Informācija
Preču katalogs

Optoma Projektori

Bigbox.lv interneta veikalā Projektori tiek pārdoti vieni no populārākajiem ražotājiem - Optoma. Optoma Projektori Cenas sākas no 506,63 €. Bigbox.lv veikalā jūs atradīsiet vairāk nekā 11 dažādus modeļus. Izmantojot kreisajā pusē esošos filtrus, jūs varat viegli mainīt vēlamos preču parametrus, lai pēc iespējas vieglāk atrastu sev piemērotāko produktu. Mēs piegādāsim attiecīgu šīs kategorijas preci termiņā, kas norādīts blakus precei.

BUJ

Šajā kategorijā mums ir vairāk nekā 11 preču, un to cenas sākas no 506.63 Eur
Preču piegāde parasti notiek 1-3 darba dienu laikā. Konkrētāku termiņu atradīsiet blakus konkrētajam produktam.

Projektors - kā tas darbojas

Projektors ir kļuvis par neatņemamu biroju, skolu, mājas kino un universitāšu sastāvdaļu. Nevar iedomāties prezentāciju prezentēšanu, neizmantojot projektoru. Gandrīz visās prezentāciju telpās ir uzstādīti projektori.

Kas ir projektors

Pirms izprast projektora jēdzienu un darbu, jums jāzina, kas ir projekcija. Lietu vai attēlu projicēšana uz displeja ekrāna nav nekas jauns. Visi bērni bauda ēnu spēles, un, lai gan tā ir vienkārša spēle, tomēr tā ir projekcijas tehnoloģijas pamatā.

Sapratīsim, kā tas darbojas. Novietojiet objektu vai attēlu gaismas avota priekšā, un uz sienas vai displeja ekrāna var redzēt neskaidru objekta attēlu. Ja objektu pārvieto vai tas kustās, to sauc par animētu attēlu.

Vienkāršā valodā runājot projektors pamatā izmanto attēla projicēšanas darbības principu, saskaņā ar kuru projektors pieņem video/attēla ievadi, apstrādā to, izmantojot iebūvēto optisko projekcijas sistēmu, kas sastāv no objektīva un optiskā avota, un projicē uz ekrāna.

Projektors ir optiska ierīce, kas uz virsmas projicē figūru vai attēlu. Šī virsma parasti ir gaišā krāsā, un tā var būt projekcijas ekrāns, balts ekrāns vai dažreiz pat siena. Projektorus lielās sapulcēs var izmantot kā alternatīvu televizoram vai monitoram.

Piemēram: - Projektoru varētu izmantot, lai demonstrētu prezentāciju uz lielā ekrāna, lai katrs sēdvietā (var būt klases vai konferenču telpa) redzētu to. Projektori var radīt nekustīgus attēlus, piemēram, slaidus, vai kustīgus attēlus, piemēram, videoklipus. Bieži vien projektori ir aptuveni tostera izmēra un sver tikai dažus kilogramus.

Projektoru veidi

Pamatojoties uz displeja īpašībām, projektorus var klasificēt trīs veidos:

·         Katoda staru caurule (CRT)

·         Šķidro kristālu displejs (LCD)

·         Digitālā gaismas apstrāde (DLP)

Athode Ray Tube (CRT)

CRT projektors būtībā ir video projicēšanas ierīce. Tas izmanto nelielu katodstaru lampu, kurai ir augsts spilgtums attēlu ģenerēšanai. CRT priekšā tiek turēts objektīvs, kas fokusē attēlu un palielina to lielā āra projekcijas ekrānā.

CRT projektors fokusējas uz hd attēlu vai video, izmantojot objektīvus, lai to projicētu tos uz ekrāna. Šie attēli tiek apstrādāti, izmantojot trīs atsevišķas krāsainas (sarkanas, zaļas un zilas) CRT lampas.

CRT projektori nav pārnēsājami, jo tie nav mini projektori, betir milzīgi un smagi. Viņu elektroenerģijas patēriņš ir liels, taču lietotāji saka, ka CRT projektoriem ir izcila attēla kvalitāte.

Šķidro kristālu displejs (LCD)

Šķidro kristālu displeja nozīme ir skaidra no tā nosaukuma. Vārds LCD atgādina divus matērijas stāvokļus - šķidru un cietu. Šķidro kristālu displejs attēla vai objekta projicēšanai izmanto šķidro kristālu.

Šāda veida displeja paneli parasti izmanto datoros, led klēpjdatoros, 3d televizoros, pārnēsājamās videospēlēs un mobilajos tālruņos. LCD tehnoloģiju displeji ir daudz plānāki, salīdzinot ar CRT tehnoloģiju.

Digitālā gaismas apstrāde (DLP)

Digitālā gaismas apstrāde (DLP) ir Texas Instruments izveidots video jauninājums, kas tiek izmantots diapozitīvu priekšējās un aizmugurējās projekcijas vienībās. DLP tiek izmantots gan aizmugurē, gan priekšpusē. Tā ir regulāra projicēšanai televizoros un tiek izmantota arī priekšējos projektoros vienībām, kas paredzētas organizācijām un klasēm.

DLP ir divas ievērojamas struktūras, ti, 1 mikroshēmas DLP un 3 mikroshēmu DLP. Digitālā gaismas apstrāde izmanto mikro spoguļus, ko sauc par digitālo mikro spoguļu ierīci, lai atspoguļotu ekrānā gaismu un ēnojumu. Šie mikro spoguļi atrodas pusvadītāju mikroshēmā un ir maz. Lielāko daļu DLP mikroshēmu ražo Texas Instruments.

Cena dažādiem projektoriem ir atkarīga no tā, ko jūs vēlaties iegādāties un kādiem nolūkiem izmantosiet projektoru - bērniem, filmām, telefonam vai darbam. Interneta akcija noteikti piedāvās labāko cenu tirgū.