Informācija
Preču katalogs

Veļas mašīna - žāvētājs AEG L9WBCN61B

Kods
2020597
1 109,00 €
369,67 € x 3 mēn.*
Vairāk informācijas
Kredīta saņemšana 1 109,00 €, līgums 3 mēnesis, ikmēneša maksājums — 369,67 €, gada procentu likme — 0%, ikmēneša līguma administrēšanas maksa — 0,00 €, līguma noslēgšanas maksa — 0,00 €, kopējās patēriņa kredīta cenas gada likme ir 0%, kopējā patēriņa kredīta saņēmēja maksātā summa ir 1 109,00 €.
Piegāde: 1-2 d.d.
Atlaide ar kodu ATLAIDE100
Bezmaksas piegāde
Noliktavā
Uznešanas / izkraušanas pakalpojums
vai
Garantijas pagarināšana
Garantijas pagarināšana (produkta labošana)
vai
Garantijas pagarināšana (produkta maiņa)
vai
Piegāde ar DPD kurjeru ( 9,99 € )
Piegāde ar Latvijas pasts kurjeru ( Bezmaksas piegāde )
Piegāde ar Venipak kurjeru ( Bezmaksas piegāde )
Īpašības
Ražotājs AEG
Ekrāns +
Montāžas tips Brīvi stāvošs
Apgaismojums Nav
Platuma intervāls, cm 55 - 60 cm
Enerģijas klase C
Bērnu aizsardzība +
Pūku filtrs +
Svārpstu tilpums, kg 10
Tvaika funkcija Nav
Svārpstu tilpums žāvēšanas laikā, kg 6
Skaņas signāls +
Dziļuma intervāls, cm 61 un vairāk cm
Griešanās ātrums, apgr./min. 1600
Žāvēšanas funkcija Ir
Invertora dzinējs
Veļas mazgājamās mašīnas tips Aizpildāma no priekšpuses
Trokšņa līmenis urbšanas laikā 76 db
Urbšanas efektivitātes klase B
Mazgāšanas programmu skaits + 10
Mazgāšanas sākšanas atlikšana +
Produkta kategorija Veļas mazgājamās mašīnas- žāvētāji
Krāsa Balts
Dziļums 63.6 cm
Jauda 2200 W
Platums 60 cm
Svars, Kg 97,5 kg
Augstums 87 cm
Regulējama mazgāšanas temperatūra +
Žāvēšanas jauda 6 kg
Siltumsūknis
Spriegums + 230 V
Garantijas laiks 24 mēn.
Svars ar iepakojumu, Kg 99 kg

Lai ietaupītu laiku ikdienā, mēs parasti izvēlamies gudrus un praktiskus risinājumus savām mājām. Viens no tiem ir veļas mašīna, bez kuras neviena ģimene nevarētu iedomāties savus ikdienas darbus. Tomēr, pērkot vai mainot veļas mazgājamo mašīnu, mēs sev bieži uzdodam jautājumu, kurš ražotājs ir labākais, kādas funkcijas veļas mašīnai jāveic, un visbeidzot - kurš modelis būtu piemērots? Zemāk sniegtas atbildes uz visiem Jūsu jautājumiem.

Pats mazgāšanas process kopš tā pirmsākumiem nav mainījies. Mūsdienās tas netiek darīts manuāli, bet gan mehāniski (mērcēšana, mazgāšana, skalošana, izgriešana). Mūsdienās mehāniskās veļas mazgājamās mašīnas izmanto elektrību un ķīmiskas vielas. Tāpēc, izvēloties veļas mašīnu, novērtējiet, kā tiek izpildīta katra no iepriekšminētajām funkcijām.

Lai izvēlētos veļas mašīnu, vispirms novērtējiet savu mājas vidi, kurā tā tiks ievietota. Vai jums ir pietiekami daudz vietas, vai otrādi - vai vēlaties aizņemt to pēc iespējas mazāk? Šajā gadījumā Jums vispiemērotākā būtu veļas mašīna ar augšējo ielādi, kas neaizņem daudz vietas un būs kompakta. Ja mājā ir pietiekami daudz vietas, mēs piedāvājam iegādāties veļas mašīnu ar sāna ielādi, kuru var integrēt citās mēbelēs. Šis veļas mazgājamo mašīnu tips ir vispopulārākais pasaulē.

