Informācija
Preču katalogs

Mobilo telefonu aizsargstikli

Mobilo telefonu aizsargstikli

Ikvienam telefona lietotājam ir svarīgi saglabāt iekārtu svaigu un bez defektiem pēc iespējas ilgāk, tādēļ, 99% cilvēku, kas ikdienā lieto mobilos telefonus izvēlās arī dažādus aksesuārus, kas pasargā telefonu no bojājumiem. Populārākie aksesuāri ir dažādi vāciņi un mobilo telefonu aizsargstikli.

·         Mobilo telefonu vāciņi ir ļoti dažādi un pasargā telefona korpusu no skrāpējumiem un bojājumiem, piemēram, ja telefons nokrīt zemē. Taču, telefonam nav obligāti jākrīt, lai iegūtu dažādus bojājumus. Mūsu kabatās un somās ielikta ierīce, kas nav aizsargāta var tikt ļoti ātri saskrāpēta.

·         Mobilo telefonu ekrāna aizsargs, jeb aizsargstikliņš pasargā telefona ekrānu. Telefona ekrānus ir ļoti veigli sabojāt vai saplēst, jo tie ir gatavoti no stikla. Tāpēc ir svarīgi jau laicīgi pasargāt tos, izmantojot aizsargstiklus, kas gatavoti no dažādiem materiāliem, piemēram, rūdīta stikla. Dažāda veida telefona aizsargstiklus iespējams iegādāties izmantojot interneta akcija piedāvājumus. Pērkot dažādas preces internetā cenas vienmēr būs draudzīgākas un būs iespējams iegādāties kārotās preces lētāk.

Kā izvēlēties piemērotāko telefona aizsargstiklu?

Materiāls

Ekrāna aizsargstikli parasti ir gatavoti no divu veidu materiāliem: plastmasas un rūdīta stikla. Vizuāli abiem aizsargstiklu veidiem ir grūti atrast atšķirību, bet, pieskaroties, to var sajust.

Rūdīts stikls:

·         parasti ir biezāks (apmēram 0,3 mm) un labāk pasargā pret triecienu

·         pirksti gludi slīd pa stikla virsmu un aizsargstikls ir ļoti līdzīgs mūsu ierīces faktiskajam ekrānam

·         rūdīta stikla aizsargi ir stiprāki, biezāki un izturīgāki

·         vieglāk piestiprināmi pie ekrāna

·         rūdīta stikla aizsargs labāk pielīp viedtālruņa ekrāniem un parasti kalpo ilgāk

Plastmasas aizsargs:

·         nav tik biezi kā no stikla izgatavoti aizsargi

·         parasti ir zemākas kvalitātes salīdzinājumā ar rūdītu stiklu

·         uzlikšana var aizņemt ilgāku laiku un vairāk piepūles

·         pielīmējot pie viedtālruņa virsmas parasti ir gaisa burbuļi

Cena

Cena ikvienam patērētājam iegādājoties preces ir bijusi svarīga. Kā jau varētu likties, rūdīta stikla ekrāna aizsargi ir daudz dārgāki par plastmasas plēvēm, tāpēc, ka ražošanas izmaksas un materiāls ir daudz dārgāks. Tāpēc ir jāņem vērā, vai jums ir nepieciešama tik liela aizsardzība. Ja esat uzmanīgs telefona lietotājs, tad plastmasas ekrāna aizsargs būs ideāli piemērots jums. Tomēr, ja zinat, ka mēdzat nomest telefonu zemē, tad iesakām izvēlēties rūdīta stikla aizsargu.

Pārklājums

Pirms izvēlaties ekrāna aizsargu, pārliecinieties, kāda veida pārklājums tiek piedāvāts jūsu ierīcei. Ir divi galvenie pārklājuma veidi:

·         Pilns pārklājums: ekrāna aizsargs nodrošina pilnu pārklājumu, jo tas pārklāj visu ierīces priekšpusi no vienas malas līdz otrai malai, tāpēc tas saplūst pilnībā ar ekrānu

·         Daļējs pārklājums: ekrāna aizsargs nosedz tikai galveno displeja laukumu (t.i., pašu ekrānu) un atstāj malās/apmales brīvas.

Papildus tehniskās specifikācijas

Tāpat kā mobilajām iekārtām, arī ekrāna aizsargiem ir tehniskās specifikācijas:

·         Privātuma slānis: daži stiklu ražotāji apgalvo, ka viņu izstrādājumos ir īpašs slānis, kas apgrūtina blakus esošajiem cilvēkiem lasīt/redzēt, kas notiek jūsu ekrānā. To sauc par “Privātuma slāni”.

·         9H cietība: tas nozīmē, ka aizsargstiklu nav iespējams saskrāpēt ar 9H zīmuli, kas ir visstingrākais zīmuļa veids. Tas ir norādīts uz produktu iepakojumiem un specifikāciju lapām, lai potenciālajiem pircējiem norādītu, ka ekrāna aizsargs patiešām ir izturīgs.

·         Pašārstēšanās: tehnoloģija, kas liek skrāpējumiem “pazust”.

·         Militārā līmeņa aizsardzība: lai gan tagad to galvenokārt izmanto kā mārketinga triku, militārā līmeņa aizsardzība nozīmē, ka prece ir izstrādāta, lai izturēto visspēcīgākos kritienus un triecienus