Informācija
Preču katalogs

Gultiņa BABYBJÖRN Bouncer Bliss Grey Mesh 006018

 
Kods
2018476
229,99 €
19,17 € x 12 mēn.*
Maksājumu kalkulators
Kredīta saņemšana 229,99 €, līgums 12 mēnesis, ikmēneša maksājums — 19,17 €, gada procentu likme — 0%, ikmēneša līguma administrēšanas maksa — 0,00 €, līguma noslēgšanas maksa — 0,00 €, kopējās patēriņa kredīta cenas gada likme ir 0%, kopējā patēriņa kredīta saņēmēja maksātā summa ir 229,99 €.
Piegāde: 7-14 d.d.
Bezmaksas piegāde
Piegāde ar DPD kurjeru ( 4,99 € )
Piegāde ar Latvijas pasts kurjeru ( Bezmaksas piegāde )
Īpašības
Ražotājs BABYBJORN
CE sertifikāts Produkts ir sertificēts un atbilst Eiropas Savienības prasībām attiecībā uz rotaļlietām. Jūs atradīsiet CE marķējumu uz iepakojuma. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākai uzziņai. Tie ir norādīti uz iepakojuma.
Vecums 0-2
Produkta kategorija Bērnu gultiņas
Krāsa Pelēks
  • Vecums: 0-24 mēneši.
  • Svars: 0-13 kg


BABYBJÖRN

BabyBjorn ir viens no slavenākajiem bērnu preču ražotājiem pasaulē. Uzņēmums ražo un pilnveido savus produktus kopš 1961. gada. Galvenās un svarīgākās BabyBjorn vērtības ir drošība, kvalitāte un dizains. Tas atspoguļojas viņu produktos. Ērti vecākiem un jautri bērniem - BabyBjorn pārnēsātāji; ergonomiskas, bērnu nomierinošas gultas, stilīgas tikai no kvalitatīviem materiāliem izgatavotas gultas pannas un citas higiēnas preces; jauki un pirkstiem draudzīgi trauki un instrumenti. Lai padarītu laiku gultiņā vēl jautrāku, palīdzēs BabyBjorn rotaļlieta. Par produktu kvalitāti varat pārliecināties tikai pēc to izmēģināšanas! Tāpat BabyBjorn ir zīmols, kas ražo tikai ilgi kalpojošas lietas, lai jūs varētu nodot viņu produkciju mazākiem bērniem, un rotaļlieta vecākajam brālim vai māsai iepriecinātu ikvienu mazo. Zviedru BabyBjorn dzimšanas stāsts ir vienkāršs - lai atvieglotu mazuļu audzināšanas vecāku ikdienu.


Klientu atsauksmes par šo preci