Informācija
Preču katalogs

Pele Corsair Harpoon, RGB, Wireless, Black

Īpašības
Ražotājs Corsair
Kabeļa garums 1.8 m
Barošanas avots + Baterija
Savienojums Bezvadu
Izšķirtspēja 10000 dpi
Apraksts -
Bluetooth savienojums
Sensors + Optisks
Peles tips + Optiskais
Komplektā iekļauta pele +
Riteņi + 1
Bezvadu savienojums +
DPI slēdzis +
Produkta kategorija Peles
Krāsa Melns
Svars, Kg 65 g
Garantijas laiks 24 mēn.
Kabeļa garums 1.8 m
Cits Uzlāde
Pogu skaits 6

CORSAIR HARPOON RGB WIRELESS spēļu pele ļauj jums izvēlēties, kā spēlēt, ar iespēju viegli izveidot savienojumu ar datoru, izmantojot īpaši ātru, zem 1 ms SLIPSTREAM CORSAIR WIRELESS TECHNOLOGY, Bluetooth vai USB vadu savienojumu.


 • Uzlabots optiskais spēļu sensors
  Ideāli piemērots FPS spēlēm, HARPOON RGB ir aprīkots ar 6000 DPI optisko spēļu sensoru ar uzlabotu izsekošanu un ātrgaitas kustības noteikšanu precīzai kontrolei.
 • Viegls un konturēts dizains
  Izstrādāts, lai dabiski ietilptu jūsu rokā un atbalstītu vairākus satvēriena stilus, augšējai virsmai ir smalkas tekstūras apdare, kas nodrošina neslīdošu pieredzi maksimālai kontrolei. Kompaktais un vieglais korpuss palīdz ātri reaģēt un laika gaitā samazina nogurumu. Neslīdiet, paceļot peli, kā arī neveiciet garas vai ātras vilkšanas. Teksturēti veidoti gumijas sānu rokturi ļauj turēt peli ar pārliecinošu, stingru satvērienu.
 • Ārpus kastes veiktspēja
  Iepriekš konfigurēts, lai nodrošinātu vislabāko veiktspēju. Nav nepieciešami draiveri, programmatūra vai papildu iestatīšana. Pielāgojiet savus DPI posmus un ņemiet tos līdzi, zinot, ka tie ir droši glabāti uz peles. 1000 Hz aptauju frekvence pārsniedz USB protokola robežas, lai nodrošinātu bez kavēšanās pieredzi un izcilu atsaucību ātrai atskaņošanai.
 • Personalizēšana pa rokai
  Viedais apgaismojums sniedz jums tādu personalizācijas pieskārienu, kas padara HARPOON RGB par savu. Izbaudiet praktiski bezgalīgu krāsu un apgaismojuma efektu pielāgošanu. Pārvaldiet peli ar sešām pilnībā programmējamām pogām, kas ļauj veikt jebko, sākot no vienkāršiem pārveidojumiem līdz sarežģītiem makro.
Klientu atsauksmes par šo preci