Augšējās ielādes veļas mašīnas

Priekšrocības:
Kompaktas, aizņem maz vietas;
Liela ietilpība - var ielikt līdz 5 kg sausas veļas;
Vieglāk lietojamas - ieliekot un izņemot veļu, nav nepieciešams saliekties;

Trūkumi:
Mazāk stabilas nekā no priekšas ielādējamās mašīnas;
Nepraktiska augšējā veļas mašīnas daļa - pastāvīgi jāatver;Priekšējās ielādes veļas mašīnas

Priekšrocības:
Lielāka ietilpība;
Lielāks stabilums;
Pievilcīga cena;

Trūkumi:
Aizņem vairāk vietas;


Tilpums

Atšķiras un var mainīties atkarībā no tā, cik sausas veļas ietilps vienā mazgāšanas reizē. Pārdotākās - 3,5 - 6 kg tilpuma veļas mašīnas. Mūsdienu veļas mazgājamās mašīnās var likt arī mazāku veļas daudzumu - mazgāšanas laikā cilindrs nosver un tajā ietek tik daudz ūdens, lai mazgātu pašreizējo veļas daudzumu.

Vieta

Kā minēts iepriekš - vieta, kur Jūs noliksiet veļas mašīnu, ir jāpārdomā iepriekš. Rietumu tradīcija - veļas mazgājamās mašīnas netiek novietotas dzīvojamās telpās, tām tiek atvēlētas atsevišķas telpas. Šī tendence parādās arī pie mums, jo mājas izkārtojuma dēļ mājās kļūst arvien grūtāk ieplānot vietu veļas mašīnai. To parasti noder vannas istaba, virtuve vai priekšnams. Tomēr šīm vietām ir arī trūkumi - mitrums vannas istabā sabojā veļas mazgājamās mašīnas mehānismu un elektroniku, virtuvē, kur tiek gatavots ēdiens, veļas mazgājamās mašīnas izdala noteiktas ķīmiskas vielas un citas daļiņas, un koridorā nav pietiekami attīstīta kanalizācijas un ūdens padeve.

Izmērs

Tika nosaukti trīs populārākie un vislabāk pārdotie veļas mazgājamo mašīnu izmēri - standarta, šauri un mazi. Standarta veļas mazgājamās mašīnas atbilst (AxPxG) izmēriem 85x60x58 cm. Tās vislabāk noderēs, ja mājās būs pietiekami daudz vietas. Šīm veļas mašīnām atstājiet apmēram 5 cm attālumu līdz sienai - tas ir nepieciešams, lai savienotu instalācijas un caurules. Šauro veļas mazgājamo mašīnu dziļums (37-48) ir vispiemērotākais ierīkošanai virtuvē vai gaitenī. Ja jūsu mājās ir maz vietas un vēlaties to ietaupīt - izvēlieties mazas (67x50x40 cm) veļās mašīnas ar augšējo ielādi.

Elektroenerģijas patēriņš

Elektroenerģijas patēriņš tiek norādīts ar burtiem no A līdz G. Augstākās A klases veļas mazgājamās mašīnas patērē vismazāk elektrības. Šodien Jūs varat atrast arī citādi marķētas veļas mašīnas - A+, A++ un A+++. Saskaņā ar Eiropas Savienības direktīvām simbols "+" nozīmē papildu 10% ietaupījumu elektroenerģijā. Jo vairāk "+" simbola, jo uzlabotāks ir šis standarts. Pašlaik visekonomiskākā veļas mašīna ietaupa līdz pat 30% vairāk elektrības un ir apzīmēta ar A+++.

Elektrības patēriņš veļas mazgājamām mašīnām ar augšējo ielādi:

A klase - 1,1 Kw/h (6kg sausas veļas)

A++ klase - 0,93 Kw/h (6kg sausas veļas)

Elektrības patēriņš veļas mazgājamām mašīnām ar priekšējo ielādi:

A klase - 1,14 Kw/h (6kg sausas veļas)

A++ klase - 0,93 Kw/h (6kg sausas veļas)

Mazgāšanas un izgriešanas klases

Mazgājot, ir svarīgs ne tikai elektroenerģijas patēriņš. Mazgāšanas un izgriešanai tāpat ir piemēroti standarti, kas ir marķēti no A līdz G. Augstākās A klases veļas mazgājamās mašīnas nevainojami mazgā un izgriež veļu, bet izmantojot A klases centrifūgu, veļa tiks izgriezta gandrīz sausa.

Izgriešanas ātrums

Lielākajai daļai veļas mazgājamo mašīnu centrifūgas ātrums sasniedz līdz 1200 apgriezienus minūtē. Ir iespēja iegādāties veļas mašīnas, kas griežas vēl ātrāk, taču tās būs dārgākas un trokšņainākas.

Skaļuma līmenis

Trokšņa līmeni veļas mašīnā mēra gan mazgāšanas, gan centrifugēšanas brīdī. Tas var svārstīties no 48 dB - 62 dB mazgāšanas un no 67 dB - 74 dB centrifugēšanas brīdī. Klusākās veļas mašīnas ir aprīkotas ar invertora motoru, kas nodrošina klusu, tik tikko dzirdamu (līdz 48 dB) mazgāšanu.

