Informācija
Preču katalogs

Schleich Maršrutētāji

Bigbox.lv interneta veikalā Maršrutētāji tiek pārdoti vieni no populārākajiem ražotājiem - Schleich. Schleich Maršrutētāji Cenas sākas no 0,00 €. Bigbox.lv veikalā jūs atradīsiet vairāk nekā 0 dažādus modeļus. Izmantojot kreisajā pusē esošos filtrus, jūs varat viegli mainīt vēlamos preču parametrus, lai pēc iespējas vieglāk atrastu sev piemērotāko produktu. Mēs piegādāsim attiecīgu šīs kategorijas preci termiņā, kas norādīts blakus precei.

Kas ir maršutētājs?

Modemi ir ierīce kas uztver, filtrē un sūta datu paketes pa tīkliem. Maršrutētājs ir pievienots vismaz diviem tīkliem. Maršrutētāji atrodas vietā, kur savienojas divi vai vairāki tīkli. Ir pieejami daudz dažādu veidu maršutētāju – 3g, 4g un 5g, kā arī dažādu fuknciju, jaudas un lieluma.

Atkarībā no maršrutētāja joslas platuma tas var pārraidīt noteiktu datu apjomu tīklā. Dažādiem skaitļošanas procesiem nepieciešamais joslas platums ietekmēs arī to, ko maršrutētājs atļaus vienlaikus. Labākā cena noteikti ir atrodama interneta lapās, kur tiek piedāvāta akcija, ja vēlaties iegādāties maršutētāju lētāk.

Tas veic vairākas noderīgas tīkla funkcijas:

·         Tas ļauj izveidot mājas tīklu, maršrutētājs faktiski atdala tīklus, ļaujot koplietot piekļuvi internetam, nebūdams atkarīgs no viena datora savienojuma

·         Jūs varat pievienot printeri maršrutētājiem, ļaujot printerim piekļūt jebkuram tīkla datoram.

·         Tas nodrošina iebūvētas ugunsmūra iespējas, kas nekavē tīkla darbību.

·         Jūs varat koplietot savu platjoslas savienojumu, nepērkot papildu IP adreses.

Jūs varat arī iegūt bezvadu maršrutētāju. Tas veic daudzas no tām pašām funkcijām, bet ļauj apvienot parasto tīklu ar bezvadu tīklu.

Lai gan varētu škist, ka modems un maršrutētājs ir viens un tas pats, tie gluži nav vienādi. Modems ir aparatūra, kas atrodas mājās, kas savieno lietotāja mājas tīklu ar publisko internetu. Modems parasti ir atkarīgs no lietotāja interneta pakalpojumu sniedzēja. Maršrutētājs savieno tīkla ierīces savā starpā un ļauj citām ierīcēm pārsūtīt datus arī tīklā.

Maršrutētāju veidi

Maršrutētāju veidi ietver:

·         Vadu un bezvadu dsl maršrutētāji: abi pārsūta datu paketes uz datoriem un no tiem, bet bezvadu savienojums netiek tieši savienots ar datoru, izmantojot kabeli. Tā vietā tiek izmantots radio signāls. Šie abi visbiežāk atrodami mājās.

·         Pamattīkla maršrutētājs ar sim karti: pilnībā pārraida datus vienā tīklā, bet nepārsūta tos starp tīkliem

·         Malu maršrutētājs: pārraida datus starp tīkliem un no tīklu malām

·         Virtuālais maršrutētājs: darbojas ar programmatūru, nevis tieši uz aparatūras; virtuālie maršrutētāji nodrošina lielāku elastību datu pārsūtīšanā tīklā

Maršrutētāja priekšrocības

Tālāk ir norādītas maršrutētāja priekšrocības:

·         Tīkla trafiku var samazināt.

·         Tas nodrošina MAC adresi un IP adresi, kas izvēlēsies labāko maršrutu tīklā.

·         Viegli savienojams ar usb vadu vai bezvadu tīklu.

·         Augsti aizsargāts ar paroli.

·         Nav informācijas zuduma.

·         Tas var izveidot savienojumu ar dažādu tīkla arhitektūru, piemēram, Ethernet kabeli, Wi-Fi, WLAN.

·         Bezvadu maršrutētāju ir viegli savienot ar internetu klēpjdatoram vai personālajam datoram. Nav jāuztraucas par virkni vadu.

Padomi WiFi maršrutētāja iestatīšanai

Šeit ir daži padomi, kas var palīdzēt iestatīt bezvadu maršrutētāju.

·         Pareiza maršrutētāja atrašanās vietas noteikšana - Maršrutētāja novietošana vietā, kur nav fizisku šķēršļu, ir galvenais, lai no maršrutētāja iegūtu vislabāko signālu. Novietojiet to pēc iespējas augstāk un turiet to prom no citiem avotiem, kas var radīt bezvadu traucējumus, piemēram, mikroviļņu krāsnīs un bezvadu tālruņos.

·         Aizsargājiet savu tīklu - noteikti piekļūstiet maršrutētāja administrācijas panelim un nomainiet ierīces noklusējuma paroli. Iestatiet maršrutētājam visaugstāko drošības pakāpi, izmantojot vismaz WPA2, lai aizsargātu savu tīklu un lietotājus.

·         Atjauniniet programmaparatūru - lai nodrošinātu optimālu ierīces darbību, izmantojiet maršrutētāja ražotāja piedāvātos programmaparatūras jauninājumus. Mēs iesakām konfigurēt maršrutētāju, lai tas automātiski instalētu visus pieejamos programmaparatūras jauninājumus.

·         Samaziniet attālumu starp maršrutētāju un pievienotajām ierīcēm - ja konstatējat, ka jūsu bezvadu ierīcēm ir problēmas ar WiFi signālu, iespējams, tās būs jāpārvieto tuvāk maršrutētājam, lai sasniegtu vēlamo veiktspēju. Ja tas kļūst par galveno problēmu, iespējams, esat kandidāts tīkla  instalēšanai.