Preču katalogs

Augļu žāvētājs ZYLE ZY708FD

Īpašības
RažotājsZyle
Aizsardzība pret pārkaršanu
Jauda0,5 kW
Garantijas laiks24 mēn.

Neatkarīgi no tā, vai esat pavārs hobijs vai veselīga uztura entuziasts, šis Zyle pārtikas žāvētājs ar rotējošām paplātēm būs ideāla ierīce jūsu virtuvei.

Unikālā apkures sistēma nodrošina maksimālu uzturvielu un fermentu saglabāšanos, un pārtikas produkti visu laiku vienmērīgi un vienmērīgi žūst un ir pasargāti no pārkaršanas.

Pateicoties ārkārtīgi precīzai temperatūras kontrolei (no 35 līdz 70 grādiem) ar žāvētāju Zyle, jūs varat žāvēt garšaugus, gaļu, dārzeņus un augļus, nezaudējot to derīgās uzturvielas, jo dažādiem pārtikas produktiem ir nepieciešama noteikta žāvēšanas temperatūra.

Šim Zyle pārtikas žāvējam ir 5 ietilpīgas, automātiski rotējošas pārtikas paplātes, kas ļauj pārtikai vienmērīgi nožūt un caurspīdīgs, ventilējams vāks, kas regulē mitruma līmeni un ļauj uzraudzīt pārtikas žāvēšanas procesu bez papildu iejaukšanās. Bez visām šīm priekšrocībām šis Zyle pārtikas žāvētājs būs arī lieliska interjera detaļa jūsu virtuvē!

Rotējošas pārtikas žāvētāja paplātes

Šim Zyle pārtikas dehidratatoram ir unikāla tehnoloģija, kas liek paplātēm, uz kurām tiek likts ēdiens, griezties žāvēšanas laikā. Pateicoties šai tehnoloģijai, sakarsētais gaiss tiek precīzi un efektīvi sadalīts visā žāvēšanas procesā, tāpēc visi pārtikas produkti žūst vienādi. Žāvēšanas laikā starp vāku, grilu un pamatni cirkulē karsts gaiss – tādā veidā ēdiens izžūst, nezaudējot uzturvielas.

Taimeris

Zyle dehidratatoram ir iebūvēts 99 stundu taimeris. Jūs varēsiet izvēlēties vēlamo žāvēšanas laiku, pēc kura žāvētājs izslēgsies.

Lietošana

Sagrieziet augļus, dārzeņus vai gaļu šķēlēs un novietojiet tos uz paplātēm. Visu pārējo paveiks žāvētājs. Pārtikas žāvētājs Zyle ir lieliski piemērots tiem, kas izvairās no neveselīga ēdiena, uzkodām parasti izvēlas žāvētus augļus un ogas, maltītes garšo ar kaltētiem dārzeņiem, sēnēm, dažādiem garšaugiem.

Klientu atsauksmes par šo preci