Programmas

Mūsdienu veļas mašīnās programmu un funkciju dažādība ir salīdzinoši mazāka nekā iepriekš. Izmantojot lielu skaitu programmu, lietotājs var tikt maldināts un izvēlēties nepareizu nepieciešamo programmu. Jaunajām veļas mazgājamajām mašīnām ir 3-4 galvenās funkcijas, kas nosaka dažāda veida audumus un vairākas papildu atbilstoši lietotāja vajadzībām - papildu skalošana (cilvēkiem ar alerģiju, drēbes maziem bērniem), mērcēšana, traipu noņemšana, intensīva mazgāšana, ātra mazgāšana utt.

Nesen, ņemot vērā pieaugošās patērētāju vajadzības, antibakteriālas papildu programmas, piemēram, vilna vai apakšveļa (šī programma var izturēt temperatūru līdz 65 ° C līdz 10 minūtēm, iznīcina lielāko daļu baktēriju un alergēnu no gultas piederumiem un bērnu apģērba).

Šodien varat iegādāties mehāniskas, mehāniski elektroniskas un elektroniskas veļas mazgājamās mašīnas atbilstoši savām vajadzībām. Ražotāji integrē skārienjutīgus vai elektroniskos ekrānus/pogas, lai vienkāršotu veļas mazgājamo mašīnu darbību un izvairītos no to pārslodzes.

Whirlpool ražotājs piedāvā izmēģināt «6 sajūtas» tehnoloģiju veļās mašīnas, kas automātiski nosaka temperatūru, centrifūgas ātrumu, skalošanu un daudz ko citu. Izmantojot šo tehnoloģiju, varat ietaupīt līdz 30% no ūdens, 25% no elektrības un 20% no laika.

Aizvien retāk redzam, ka veļa tiek žāvēta balkonos vai māju pagalmos. Cilvēki vairs nevairās no inovācijām, un mājās parādās arvien vairāk veļas žāvētāju, kas ātri un efektīvi tiek galā ar žāvēšanu. Bet, kad tik daudz ražotāju piedāvā dažādu veidu modeļus, kā izvēlēties pareizo? Šī rokasgrāmata palīdzēs saprast atšķirības starp modeļiem, žāvētāju priekšrocībām un trūkumiem..

Veļas žāvētāju veidi

Ražotāji piedāvā 3 dažādu veidu veļas žāvētājus:

Ventilācijas veļas žāvētāji. Šāda veida žāvētāji sūc gaisu no apkārtējās vides, to silda un iepūš ātrgaitas rotējošā tvertnē. Tur gaiss iztvaicē veļā uzkrāto mitrumu. Karstu gaisu un mitrumu no istabas izvada caur atvērtu logu vai ventilācijas atveri. Diemžēl šāda veida žāvētāji darbības laikā ļoti silda un mitrina telpu, tāpēc ir nepieciešams nodrošināt labu telpas ventilācijas sistēmu. Pluss ventilācijas žāvētājiem - laba cena.

Kondensācijas veļas žāvētāji. Kondensācijas veļas žāvētāju var uzstādīt labi vēdināmā telpā, jo tam nav nepieciešama ārēja ventilācijas sistēma. Mitrums, kas savākts no veļas, sakrājas īpašā traukā, kur uzkrātais šķidrums regulāri jāiztukšo. Dažos modeļos šķidrums nonāk kanalizācijā, ko izmanto veļas mašīna.

Kondensācijas veļas žāvētāji ar siltumsūkni. Šis ir kondensācijas žāvētāja tips. Šie žāvētāji atdzesē drēbju izdalīto gaisu un to izžāvē. Šāda veida žāvētāji patērē divreiz mazāk elektrības nekā tradicionālie. Tie ne tikai strādā klusāk, bet arī apstrādā veļu saudzīgāk nekā cita tipa žāvētāji.

 

Kā darbojas siltumsūknis?

Žāvētāji darbojas slēgtā režīmā. Ne karstais gaiss, ne mitrums neizvadās ārpus žāvētāja. Tā vietā gaiss tiek novirzīts uz iztvaicētāju, kur tas tiek atdzesēts. Temperatūras izmaiņas izraisa tvaika pārvēršanos ūdens pilienos, un uzkrātais šķidrums tiek izvadīts caur drenāžas kanāliem. Atlikušais gaiss tiek uzkarsēts un izpūstas cilindrā.

