļiem, kas to vada. Tas var brīvi un vienmērīgi pārvietoties pa logu, spoguļu vai flīžu virsmām, neatstājot nekādus atlikumus.
Darbs ar bezrāmju logiem ir kļuvis drošāks

Jaunais HOBOT ar spiediena noteikšanu un izmaiņu detektoru automātiski pagriež robotu atpakaļ, kad mainās vakuuma spiediens. Šī sistēma aizsargā robotu no krišanas, strādājot ar bezrāmju (bezrāmju) logiem vai spoguļiem.

Aizsardzība ir vissvarīgākā

Pirms uzdevuma veikšanas Hobot izvērtē visas savas funkcijas, sensorus un vidi, lai nodrošinātu drošu darbību un maksimālu veiktspēju. Milzīgs pievilkšanas spēks droši noturēs robotu pie loga.
Piemērots daudzu virsmu tīrīšanai

Hobot 388, tāpat kā iepriekšējie modeļi Hobot 188 un Hobot 198, izmanto jaudīgu motoru, kas nesamazina vakuuma jaudu pat tad, ja tā virsma nav pilnībā gluda. Automātiskais robots viegli notīrīs ne tikai logus un spoguļus, bet arī flīzes, mozaīkas vai pat mazgājamas sienas.
To kontrolē gan viedtālrunis, gan tālvadības pults

Hobot 388 kontrolē viedtālruņi, kas atbalsta iOS un Android operētājsistēmas. Komplektā ietilpst parasts vadības panelis.
Aizsargvads
Robots ir aprīkots ar 4,5 m drošības līniju, kas nepieciešama, lai aizsargātu robotu, strādājot ārpus loga no 2. stāva un augstāk. Tātad varat būt drošs, ka pasargāsiet robotu neparedzētu apstākļu gadījumā.

Garš strāvas vads

Robotam ir 5m elektrības vads, kas var sasniegt pat platākos un garākos logus.
Integrēta UPS sistēma
Nepārtrauktās barošanas avota sistēma (UPS) pasargā robotu no krišanas vēl 20 minūtes pat tad, ja tiek pārtraukta ārējā barošana.

Padomi pirms darba uzsākšanas:

· Virs darba zonas piesieniet drošības virvi
Viegli samitriniet augšējo drānu
·Sāciet no loga augšējā kreisā stūra, 10 cm attālumā no malām
Izvairieties no tiešiem saules stariem
·Darba temperatūrai jābūt vismaz 15 °C
·Pēc mitrās tīrīšanas uzlieciet sausas lupatas un vēlreiz notīriet ar tām logu
·Netīriet logus ar robotu, ja ir veci netīrumi
·Maksimālais darba laiks 2 stundas, pēc tam dot 30 min. atpūsties
Klientu atsauksmes par šo preci