Preču katalogs

Kidkraft regulējama augstuma molberts, balts

Ātra piegāde 7-14 d.d.

Kods 125802

169,99 €
14,17 € x 12 mēn.*
BIGBOX līzings maksājumu metodi nodrošina ESTO LV AS. Lēmums izmantot šo maksājumu metodi ir finansiāls lēmums, kas saistīts ar riskiem un saistībām, tāpēc Jums ieteicams rūpīgi apsvērt savu vajadzību pēc jebkādiem aizdevuma produktiem. Piemērs: aizdevuma summa 480,00 eiro, aizdevuma atmaksas termiņš 12 mēneši un procentu likme 0,00%, līguma maksa 0,00EUR, gada procentu likme 0,00% ikmēneša maksājums 40,00 eiro, un kopējā summa, kas jāatmaksā patērētājam – 480,00 eiro.
Īpašības
Ražotājs Kidkraft
CE sertifikāts Rotaļlieta ir sertificēta un atbilst Eiropas Savienības rotaļlietu prasībām. CE marķējumu atradīsiet uz iepakojuma. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākām atsauksmēm. Tie ir norādīti uz iepakojuma.
Vecums 3-4, 5-6
Produkta kategorija Izglītojošās rotaļlietas
Drošības brīdinājums Esiet uzmanīgi ar mazām detaļām, kuras var atdalīties vai tikt nokost, jo bērns tās var aizrīties vai ieelpot! Visi iepakojuma materiāli un rotaļlietas iepakojuma detaļas neietilpst rotaļlietā, tāpēc tās ir jāizņem pirms rotaļlietas atdošanas bērnam. Spēlējiet tikai pieaugušo uzraudzībā. Saglabājiet informāciju par ražotāju un importētāju turpmākai uzziņai. Tie ir norādīti uz iepakojuma. Rotaļlieta var būt uzliesmojoša – turiet to tālāk no uguns avotiem un apkures ierīcēm. Ugunsgrēka gadījumā zvaniet uz neatliekamās palīdzības numuru 112.
Materiāls + Koka
Krāsa Balts

Augstums zemākajā pozīcijā - 109 cm, augstākajā pozīcijā - 122 cm.

Apakšā ir lieliska liela paplāte, uz kuras varat izžāvēt savus zīmējumus.

Krīta dēlis ar sausu dzēšgumiju.

25 m papīra rullis pirmajiem mazās mākslas šedevriem.

2 necaurlaidīgi konteineri krāsai.


Izgatavots no koka.

Cieta konstrukcija.

Ir iekļautas detalizētas instrukcijas.Izmēri: 65 x 60 x 122 cm

Svars: 14 kgID: 62040
Klientu atsauksmes par šo preci