Pūšamu karsto un mitro gaisu atdzesē vienā sistēmas pusē ar dzesēšanas šķidrumu piepildītas hermētiskas cauruļu ķēdītes palīdzību. Sasilis dzesēšanas šķidrums pārvēršas gāzē un nonāk kompresorā, kas ar augsta spiediena palīdzību vēl vairāk sasilst. Pēc tam karstā gāze tiek novadīta uz vēl vienu radiatora zonu, kur tā atkārtoti sasilda tikko atsilušo un sausināto gaisa plūsmu.

Siltumsūknis ļauj divreiz samazināt elektrības patēriņu. Nemaz nerunājot par to, ka vannas istaba vienmēr paliek sausa un vēsa.

Kad ir vērts izvēlēties veļas mazgājamo mašīnu ar žāvētāju?

Ne visi mājās vēlas divas dažādas ierīces, dažiem tas ir pārāk dārgi, bet citiem aizņem par daudz vietas. Šajā gadījumā ir vērts izvēlēties veļas mazgājamo mašīnu ar žāvētāju. Iespējams, ka jau sapratāt, ka tā ne tikai mazgā un izgriež, bet arī izžāvē drēbes. Diemžēl, lai izžāvētu visu veļu, tas būs jādara divos piegājienos. Žāvējot veļu, tai nepieciešams vairāk vietas, lai tā varētu kārtīgi izžūt. Tāpat specializētajiem žāvētājiem vai mazgātājiem ir vairāk noderīgu funkciju un programmu nekā mazgājamās mašīnas ar žāvētāju.

Veļas žāvētāja tilpums

Tilpumu mēra pēc tāda paša principa kā veļas mašīnām, t.i., kilogramos. Ja Jums rodas jautājums par to, kā izskatās veļas kilograms, tas ir vienas personas apģērba komplekts, ieskaitot bikses, apakšveļu, zeķes un dvieli. Veļas žāvētāju ietilpība var būt no 3 līdz 9 kilogramiem. Lielas ietilpības tvertne nodrošina labāku gaisa cirkulāciju, paātrina veļas žāvēšanu un samazina enerģijas patēriņu. Papildu vieta, tāpat samazina veļas burzīšanos un kroku veidošanos.

Enerģijas patēriņš

Enerģijas klases tiek iedalītas tāpat kā vairumam sadzīves elektrisko ierīču. Veļas žāvētāji ar siltumsūkņiem patērē vismazāk elektrības. Viņiem parasti tiek piešķirta A+++ energoefektivitātes klase. Siltumsūknis palīdz samazināt enerģijas patēriņu, nepagarinot žāvēšanas laiku. Tāpat ir pilnveidojami arī vienkāršie kondensācijas veļas žāvētāji. Labākajiem šāda veida modeļiem ir A, A+ vai A++ energoefektivitātes klase.

Temperatūras iestatījumi un noderīgas funkcijas

Sakarā ar temperatūras izvēli žāvētāji ir piemēroti dažādu audumu žāvēšanai. Jūs varat būt pārliecināti, ka to struktūra nebojāsies un tiks uzturēts optimāls mitrums. Lielākajai daļai žāvētāju ir divi temperatūras režīmi - kokvilnas un sintētiskiem audumiem. Dažiem veļas žāvētājiem ir programmas paredzētas zīdam vai vilnai.

Lai atdalītu salipušu veļu, tiek lietota cilindra reversais darba režīms. Tās laikā cilindrs griežas dažādos virzienos, un gaiss, kas iekļūst starp krokām, nodrošina vienmērīgu žāvēšanu. Vēl viena noderīga funkcija - ieloču kopšana. To izmanto, lai būtu vieglāk gludināt veļu, kas ilgāk atradusies žāvētājā.

Maigā žāvēšana

Vēl viena funkcija, kas ļauj ievērojami samazināt rēķinu par elektrību. Žāvēšanas ciklu regulē atbilstoši veļas mitrumam, ko nosaka iebūvētie sensori. Žāvēšanas cikla beigās sildelements tiek atvienots. Veļas telpā sāk pūst vēsāks istabas temperatūras gaiss. Tas novērš elektrostatisko lādiņu apģērbam.

Tvaika programma

Tvaiku funkciju vienmēr izmanto pēc žāvēšanas. Tvaiks palīdz veļai atgūt apjomu un tvirtumu, materiāli mazāk burzās. Likvidē arī nepatīkamas smakas, baktērijas un putekļu ērcītes - tas ir ļoti svarīgi cilvēkiem ar alerģiju.

Veļas mašīna - žāvētājs AEG L9WBCN61B
1 109,00 €

Saistītas preces

Plūksnu filtrs.PlusSteam™ - tehnoloģija, kad mazgāšanas laikā tiek izsmidzināts tvaiks, kā rezultātā audumu grumbas samazinās līdz pat 30%

Klientu atsauksmes par šo preci